- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1477 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1477 Culés
2
@Joey klamco :D @Jaca27 i @MichalZZZ spijacie piwko jakieś? :) Bo ja 4 jadę i chyba po jeszcze pójdę bo jakoś mam chęć wypić 4 albo dziesięć. :P
2
@FeloRPS chciałem akurat pisać co tak cicho :D tez zaczynam 4,mam tylko 5 więc rozkminiam..o 21 na trzeźwo nie wstrzymam,a jutro dopiero na 14 także luzik :D
2
@FeloRPS
Piwko nie, nie jestem fanem piwa, ale za to napój Bogów pierwsza szklaneczka wjechała już na salony ;)
2
@FeloRPS
Przyjacielu, tumoroł, tumorł łi drinking ewrybady tu ju amigo fenks ajm fajn :D
Do Dino będzie trzeba lecieć po 20 :D
2
@Joey jur englisz is perfect
Yeah,Markowski...znam :D
1
@Jaca27 hahaha to trzeba będzie kratę albo dwie :DD
2
@Jaca27
Pronto, especiale frutti di mare akapulko esta me gusta kapusta :D
Ty tam widzę śpiewasz na LR :D
2
@Joey Jutro to będzie futro hahaha xDD :DD a po jutrze i po futrze :DD
3
@MichalZZZ Rozumiem, zdrówko i dla Panów wyżej też :) ja chyba po jeszcze pójdę, bo jestem piwoszem, uwielbiam piwko :)
1
@FeloRPS
Taaa, jutro Ci wypomnę te słowa, a piwko będzie lane. Cierpliwie czekam na swą szansę :D
2
@FeloRPS
Koniecznie. Najgorzej kiedy brakuje, a z kranu nie leci :/
1
@Jaca27 a właśnie co tak cicho w nocy na rambli? Chyba trzeba rozruszać towarzystwo bo się zamulili palitykoo :DD xDD
1
@Joey Czaje mordo, ja jutro odbieram z stsu 100zl wygrane także wypijemy i jutro :D
2
@FeloRPS też idę zaraz,lepiej niech zostanie niż zabraknie ,nie zmarnuje się :D
1
@Joey Przewolone w huk, znam to uczucie, jak nikt nie poratuje bo się szczypią :(
1
@Jaca27 Dokładnie :)
1
@FeloRPS
Gratulamcjem! Jutro świętujemy z tej okazjiiiii!
1
@Joey Dokładnie i zgadza się :)