1

@FeloRPS
Dobra wtedy biba byla. Chyba z 10 osob drinkowalo - kupa smiechu :)

1

@FeloRPS
Nie zapomne jakiejs tutejszej popijawy jak ktos przytaczal jakis przepis a @Joey napruty (byla zdaje sie kolo 2 w nocy) napisal, że wlozyl do mordy trzy jajka, bo reszty nie skumal, czy cos w tym rodzaju :D Musialbym pogrzebac w starszych komentarzach, żeby to przytoczyc :) Byla to napewno dyskusja z @DaPi , bo pamietam, że mu odpisal - ty to dobry kot jestes :) Tak sie wtedy usmialem, że az sie mloda obudzila :D

2

@FeloRPS @Jaca27
Lwie serce, Podwójne uderzenie, Krwawy sport, Cyborg z 89, Uniwersalny Żołnierz jedynka... Wychowalem sie na tych filmach :)

0

@Kidd
Rzeczywiscie, kojarze ją :)

1

@Joey
Pewnie pod stolem juz od kilku godzin, bo zdaje sie tankowal od rana :D

3

@Jaca27 @Slazmi @FeloRPS
Najlepszego Panowie :)

0

@Hushovt
Dobra bedzie odrazu R.

1

@MesQueUnClub_87
Albo Dżesika Quaresma ;)

3

@Jaca27
Ja drinkuje, ale z umiarem jak zwykle zresztą :)

1

Szybkie pytanie co do jutrzejszego konkursu najpiekniejszej kobiety wg La Rambli - łaczymy literke Q & R czy chcecie Q osobno ? Na literke Q, to zdaje sie ze świecą szukać. Mnie osobiscie żadna Pani do glowy nie przychodzi :)

0

@TheMugShot
Dobre pytanie. Chcecie osobno literke Q ? Zdaje sie chyba maly wybor, co ? Wydaje mi sie, że połączymy te literki.

1

@lukasbarca86
Dziewczyny z drugich miejsc również będą mialy szanse na wejscie do finału. Stworzą one pozniej grupe, którą poddamy ankiecie. Postaram sie to fajnie zorganizowac, wybierając i wstawiając zdjecie każdej z Pań. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do wielkiego finału i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.

Penelope byla druga, czyli bedzie walczyc o wejscie do fazy finałowej :)

1

@MesQueUnClub_87
Podpowiadac nie będę, ale jest pare dobrych kandydatek ;)

2

W dzisiejszym konkursie na najpiekniejszą kobiete na literke P zwyciezyla Barbara Palvin - 7 głosów. Drugie miejsce po raz kolejny uzyskala Penelope Cruz, ktora przytuliła 6 głosów (Penelope wzczesniej juz tez ulegla Charlize Theron przy literce C).

Szkoda, że mojej faworytce śp. Ani Przybylskiej zabraklo jednego glosu, żeby powalczyc z Penelope w dogrywce :( Ania zdobyla w dzisiejszym konkursie 5 głosów i straciła szanse na finał.

Dziekuje wszystkim za zabawe!

6

W dzisiejszym konkursie na najpiekniejszą kobiete na literke P zwyciezyla Barbara Palvin - 7 głosów. Drugie miejsce po raz kolejny uzyskala Penelope Cruz, ktora przytuliła 6 głosów (Penelope wzczesniej juz tez ulegla Charlize Theron przy literce C).

Szkoda, że mojej faworytce śp. Ani Przybylskiej zabraklo jednego glosu, żeby powalczyc z Penelope w dogrywce :( Ania zdobyla w dzisiejszym konkursie 5 głosów i straciła szanse na finał.

Dzieki wszystkim za zabawe i widzimy sie jutro przy literce R.

Miłego wieczorka wszystkim życze :)

0

Zamykam. Co za finisz Penelope Cruz. Zaraz oficjalne wyniki.

0

@Szreko
Amazon ponoc tez, wiec jestem pozytywnie nastawiony.

0

@Szreko
Oni (sklep) twierdzi, że to niemozliwe, żeby brakowało kabla w pudełku. Pozniej juz nic nie odpisali.

0

@Szreko
No a ja mam problem i to tego typu, że nie chca mi przyjac zwrotu. Tez wczesniej sie nie spotkalem z jakims problemem jezeli chodzi o produkty z Amazona. Teraz natomiast kupilem sluchawki, ktore mialy byc nowe, a nosily slady uzytkowania, a na domiar zlego nie posiadaly kabla, ktory w zestawie powinien byc. Nawet na maile mi juz nie odpisuja a mija wlasnie dwa tygodnie. Napisalem do Amazona co dalej. Sluchawki do najtanszych nie nalezą, bo to okolo 400 funtów, wiec podarować żal.

1

@Bobo25
Tez bym oddal głos na Anie gdybym glosowal. Przepiękna była.

0

Na 2 godziny przed zamknieciem konkursu najpiekniejszej Pani na literke P glosy rozkladają sie następująco :

- Barbara Palvin - 5 glosów
- śp Anna Przybylska- 3 glosy
- Penelope Cruz - 3 glosy
- Pola Raksa - 3 glosy
- Pamela Reif - 3 glosy

Jest tez duzo dziewczyn, ktore uzyskaly po dwa glosy i dalej sie liczą w walce o runde finałową.

Ponizej temat konkursowy w ktorym jeżeli ma sie ochote mozna oddać swoj glos :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8751152#comment-8752521

Zapraszam.

0

Wszystkie produkty kupowane przez Amazon uk mają do 30 dni zwrotu, czy to zalezy od sklepu ?

0

@Jaca27
Cracovia w mniejszosci w Trzebinii.

1

@escarabajo
Szczerze to mnie też :)

0

@Jaca27
Jako kibic Arki uwazaj, bo tam Wisła rządzi ;)

3

@Joey
Tobie juz alko na dzis wystarczy, idz sie przekimać.

4

Przypominam, że trwa konkurs na najładniejszą kobiete na literke P.

Na obecną chwile nie ma jeszcze żadnej zdecydowanej faworytki, tak wiec każda z Pań ma szanse na finał. Wystarczy, że oddasz swoj glos wpisujac imie i nazwisko swojej faworytki.

Glosy oddajemy w temacie z linku poniżej

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8751152#comment-8752521

Zachęcam do zabawy.

3

@klopx
Wez mnie nie strasz, bo bede mial koszmary pozniej :)

1

@donleo12
Bylem w kinie na tym z moja ówczesna dziewczyną. Pamietam, kiedy zobaczylem jak wszyscy wokol plakali, to mnie ogarnal niekontrolowany paniczny smiech, ktorego nie moglem powstrzymac :) Fajne czasy. Piękne lata 90.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?