MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FearTheBeard
Nina Dobrev tez mi sie najbardziej podobała z tej czwórki, ktora uzyskala najwiecej glosow.
3
@lukaszbarca15
A mnie sie ona nie podoba. Moze nie tyle co nie podoba, tylko nie trafia w moj gust, tak to ujme. Zreszta obie Panie dzisiaj bez szału moim zdaniem :)
2
@FeloRPS
To glosuj :)
0
@dafik85
Zbyt wielki klub i zbyt duzo kibicow, żeby kazdy sie z kazdym zgadzal. Nalezy przywyknąć.
3
@FeloRPS
Anna Dymna :
https://www.google.com/search?q=mloda+anna+dymna&oq=mloda+anna+dymna&aqs=chrome..69i57.3469j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Alexandra Daddario
https://www.google.com/search?q=daddario&sxsrf=ALeKk037Tz30FFY4lVs0Pobhv-eZjH5bmg:1595104700140&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj15J-I1NfqAhWCqHEKHXMbDKIQ_AUoAXoECB0QAw&biw=1536&bih=722
3
@FeloRPS
Zapytaj wujka google :)
0
Zaprszam do ankiety :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8713997#comment-8713997
4
W związku z tym, że dzisiejszy konkurs nie wyłonił finalistki (obie Panie uzyskaly po 7 głosów), to zapraszam do oddania głosu w ankiecie, ktora potrwa do jutra do godziny 10 rano. Pozniej koło południa pojawi sie konkurs na literke E.
Głosujemy :
https://strawpoll.com/qgf36bbvs
Anna Dymna :
https://www.google.com/search?q=mloda+anna+dymna&oq=mloda+anna+dymna&aqs=chrome..69i57.3469j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Alexandra Daddario :
https://www.google.com/search?q=daddario&sxsrf=ALeKk037Tz30FFY4lVs0Pobhv-eZjH5bmg:1595104700140&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwj15J-I1NfqAhWCqHEKHXMbDKIQ_AUoAXoECB0QAw&biw=1536&bih=722
To tyle na dzisiaj, ide po drinka i na serial :)
3
Wyniki dzisiejszego konkursu na najpiekniejszą kobiete na literke D rozkladaja sie po rowno miedzy Anną Dymna i Alexandrą Daddario. Obie Panie uzyskaly po 7 głosów. Zaraz zrobie ankiete, ktora bedzie trwała do jutra do godziny 10 rano. Pani, która uzyska wiecej glosow wygra dzisiejszy konkurs i awansuje do finału. Pani z mniejszą iloscia glosów rowniez zachowa szanse na miejsce w finale, o czym informowalem w temacie :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8712394#comment-8713825
0
Zamykam temat. Glosy po godzinie 22 nie będą zliczane.
0
@BarceloDomo
No to po 7 glosow ma Dymna i Daddario.
0
Dobry mecz Arsenalu z City ? Warto wlaczyc ?
5
@kkbarca
Moje wsparcie ma napewno. Trzymam kciuki za niego.
1
@DawidekFCB
Chcialbym zeby Milan i Man U wrocily tam gdzie ich miejsce, czyli do finału Ligi Mistrzów.
0
@boixos1944
Bardzo ciekawa galeria.
0
@Odesseiron
Przepraszam, nie zauwazylem :)
0
@Odesseiron
jak chcesz oddac glos na Anne, to zapraszam do tematu. Link powyzej. Wystarczy napisac imie i nazwisko.
0
@Hushovt
To kaleka z kikutem, nie smiej sie.
0
Przypominam o trwającym konkursie i zachęcam do oddawania głosów.
Prowadzi Anna Dymna - 6 głosów, przed Alexandrą Doddario - 5 głosów, natomiast Cameron Diaz i Nina Dobrev uzyskały po 4 głosy.
Głosy prosze oddawać w tym temacie :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8712394
Zapraszam.
2
@FATIlity31
No to nie sluchaj mojej, bo będę w mniejszosci. Dla mnie Far Cry, to tylko jedynka :)
3
@Janiama
Wychowalem sie na lambadzie, jako dzieciak, non stop sie ją slyszalo :)
1
@fcbarcafan19
Zycze powodzenia i trzymam kciuki :) Wrocmy jednak prosze do tematu i nie spamujmy, bo pozniej ciezko mi bedzie glosy zliczac.
0
@FATIlity31
Trójka mi osobiscie nie podeszla.
1
@fcbarcafan19
Na cale szczescie mnie ten zaszczyt juz spotkał, bo taką juz kilkanascie lat temu znalazlem :) Nawet wieczorami ze mną przeglada Panie co tu proponujecie i wspolnie sobie je komentujemy :)
1
@FeloRPS
Otoż to :)
1
@FeloRPS
Wzajemnie :)
2
@FeloRPS
Dziekuje, ja Twoje wzniose pozniej :)
0
@FeloRPS
Bawie sie muzyką na trawce przed domem, wypilem niedawno zdaje sie ostatnią dzisiaj kaweczke, sloneczko swieci, a dzieci mi garaż roznoszą :) Ogolnie to nie narzekam :)
1
@Gall
Pozamiatałes kolego!
Polecam wszystkim uruchomic wujka google, bo jest na czym oko zawiesic :)
3
@BarcaInfo
W pierwszym momencie myslalem, że to sweterek :)
Fajna.