0

@Colon
Zaryzykuje stwierdzeniem, ze to chyba jeden z wiekszych talentow jaki mialem okazje ogladac w ostatnich latach.

1

@NaFazieHitman
Byc moze kryzys wieku sredniego ;) Bańka troche już zryta, to prawda.

1

@ksobi
Dodany do listy, dzieki :)

0

@DonMatteo901
Nie lubie polityki, ale jego zawsze chetnie wyslucham co ma do powiedzenia :)

0

@Chwytliwy
W punkt :D

0

@ksobi
Nie widzialem, dobry ?

6

@vebmroku
I super, mnie to bardzo cieszy :)

0

@ksobi
Obejrzałem wczoraj, a w zasadzie juz dzisiaj ;) Moim zdaniem sredni. Nic co zapamietam na dluzej, bez fajerwerków.

1

@Hushovt
Daj spokoj, wez mnie nawet nie strasz :D

1

Film pt. Niewidzialny człowiek, dobry straszak do spania ?

1

@mateuszdabski
To wcale nie bylby glupi pomysl :) Niestety nie do zrealizowania, bo rano musze miec łeb na karku.

0

@Lord_Vader
Tak wlasnie zrobie. Zobacze najpierw trzeci sezon Dark, moze w miedzyczasie zapomne co zobaczylem w GOT. Ehhh cholera, a tak sie cieszylem na ten serial, że dzis go zaczne :(

0

@Lord_Vader
Polapalem sie po 40 minutach. Serial juz sie nie nadaje do ogladania :(

1

@RudY
To drugie :( Mial byc pierwszy sezon i pierwszy odcinek a jakims cudem wlaczylem 7 sezon. Wkurzylem sie na maksa.

3

Co za wtopa. Nie wiem jak to sie stalo, ale zaczalem ogladac pierwszy raz Gre o Tron i pod koniec odcinka sie skapnalem, że to juz 7 sezon i 7 odcinek.

1

@sebasek99
To dobrze sie sklada z tym tlem, bo potrzebuje wlasnie cos co ma dużą scene i glębie dzwieku.

0

@mateuszdabski
Pierwsza minuta serialu, kiedy maszeruje wojsko i jest podkład muzyczny już napawa optymizmem :) Cos czuje, ze bedzie mega dobrze :)

0

@Michallublin
Ja tak mialem ostatnio, kiedy skonczylem Dextera :)

0

@mateuszdabski
Genielnie sie sklada. Akurat przy okazji będe testowal nowy sprzet i potrzebuje możliwie najlepszej ścieżki dźwiękowej.

0

@kolo123 @msmsms @Szreko @Michallublin
Tyle chcialem wiedziec. Podpinam wzmacniacz, zakladam sluchawki i ide ogladac pierwszy odcinek :) Mam nadzieje, że wkręca od samego początku...

10

@NeroTFP
Robert.

0

Gra o Tron ma dobrą ścieżkę dźwiękową?

1

@SonBarcaGoku
Juz jest.

1

@FeloRPS
Rany boskie, nie wiedzialem, ze juz jest 5 godzina, ale mi ten czas zapiernicza...

0

@FeloRPS
Dzieki i wzajemnie :)

2

@FeloRPS
Zabawa z dziecmi do 6-7 wieczorem, pozniej piecze przejmuje mamuska, a tatusiek ma free time :) Ogarne swoje sprawy, zagram partyjke w FMa, naleje sobie whisky i zaczne Gre o Tron :)

Tak o to sie prezentuje mu rozklad na dzis wieczor.

@MesQueUnClub_87

Podwojna trzydziestka, to nie przelewki. Powodzenia! :)


0

@KoziBe
Pytanie tylko jaka bedzie jakość gier z PS4 na PS5...

0

@MesQueUnClub_87
Mam podobnie. Bardzo rzadko gram juz w cos na PC, jedynie FMa na okrągło zarzynam.

0

@Chaoss
Singla.

1

@MesQueUnClub_87
Mozna tez zdaje sie na PC.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?