0

Ktore 2,3 odcinki Black Mirror warto zobaczyc?

0

@Colon
Spokojnie, jeszcze kiedys wroce do The Wire :) Serial nie jest zly, ba, powiedzialbym nawet, że dobry, ale zdaje sie nie mialem wtedy nastroju na tak ślamazarne rozwijanie sie wątku ;) Niemniej jednak naprawde rozumiem, że moze sie ludziom podobac.

0

@SonBarcaGoku
Nie wiem co ogladales a co nie :) Pluton, Łowca jeleni, Lista Schindlera, Szer. Ryan, Pianista, Chlopiec w pasiastej pizamie, Wrog u bram, Mandarynki, Cienka czerwona linia, Helikoper w ogniu, Przelecz ocalonych, Czas Apokalipsy zaliczone?

1

@Colon
Nie strasz kolegi ;) Tobie nie zglaszalem reklamacji za The Wire, a tez mi bardzo polecales :)

1

@SonBarcaGoku
Torax3 to klasyka, jasne, ze widzialem. Co do watku milosnego w PH, to fakt, ciezko bylo :)

1

@Colon
Ok. zapisalem sobie, jak nic ciekawszego na dzis wieczor nie wymysle, to sobie włącze. Dzieki.

0

@SonBarcaGoku
Tak. Przepraszam, to nie byl Atak na Pearl Harbor, tylko Pearl Harbor. Bylem na tym w kinie, ale minelo juz tyle czasu, że pamiec zawiodla.

0

@Colon
A z filmów ?

0

Ogladam wlasnie Midway, bo miał dosc niezle oceny na Filmwebie, niestety pierwsza akcja, czyli slynny atak na PH jest tak bardzo przerysowany komputerowymi efektami specjalnymi, ze chyba sobie odpuszcze dalsze ogladanie. Pamietam film z 2001 roku pt. Pearl Harbor, tam wygladalo to zdecydowanie lepiej.

0

@Colon
Widze, ze mnie wywołałes do tablicy w temacie który juz nie istnieje.

Dobra, zarzuc jakims polskim serialem albo filmem, moze sie przekonam, tylko musi byc sztos! Z filmów ogladalem Dług, PSY jedynke, Chlopaki nie placza, Jak rozpetalem 2 Wojne Swiatową jedynke i to chyba wszystko. Z seriali pare odcinków 13 posterunku, Kiepskich i Na wspolnej ;)

3

@ShinobiQWE
To tak jak na La Rambli, jak sie sklad przed meczem podoba, to zazwyczaj grają piach, a jak sie nie podoba, to gra wygląda nieźle ;)

0

@Colon
Zacna koszuleczka :)

4

@Cvzx
Umtiti go dogoni ;)

1

@Bobo25 @Veb1233
Moim zdaniem bez roznicy. Na stronie Liverpoolu tez sa normalni ludzie z ktorymi idzie normalnie pogadac, to samo na stronie Realu (nie znam takich, ale napewno są ;) ). To samo w drugą strone, u nas tez nie brakuje trollów i prowokatorów :)

1

@robsesh
A tutaj to poziom Realu, Liverpoolu czy Bayernu ?

0

W przypadku meczu Barca - Bayern moje serce będzie rozdarte, bo bardzo bym chcial, żeby lewy wygral zlotą piłkę, a to sie moze zdarzyc tylko w przypadku wygrania przez Bayern Ligi Mistrzów. Naturalnie mimo wszystko będę kibicował Barcelonie, to oczywiste. Barcelona zawsze bedzie numerem jeden.

0

Filmy Midway, Wilcze echa, Anna, Osierocony Brooklyn La Rambla poleca?

0

@Kamil92
Zreszta jak umiecie szukac radia, to sami poszukajcie - jakas glowna stacja irlandzkiego radia. Dyskusja trwa.

0

@Kamil92
Nikt sie nie przyznal, ale prowadzacy sugeruje wspolprowadzacej, ktorej sie zdarzylo robić siusiu :)

2

U mnie w radiu od godziny dyskusja na temat sikania pod prysznicem. Dzwonią ludzie i sie wypowiadaja czy sie zalatawiaja podczas brania prysznica. Temat nabral na tyle tempa, że nawet zeszlo na tzw. dwojke pod prysznicem. Nie wierze co ja slucham w radiu.

0

@El dominatore
FM to najwiekszy pożeracz czasu ze wszystkich mi znanych gier :)

0

@lucca87
Tak, ale zupelnie mi dom z papieru nie podszedl :)

0

@Joey
Mi? Zdaje sie pomyliles osoby :)

1

@matirix20
A tak serio, to nie wstyd Ci sasiadke podgladac ? :)

1

@RomanHoffer
Jak najbardziej :)

2

@Kamiloza91
Ktos tu tlumaczyl tym, że Espanyol gra na faul, a że byly to derby, to tym bardziej, wiec taki Puig mog zostac polamany w takim meczu. Setien go oszczedzil.

0

@RomanHoffer
Ja tez, ale te starszej daty.

0

@Odesseiron
I dlatego bym chcial, żebys jednak przemyslal temat i nie odchodzil z LR. Jest tu paru chlopakow, m.in. Ty, z ktorymi fajnie jest pogadac o filmach/serialach.

0

@Odesseiron
A czemu The Wire nie ma na tej liscie? Kiedys zdaje sie mi polecales ten serial... Ostatecznie mi jednak nie podszedl, choc nie twierdze, że jest kiepski czy cos w tym rodzaju, absolutnie nie.

0

@Odesseiron
Zostawiam taktyczny komentarz. Wielkie dzieki za tą liste! Przyznaje, że jest kilka pozycji o ktorych nawet nie slyszalem. Zaraz przy kaweczce sobie pogogluje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?