MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon
Zaryzykuje stwierdzeniem, ze to chyba jeden z wiekszych talentow jaki mialem okazje ogladac w ostatnich latach.
1
@NaFazieHitman
Byc moze kryzys wieku sredniego ;) Bańka troche już zryta, to prawda.
1
@ksobi
Dodany do listy, dzieki :)
0
@DonMatteo901
Nie lubie polityki, ale jego zawsze chetnie wyslucham co ma do powiedzenia :)
0
@Chwytliwy
W punkt :D
0
@ksobi
Nie widzialem, dobry ?
6
@vebmroku
I super, mnie to bardzo cieszy :)
0
@ksobi
Obejrzałem wczoraj, a w zasadzie juz dzisiaj ;) Moim zdaniem sredni. Nic co zapamietam na dluzej, bez fajerwerków.
1
@Hushovt
Daj spokoj, wez mnie nawet nie strasz :D
1
Film pt. Niewidzialny człowiek, dobry straszak do spania ?
1
@mateuszdabski
To wcale nie bylby glupi pomysl :) Niestety nie do zrealizowania, bo rano musze miec łeb na karku.
0
@Lord_Vader
Tak wlasnie zrobie. Zobacze najpierw trzeci sezon Dark, moze w miedzyczasie zapomne co zobaczylem w GOT. Ehhh cholera, a tak sie cieszylem na ten serial, że dzis go zaczne :(
0
@Lord_Vader
Polapalem sie po 40 minutach. Serial juz sie nie nadaje do ogladania :(
1
@RudY
To drugie :( Mial byc pierwszy sezon i pierwszy odcinek a jakims cudem wlaczylem 7 sezon. Wkurzylem sie na maksa.
3
Co za wtopa. Nie wiem jak to sie stalo, ale zaczalem ogladac pierwszy raz Gre o Tron i pod koniec odcinka sie skapnalem, że to juz 7 sezon i 7 odcinek.
1
@sebasek99
To dobrze sie sklada z tym tlem, bo potrzebuje wlasnie cos co ma dużą scene i glębie dzwieku.
0
@mateuszdabski
Pierwsza minuta serialu, kiedy maszeruje wojsko i jest podkład muzyczny już napawa optymizmem :) Cos czuje, ze bedzie mega dobrze :)
0
@Michallublin
Ja tak mialem ostatnio, kiedy skonczylem Dextera :)
0
@mateuszdabski
Genielnie sie sklada. Akurat przy okazji będe testowal nowy sprzet i potrzebuje możliwie najlepszej ścieżki dźwiękowej.
0
@kolo123 @msmsms @Szreko @Michallublin
Tyle chcialem wiedziec. Podpinam wzmacniacz, zakladam sluchawki i ide ogladac pierwszy odcinek :) Mam nadzieje, że wkręca od samego początku...
10
@NeroTFP
Robert.
0
Gra o Tron ma dobrą ścieżkę dźwiękową?
1
@SonBarcaGoku
Juz jest.
1
@FeloRPS
Rany boskie, nie wiedzialem, ze juz jest 5 godzina, ale mi ten czas zapiernicza...
0
@FeloRPS
Dzieki i wzajemnie :)
2
@FeloRPS
Zabawa z dziecmi do 6-7 wieczorem, pozniej piecze przejmuje mamuska, a tatusiek ma free time :) Ogarne swoje sprawy, zagram partyjke w FMa, naleje sobie whisky i zaczne Gre o Tron :)
Tak o to sie prezentuje mu rozklad na dzis wieczor.
@MesQueUnClub_87
Podwojna trzydziestka, to nie przelewki. Powodzenia! :)
0
@KoziBe
Pytanie tylko jaka bedzie jakość gier z PS4 na PS5...
0
@MesQueUnClub_87
Mam podobnie. Bardzo rzadko gram juz w cos na PC, jedynie FMa na okrągło zarzynam.
0
@Chaoss
Singla.
1
@MesQueUnClub_87
Mozna tez zdaje sie na PC.