MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dzis mija tydzien, kiedy ostatni raz gralem w FMa - bije wszelkie rekordy :) A jeszcze niedawno sobie nie wyobrazalem choc jednego dnia bez mojej ulubionej gry.
1
@escarabajo
Duzo osob jest zalogowanych na La Rambli, wiele osob przeglada strone. Mysle, że to normalna liczba.
0
@RosjaninBut
Facet wydaje sie byc uczciwy, jest dosc znanym producentem wsrod audiofili. Ale wiadomo, strach zawsze jest.
1
@escarabajo
Nie, tylko jeden raz mozesz zaglosowac. Dlaczego niemozliwe?
1
@MesQueUnClub_87
Bez szału. Jedynka lepsza.
0
@AssisMoreira
Wzmak : http://earstream.eu/page/105/Headonic+GS%2FP/l
DAC : https://ifi-audio.com/products/zen-dac/
Kabel : http://earstream.eu/page/9/Signature/l
Ewentualnie :
http://earstream.eu/page/99/SunRise/l
Sluchawki Sennheiser HD 660s, Meze 99 Classics i dojadą Fostex TH610
9
W dzisiejszym konkursie na najpiekniejsza kobiete na literke T padl remis po 5. W zwiazku z czym bedzie potrzebna dogrywka w postaci ankiety, ktora potrwa do jutra do poludnia. Zapraszam wszystkich do glosowania.
Ankieta :
https://strawpoll.com/4e6vdu4wu
Taylor Swift :
https://www.google.com/search?q=taylor+swift+pinterest&sxsrf=ALeKk035rB47SqKfirNax1ZdY6xk31xyVw:1596400045027&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwiWqenMrf3qAhWxRxUIHbGvCBUQ_AUoAXoECAsQAw&biw=1536&bih=722
vs.
Taylor Hill :
https://www.google.com/search?q=taylor+hill+pinterest&tbm=isch&ved=2ahUKEwiOifnNrf3qAhUiQ0EAHeYGBzIQ2-cCegQIABAA&oq=Taylor+Hill&gs_lcp=CgNpbWcQARgAMgQIIxAnMgIIADICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAOgcIIxDqAhAnUNDuAVih-gFgvoMCaAFwAHgAgAFFiAFFkgEBMZgBAKABAaoBC2d3cy13aXotaW1nsAEKwAEB&sclient=img&ei=ryEnX871FqKGhbIP5o2ckAM&bih=722&biw=1536
0
@Chwytliwy
Ja Pogba.
0
@Chwytliwy
Ilekroc oglądałem mecze MU, tyle razy widzialem Pogbe grającego piach. A troche tych meczy Utd. widzialem.
3
OJO!!!OJO!!!
Mamy remis w dzisiejszym konkursie na najpiekniejsza kobiete na literke T. :)
Bedzie dogrywka (ankieta). Zaraz wracam do domu, to wszystko ogarne. Be ready :)
0
Zdaje sie, że mamy remis i bedzie dogrywka :) Ogarne to wszystko jak wroce do domu - do poł godziny.
1
@sergio5
Roberto Carlos? Tego bym sie nie spodziewał :)
Dla mnie tez Pogba, jak kolega powyzej.
1
@AnnaMarianna
Tez sie dziwie, że Trzebiatowska nie dostala żadnego głosu. Piekna kobieta.
0
@RosjaninBut
Na tematycznych forach sa zazwyczaj o to sprzeczki :)
0
@pt9
No wlasnie to samo mi mowi Pan, co robi dla mnie wzmacniacz na zamowienie i proponuje nieco drozszy kabel. Zastanawiam sie czy ma to tak naprawde sens.
1
Zapytam ponownie, bo ostatnio nie uzyskalem odpowiedzi. Byc moze teraz ktos akurat tu siedzi, kto sie interesuje audio. Czy kabel RCA ma znaczenie, jezeli chodzi o jakosc muzyki, wokal, scene itd? Chodzi mi o to, czy kabel z sieciowki za 500 zl zagra wcale nie gorzej od kabla robionego na zamowienie w cenie powiedzmy 1500 zl ? Kabel ma łączyc ze sobą DAC i wzmacniacz.
1
@Klaudix
Lepiej późno, niż wcale :)
0
Przypominam o trwajacym konkursie na najpiekniejszą kobiete na literke T. Na chwile obecną każda z Pań ma szanse na finał, bo oprócz jednej Pani, ktora ma 5 glosow, to reszta slabiutko, po jednym, lub dwa glosy.
Ponizej link do konkursu :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8760819#comment-8761099
Zapraszam.
0
@Colon
Ja nie znaju.
0
@Zoker
Dobra, bedzie U osobno. Nie zdradzajcie wiecej kandydatek, zostawcie na jutro :)
Pozdrowionka!
0
@marcin000019
Tak teraz na szybko szykam w myslach i nic mi do glowy nie przychodzi :) Ale mozemy zrobic osobno, nie ma problemu. Im wiecej zabawy, tym wiecej fanu :)
1
@ukiii @RosjaninBut @Bobo25 @escarabajo @Colon @Shad @m_o_z @Gall @Matan_Zajcev @AnnaMarianna i wszyscy inni, ktorych nie moglem zmiescic w oznaczniach, ze wzgledu na tutejszy regulamin, a uczestniczą w zabawie na najpiekniejszą kobiete wg. La Rambli - są jakies warte uwagi dziewuchy na literke U ? Zdaje sie nie ma duzego wyboru, czy sie myle ? Łączymy jutro literke U i V ?
2
Przypominam, że trwa glosowanie na najpiekniejszą kobiete na literke T.
Glosy oddajemy w temacie z linku poniżej :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8760819#comment-8761293
Zachęcam wszystkich do zabawy.
1
@pt9
A nawet bywalo tak, że oprócz rowerka, to zabieralem 2 pary koł ze sobą na wakacje :) Jedne o niskim stożku, na gorki/podjazdy, a drugie typowo na plaskie, czasówki, o wysokim stożku 50-60mm :)
2
@pt9
No ja w sezonie, to 500km tygodniowio obowiazkowo :) Pobudka 6 rano i w droge. Na szosie zjezdzilem cala Polske i Irlandie wzdłuż i wszerz. Zresztą nie tylko w tych krajach jezdzilem, bo czesto tez podrozowalem z rowerkiem na wakacje :) Wiele amatorskich zawodów, pare medali, pucharkow i takie tam ;) Kocham szose.
1
@PieN
Ja, od 20 lat. Rowery szosowe i zegarki, to moja najwieksza pasja. Ostatnio przez kontuzje mam przerwe od jezdzenia, kolano mi sie posypalo :( Okularów mam wiele, najwiecej Rudy Project i Oakleye Jawbreaker - w roznych kolorach.
24
Ciekawa wypowiedz. Osobiscie bym chcial go zobaczyc na ławce trenerskiej Barcelony.
0
@Jacu327
Mysle, że takie kluby jak Milan czy Man U, to kwestia czasu, byc moze nawet najblizszego, kiedy wroca do scislej czołowki.
0
@Colon
Postac fikcyjna. Nie zaliczam :)
1
Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke T. (może być imie bądz nazwisko na tą literke - wedle własnego uznania).
O co w tym dokladnie chodzi ? Lecimy z alfabetem najpiękniejszych wg. Was kobiet. Wpisujemy imie i nazwisko naszej faworytki. Jeżeli to mozliwe i nie jest sie leniuszkiem, to bardzo mile widziane zdjęcie, mozliwie najlepiej ukazujące urode wybranej przez nas Pani (byle nie nago, żeby mnie moderacja nie pogoniła). Ważne, żeby podać tylko jedną naszym zdaniem najpiekniejszą kobiete. Temat będzie sie utrzymywal do godziny 22 wieczorem każdego dnia. Po tej godzinie będę zaznaczal, że koniec czasu na oddawanie glosu. Wtedy będę podliczał, która z kobiet uzyskała najwięcej głosów i taka osoba przejdzie odrazu do fazy finałowej. Jak będzie remis, to zrobimy dogrywke. Dziewczyny z drugich miejsc również będą mialy szanse na wejscie do finału! Stworzą one pozniej grupe, którą poddamy ankiecie. Postaram sie to fajnie zorganizowac, wybierając i wstawiając zdjecie każdej z Pań. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do fazy finałowej i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.
Pamietajcie prosze, jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.
Zaznaczam, ze dziwacznych bądz zupełnie niepasujących do tematu postaci nie będę podliczał. Cenie sobie porządek we wszystkim co robie, czy to w zyciu prywatnym, czy przez internet, dlatego bardzo Was prosze, żebysmy zbytnio nie spamowali w temacie i nie starali sie wplywac na glosy innych. Dajmy ludziom głosować samodzielnie. Oczywiscie mozna zaproponowac inną Pania w tym samym poscie w ktorym oddalo sie głos na swoją faworytke, ale bez wywierania presji. I prosze w miare mozliwosci robic to schludnie, żebym nie mial problemu z pozniejszym podliczaniem nominowanych Pań. Nie zmieniamy też swoich glosow, jezeli po 15 minutach nie bedzie już obowiazywac edycja wlasnego posta.
We wczorajszym konkursie wygrala Shakira, ktora zdobyla 7 glosow, natomiast dugie miejsce zajęła Svetlana Bilyalova - 6 głosów
Finalistki po osiemnastu konkursach, to Jennifer Aniston, Monica Bellucci, Charlize Theron, Alexandra Daddario, Emilia Clarke, Megan Fox, Gal Gadot, Salma Hayek, Izabella Krzan, Scarlett Johansson, Mila Kunis, Jennifer Lawrence, Margot Robbie, Nicola Cavanis, Elizabeth Olsen, Barbara Palvin, Emily Ratajkowski i Shakira. Na drugich miejscach i tym sposobem zachowujace szanse na finał uplasowały sie Jessica Alba, Kate Beckinsale, Penelope Cruz, Anna Dymna, Ester Exposito, Celine Farach, Selena Gomez, Audrey Hepburn, Izabella Scorupko, Keira Knightley, Diletta Leotta, Marcelina Zawadzka, Natalie Portman, Olga Katysheva, Lili Reinhart i Svetlana Bilyalova.
Rekord glosow uzyskany przy jednej literce nalezy do Gal Gadot. Uzbierala ona wówczas 16 głosów.
Bardzo mocno zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej zabawie. Im wiecej pięknych Pań w temacie tym lepiej :) Nikomu nie zaszkodzi, ani nie zajmie to duzo czasu, jeżeli wpisze imię i nazwisko wybranej przez siebie Pani.
Bawmy sie! :)