0

@MesQueUnClub96
Ja soyowe uwelbiam :)

0

@Nigaki
Gdzies bylem, nawet dwa razy, ale zabij mnie nie pamietam miejscowosci :D

1

@Bykunn
No to napisalem wlasnie, czy to co na stronie głownej atykul, czy cos wiecej :)

Juz nie wazne.

3

@pax
Cala prawda i tylko prawda. Masz u mnie kolejke!

0

Co to za afera z Messim ? To co na glownej stronie artykuł z Sarabią, czy cos jeszcze?

8

@NeroTFP
Uwazam go za bardzo dobrego prezesa. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

2

@justfootball
OJO :)

0

@justfootball
Vamos Barca.

0

@Danny Gaucho
Az sobie przesledzielem kariere Marca Janko, szczerze mnie zaskoczylo to nazwisko na tej liscie. Podobnie Alves.

2

@kerouac
Pogba.

0

@AxelF
Chyba Loew ;)

0

@umtiti , dzis jest ta noc! Jade po Ciebie z taczkami, szykuj sie na przejażdżke. Bedziesz jechal szybciej niz wracasz we wlasne pole karne!

3

Ehhh jak ciezko jest mi nie miec dobrego nastroju i zazwyczaj zawsze tryskam dobrym humorem, tak teraz mi mocno mina zrzedla. Dobrze, ze mam te moje dzieciaki, ktore mi zawsze poprawiają humor. Trzymajta sie tam cieplo, biore smyki i ide na spacer sie przewietrzyc.

0

Musi byc gol, prosze!!!!

0

Zmiennicy z ławki słabiutko, kazdy jeden. Masakra.

6

Szkoda mi bardzo, ze Arthur odchodzi. Wiazalem z nim naprawde spore nadzieje :(

2

Jak ja tesknie za Lengletem!

1

Nie no to co wracal Umtiti przy golu dla Celty to jest kryminał!!!

0

@clyde
No nie tak caly mecz, bo przypomne, ze to jego druga dzis bramka ;)

2

Jeeeeest brawo!!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Avada Kedavra
Nikt nie mowil, ze bedzie latwo, ale pierwsza polowa napawala optymizmem.

0

Zaczynam sie denerwowac, a mialo byc tak pieknie.

0

@umtiti
Ty sie wez za granie a nie tutaj dyskutuj! ;)

0

@Mesi12
Jakby gral dla Realu to by dali.

1

Gol na konto Rakiticia, ale co z tym Umtitim? Masakra jakas. Straszna forma Francuza.

3

@Konradomoreno
Daj Bóg.

1

@Encore
Bardzo dobrze gramy. Najlepszy mecz na wyjezdzie od bardzo dawna.

4

Widze swiatelko, a nawet swiatlo w tunelu - Fati, De Jong, Trincao, Puig, to moze byc cos pieknego na przyszlosc :)

0

@GeraltzKatalonii
Alba i Umtiti, reszta na plus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?