1

@FearTheBeard
Nina Dobrev tez mi sie najbardziej podobała z tej czwórki, ktora uzyskala najwiecej glosow.

3

@lukaszbarca15
A mnie sie ona nie podoba. Moze nie tyle co nie podoba, tylko nie trafia w moj gust, tak to ujme. Zreszta obie Panie dzisiaj bez szału moim zdaniem :)

2

@FeloRPS
To glosuj :)

0

@dafik85
Zbyt wielki klub i zbyt duzo kibicow, żeby kazdy sie z kazdym zgadzal. Nalezy przywyknąć.

3

@FeloRPS
Zapytaj wujka google :)

0

4

W związku z tym, że dzisiejszy konkurs nie wyłonił finalistki (obie Panie uzyskaly po 7 głosów), to zapraszam do oddania głosu w ankiecie, ktora potrwa do jutra do godziny 10 rano. Pozniej koło południa pojawi sie konkurs na literke E.

Głosujemy :

https://strawpoll.com/qgf36bbvs

Anna Dymna :

https://www.google.com/search?q=mloda+anna+dymna&oq=mloda+anna+dymna&aqs=chrome..69i57.3469j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Alexandra Daddario :

https://www.google.com/search?q=daddario&sxsrf=ALeKk037Tz30FFY4lVs0Pobhv-eZjH5bmg:1595104700140&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj15J-I1NfqAhWCqHEKHXMbDKIQ_AUoAXoECB0QAw&biw=1536&bih=722

To tyle na dzisiaj, ide po drinka i na serial :)

3

Wyniki dzisiejszego konkursu na najpiekniejszą kobiete na literke D rozkladaja sie po rowno miedzy Anną Dymna i Alexandrą Daddario. Obie Panie uzyskaly po 7 głosów. Zaraz zrobie ankiete, ktora bedzie trwała do jutra do godziny 10 rano. Pani, która uzyska wiecej glosow wygra dzisiejszy konkurs i awansuje do finału. Pani z mniejszą iloscia glosów rowniez zachowa szanse na miejsce w finale, o czym informowalem w temacie :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8712394#comment-8713825


0

Zamykam temat. Glosy po godzinie 22 nie będą zliczane.

0

@BarceloDomo
No to po 7 glosow ma Dymna i Daddario.

0

Dobry mecz Arsenalu z City ? Warto wlaczyc ?

5

@kkbarca
Moje wsparcie ma napewno. Trzymam kciuki za niego.

1

@DawidekFCB
Chcialbym zeby Milan i Man U wrocily tam gdzie ich miejsce, czyli do finału Ligi Mistrzów.

0

@boixos1944
Bardzo ciekawa galeria.

0

@Odesseiron
Przepraszam, nie zauwazylem :)

0

@Odesseiron
jak chcesz oddac glos na Anne, to zapraszam do tematu. Link powyzej. Wystarczy napisac imie i nazwisko.

0

@Hushovt
To kaleka z kikutem, nie smiej sie.

0

Przypominam o trwającym konkursie i zachęcam do oddawania głosów.

Prowadzi Anna Dymna - 6 głosów, przed Alexandrą Doddario - 5 głosów, natomiast Cameron Diaz i Nina Dobrev uzyskały po 4 głosy.

Głosy prosze oddawać w tym temacie :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8712394

Zapraszam.

2

@FATIlity31
No to nie sluchaj mojej, bo będę w mniejszosci. Dla mnie Far Cry, to tylko jedynka :)

3

@Janiama
Wychowalem sie na lambadzie, jako dzieciak, non stop sie ją slyszalo :)

1

@fcbarcafan19
Zycze powodzenia i trzymam kciuki :) Wrocmy jednak prosze do tematu i nie spamujmy, bo pozniej ciezko mi bedzie glosy zliczac.

0

@FATIlity31
Trójka mi osobiscie nie podeszla.

1

@fcbarcafan19
Na cale szczescie mnie ten zaszczyt juz spotkał, bo taką juz kilkanascie lat temu znalazlem :) Nawet wieczorami ze mną przeglada Panie co tu proponujecie i wspolnie sobie je komentujemy :)

1

@FeloRPS
Otoż to :)

1

@FeloRPS
Wzajemnie :)

2

@FeloRPS
Dziekuje, ja Twoje wzniose pozniej :)

0

@FeloRPS
Bawie sie muzyką na trawce przed domem, wypilem niedawno zdaje sie ostatnią dzisiaj kaweczke, sloneczko swieci, a dzieci mi garaż roznoszą :) Ogolnie to nie narzekam :)

1

@Gall
Pozamiatałes kolego!

Polecam wszystkim uruchomic wujka google, bo jest na czym oko zawiesic :)

3

@BarcaInfo
W pierwszym momencie myslalem, że to sweterek :)

Fajna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?