- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1265 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1265 Culés
1
@FeloRPS @MichalZZZ @Jaca27 @Danny Gaucho
Nie liczę Dannego, bo to dobra morda, ale serio? W sobotę? Kiedy zapraszam na kulturalną imprezę? Żałosne
2
@Joey
Za dnia przyjacielu nie imprezuje :)
1
@MichalZZZ
Nie imprezujemy. Właśnie składam "domek", działkę, mam nadzieję że za rok się na niej spotkamy Michaś. Tak jak mówiłem, całuję brzuszek :*
2
@Joey
Aaa idz ty wstreciuchu od mojego brzuszka trzy kroki w bok, ja nie z tych :D
1
@MichalZZZ
Już pocałowałem. Weź się do roboty :)
2
@Joey
Pracuje od rana, dzeciaki mi nie dają chwili spokoju :) Idziemy na spacer wlasnie.
2
@Joey Ja właśnie wstałem i nie wiem co będę działał, ale chyba weekend w domu się szykuje, wiec pod wieczór będzie pite :D
2
@FeloRPS
Taki to pożyje, obiad na stole a jegomosc z wyra dopiero wstaje ;)
2
@MichalZZZ hehe, kurka spałem jak borsuk, ale musiałem się wyspać i naładować baterie bo cały tydzień na 8, także trzeba było odpocząć. :))
2
@FeloRPS
To jak Wy macie naladowane baterie, to ja nawet wieczorem na LR nie wchodze :)
2
@MichalZZZ hahaha xDD szykuje się powtórka z wczoraj. :DD
@Jaca27 to chyba w sen zamiast zimowy to letni zapadł. :DD
2
@FeloRPS
Dzisiaj wieczorem to ja mam w planach zaczac nowy serial, wiec prosze mnie nie prowokowac :D
3
@MichalZZZ Ja dzisiaj będę całą noc grał na ps4 :DD ale Rambla będzie odwiedzana regularnie :D
Narazie widzę jak zawsze od rana polityka a wieczorkiem normalne tematy. :DD
1
@FeloRPS @MichalZZZ o czym wy gadacie? Pijemy
1
@MichalZZZ
Co to za praca jak na spacer idziesz? :D
2
@Joey
Tata na ful etacie to tez praca :) Czy ciężka? Kwestia dyskusyjna, co kto lubi :)
2
@MichalZZZ
Tata kształci następców! Zdrówka dla Was ;)
1
@Joey Ja zaraz bede pił, najpierw sts do ogarnięcia i dopiero logien :D