La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1477 Culés

konto usunięte

2

@Joey klamco :D @Jaca27 i @MichalZZZ spijacie piwko jakieś? :) Bo ja 4 jadę i chyba po jeszcze pójdę bo jakoś mam chęć wypić 4 albo dziesięć. :P

konto usunięte

2

@FeloRPS chciałem akurat pisać co tak cicho :D tez zaczynam 4,mam tylko 5 więc rozkminiam..o 21 na trzeźwo nie wstrzymam,a jutro dopiero na 14 także luzik :D

2

@FeloRPS
Piwko nie, nie jestem fanem piwa, ale za to napój Bogów pierwsza szklaneczka wjechała już na salony ;)

konto usunięte

2

@FeloRPS
Przyjacielu, tumoroł, tumorł łi drinking ewrybady tu ju amigo fenks ajm fajn :D
Do Dino będzie trzeba lecieć po 20 :D

konto usunięte

2

@Joey jur englisz is perfect
Yeah,Markowski...znam :D

konto usunięte

1

@Jaca27 hahaha to trzeba będzie kratę albo dwie :DD

konto usunięte

2

@Jaca27
Pronto, especiale frutti di mare akapulko esta me gusta kapusta :D
Ty tam widzę śpiewasz na LR :D

konto usunięte

2

@Joey Jutro to będzie futro hahaha xDD :DD a po jutrze i po futrze :DD

konto usunięte

3

@MichalZZZ Rozumiem, zdrówko i dla Panów wyżej też :) ja chyba po jeszcze pójdę, bo jestem piwoszem, uwielbiam piwko :)

konto usunięte

1

@FeloRPS
Taaa, jutro Ci wypomnę te słowa, a piwko będzie lane. Cierpliwie czekam na swą szansę :D

konto usunięte

2

@FeloRPS
Koniecznie. Najgorzej kiedy brakuje, a z kranu nie leci :/

konto usunięte

1

@Jaca27 a właśnie co tak cicho w nocy na rambli? Chyba trzeba rozruszać towarzystwo bo się zamulili palitykoo :DD xDD

konto usunięte

1

@Joey Czaje mordo, ja jutro odbieram z stsu 100zl wygrane także wypijemy i jutro :D

konto usunięte

2

@FeloRPS też idę zaraz,lepiej niech zostanie niż zabraknie ,nie zmarnuje się :D

konto usunięte

1

@Joey Przewolone w huk, znam to uczucie, jak nikt nie poratuje bo się szczypią :(

konto usunięte

1

@Jaca27 Dokładnie :)

konto usunięte

1

@FeloRPS
Gratulamcjem! Jutro świętujemy z tej okazjiiiii!

konto usunięte

1

@Joey Dokładnie i zgadza się :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?