1

@Danny Gaucho
Na poczatku łatwo nie jest, ale jak ci juz siadzie piła na kiju, to nawet idzie sie ucieszyc ;) Gorzej jak caly czas ryjesz kijem w ziemie, albo przecinasz powietrze w nic nie trafiając.

1

@Danny Gaucho
A grales w golfa kiedys? Ja tez nie lubie ogladac, ale pograc fajna sprawa. Tu gdzie zyje, jest to bardzo popularny sport, choc ja zawsze mowie, że sportem, to go trudno nazwac, bo to bardziej pogaduchy z kolegami na trawce z kijem w ręce ;)

Swoją drogą, gdzies niedawno widzialem w telewizji zawody w łowieniu ryb :) To nawet przebiło wspomniane powyzej przez kolege czajniczki na lodzie :)

1

@MesQueUnClub_87
Dlatego tez napialem "wg. Ciebie" :)

1

@Jakchcesz
Tez tego nie kumam i zawsze przełączam kanal jak widze w tv. :D

0

Luzny temacik do kaweczki - jaka na swiecie dyscyplina sportowa jest wg. Ciebie najbardziej przereklamowana, niezbyt interesujaca, niezrozumiała i ktorej nie lubisz ogladac w telewizji ? Jezeli to mozliwe, to napisz dlaczego :)

3

@ukiii
Niesamowity jestes :) Pare sekund po moim poscie juz wklajasz całą litanie :) Widze, że jestes dobrze przygotowany. A co do Twojej kandydatki, to piekna jest. Mamy podobny gust - obaj sie wirtualnie podkochujemy w pani Kunis ;)

2

Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke V. (może być imie bądz nazwisko na tą literke - wedle własnego uznania).

O co w tym dokladnie chodzi ? Lecimy z alfabetem najpiękniejszych wg. Was kobiet. Wpisujemy imie i nazwisko naszej faworytki. Jeżeli to mozliwe i nie jest sie leniuszkiem, to bardzo mile widziane zdjęcie, mozliwie najlepiej ukazujące urode wybranej przez nas Pani (byle nie nago, żeby mnie moderacja nie pogoniła). Ważne, żeby podać tylko jedną naszym zdaniem najpiekniejszą kobiete. Temat będzie sie utrzymywal do godziny 22 wieczorem każdego dnia. Po tej godzinie będę zaznaczal, że koniec czasu na oddawanie glosu. Wtedy będę podliczał, która z kobiet uzyskała najwięcej głosów i taka osoba przejdzie odrazu do fazy finałowej. Jak będzie remis, to zrobimy dogrywke. Dziewczyny z drugich miejsc również będą mialy szanse na wejscie do finału! Stworzą one pozniej grupe, którą poddamy ankiecie. Postaram sie to fajnie zorganizowac, wybierając i wstawiając zdjecie każdej z Pań. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do fazy finałowej i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.

Pamietajcie prosze, jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.

Zaznaczam, ze dziwacznych bądz zupełnie niepasujących do tematu postaci nie będę podliczał. Cenie sobie porządek we wszystkim co robie, czy to w zyciu prywatnym, czy przez internet, dlatego bardzo Was prosze, żebysmy zbytnio nie spamowali w temacie i nie starali sie wplywac na glosy innych. Dajmy ludziom głosować samodzielnie. Oczywiscie mozna zaproponowac inną Pania w tym samym poscie w ktorym oddalo sie głos na swoją faworytke, ale bez wywierania presji. I prosze w miare mozliwosci robic to schludnie, żebym nie mial problemu z pozniejszym podliczaniem nominowanych Pań. Nie zmieniamy też swoich glosow, jezeli po 15 minutach nie bedzie już obowiazywac edycja wlasnego posta.

We wczorajszym konkursie wygrala Pani z pewnego znanego serialu - Ursula Corbero, ktora zdobyla 10 głosów. Drugie miejsce zajęła Kate Upton, ktora przytuliła 8 głosów.

Finalistki po dwudziestu konkursach, to Jennifer Aniston, Monica Bellucci, Charlize Theron, Alexandra Daddario, Emilia Clarke, Megan Fox, Gal Gadot, Salma Hayek, Izabella Krzan, Scarlett Johansson, Mila Kunis, Jennifer Lawrence, Margot Robbie, Nicola Cavanis, Elizabeth Olsen, Barbara Palvin, Emily Ratajkowski, Shakira, Taylor Hill, Ursula Corbero.

Na drugich miejscach i tym sposobem zachowujace szanse na finał uplasowały sie Jessica Alba, Kate Beckinsale, Penelope Cruz, Anna Dymna, Ester Exposito, Celine Farach, Selena Gomez, Audrey Hepburn, Izabella Scorupko, Keira Knightley, Diletta Leotta, Marcelina Zawadzka, Natalie Portman, Olga Katysheva, Lili Reinhart, Svetlana Bilyalova, Tylor Swift, Kate Upton.

Rekord glosow uzyskany przy jednej literce nalezy do Gal Gadot. Uzbierala ona wówczas 16 głosów.

Bardzo mocno zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej zabawie. Im wiecej pięknych Pań w temacie tym lepiej :) Nikomu nie zaszkodzi, ani nie zajmie to duzo czasu, jeżeli wpisze imię i nazwisko wybranej przez siebie Pani.

Bawmy sie! :)

0

@TheMirrorBlack
CDA. Milego ogladania :)

3

Jak ktos lubi kryminaly i jeszcze nie widział, to gorąco polecam skandynawską produkcje (serial) Most Nad Sundem.

0

@PerpetuousDreamer
Fanem nie jestem, ale bardzo ładna kobieta, to fakt.

0

@Barca1992
Tak, ktorego osobiscie nie jestem fanem.

2

W dzisiejszym konkursie wygrala Pani z pewnego znanego serialu - Ursula Corbero, ktora zdobyla 10 głosów. Drugie miejsce zajęła Kate Upton, ktora przytuliła 8 głosów.


Dzieki za zabwe i widzimy sie jutro przy kolejnej literce.


Milego wieczorka wszystkim życze :)

3

W dzisiejszym konkursie wygrala Pani z pewnego znanego serialu - Ursula Corbero, ktora zdobyla 10 głosów. Drugie miejsce zajęła Kate Upton, ktora przytuliła 8 głosów.

Dzieki za zabwe i widzimy sie jutro przy kolejnej literce.

Milego wieczorka wszystkim życze :)


1

Przypominam, że trwa glosowanie na najpiekniejszą kobiete na literke U.

Prowadzi Ursula Corbero (10 głosów), druga jest Kate Upton (6 głosów), trzecia Natasza Urbańska (5 głosów), czwarta Sara Underwood (4 głosy).

Glosujemy do godziny 22.

Pod spodem link do konkursu :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8763699#comment-8764746

Zapraszam.

1

@Striker @Coutinho007 @messi564 @Mario96w

Ja myslalem, że on juz zaczal normalnie trenowac z druzyna jakos pare dni temu.

1

Coś mnie omineło z Dembele ? Czemu trenuje indywidualnie z fizjoterapeutą, a nie normalnie z calym zespołem ?

1

@ArterkHD
Tez mialem wrazenie, że to duzo starsze jest :)

1

5

@Zoker
Fajnie sie czytalo, dzieki. Z wodą nie ma żartów, niezaleznie od tego jak sie dobrze plywa.

5

Oficjalne wyniki dogrywki na zasadzie ankiety w temacie konkursowym na najpiekniejszą Panią na literke T :

Taylor Hill vs. Taylor Swift 104 do 27.

Dzieki za zabwe i pamietajcie, że trwa konkurs na literke U.

Milego dzionka wszystkim życze :)

0

@AssisMoreira
Zapytam na forum tematycznym o te kable, choc wiem jak sie to skonczy :)

Również pozdrawiam.

0

@escarabajo
Kapitalny filmek, mnie tym zauroczyla :) Mialem dylemat komu oddalbym glos, ale po tym filmiku juz go nie mam :) Lubie Panie z dystansem do wlasnej osoby.

0

@AssisMoreira
Dzieki, że sie odezwales. Mam spory dylemat, ktory kabel wybrac... Dlaczego masz wrazenie, że przeplaciles? Testowales tez dla porownania tansze kable ?

3

Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke U. (może być imie bądz nazwisko na tą literke - wedle własnego uznania).

O co w tym dokladnie chodzi ? Lecimy z alfabetem najpiękniejszych wg. Was kobiet. Wpisujemy imie i nazwisko naszej faworytki. Jeżeli to mozliwe i nie jest sie leniuszkiem, to bardzo mile widziane zdjęcie, mozliwie najlepiej ukazujące urode wybranej przez nas Pani (byle nie nago, żeby mnie moderacja nie pogoniła). Ważne, żeby podać tylko jedną naszym zdaniem najpiekniejszą kobiete. Temat będzie sie utrzymywal do godziny 22 wieczorem każdego dnia. Po tej godzinie będę zaznaczal, że koniec czasu na oddawanie glosu. Wtedy będę podliczał, która z kobiet uzyskała najwięcej głosów i taka osoba przejdzie odrazu do fazy finałowej. Jak będzie remis, to zrobimy dogrywke. Dziewczyny z drugich miejsc również będą mialy szanse na wejscie do finału! Stworzą one pozniej grupe, którą poddamy ankiecie. Postaram sie to fajnie zorganizowac, wybierając i wstawiając zdjecie każdej z Pań. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do fazy finałowej i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.

Pamietajcie prosze, jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.

Zaznaczam, ze dziwacznych bądz zupełnie niepasujących do tematu postaci nie będę podliczał. Cenie sobie porządek we wszystkim co robie, czy to w zyciu prywatnym, czy przez internet, dlatego bardzo Was prosze, żebysmy zbytnio nie spamowali w temacie i nie starali sie wplywac na glosy innych. Dajmy ludziom głosować samodzielnie. Oczywiscie mozna zaproponowac inną Pania w tym samym poscie w ktorym oddalo sie głos na swoją faworytke, ale bez wywierania presji. I prosze w miare mozliwosci robic to schludnie, żebym nie mial problemu z pozniejszym podliczaniem nominowanych Pań. Nie zmieniamy też swoich glosow, jezeli po 15 minutach nie bedzie już obowiazywac edycja wlasnego posta.

We wczorajszym konkursie miedzy Paniami padl remis po 5. W zwiazku z tym potrzebna byla dogrywka, ktora juz w zasdazie rostrzygnęła rywalizacje, bo pomimo, że ankieta jeszcze trwa, to juz wiadomo, że awans z pierwszego miejsca zapewnila sobie Taylor Hill. Drugie miejsce uzyskala Tylor Swift. Wyniki ankiety na chwile obecną, to 103 do 27. Do konca ankiety zostalo okolo 2h.

Finalistki po dziewiętnastu konkursach, to Jennifer Aniston, Monica Bellucci, Charlize Theron, Alexandra Daddario, Emilia Clarke, Megan Fox, Gal Gadot, Salma Hayek, Izabella Krzan, Scarlett Johansson, Mila Kunis, Jennifer Lawrence, Margot Robbie, Nicola Cavanis, Elizabeth Olsen, Barbara Palvin, Emily Ratajkowski, Shakira, Taylor Hill.

Na drugich miejscach i tym sposobem zachowujace szanse na finał uplasowały sie Jessica Alba, Kate Beckinsale, Penelope Cruz, Anna Dymna, Ester Exposito, Celine Farach, Selena Gomez, Audrey Hepburn, Izabella Scorupko, Keira Knightley, Diletta Leotta, Marcelina Zawadzka, Natalie Portman, Olga Katysheva, Lili Reinhart, Svetlana Bilyalova, Tylor Swift.

Rekord glosow uzyskany przy jednej literce nalezy do Gal Gadot. Uzbierala ona wówczas 16 głosów.

Bardzo mocno zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej zabawie. Im wiecej pięknych Pań w temacie tym lepiej :) Nikomu nie zaszkodzi, ani nie zajmie to duzo czasu, jeżeli wpisze imię i nazwisko wybranej przez siebie Pani.

Bawmy sie! :)

3

@IronSanHybrid
Juz nie chodzi o tego całego Covida, ale jak można mieć tak zwichniety dekiel, żeby takie rzeczy wykrzykiwac. Szczerze wspolczuje takiej matki czy tam żony.

0

@matirix20
Rozumiem :)

0

@matirix20
Gratuluje silnej woli :)

2

@matirix20
Nie dalem rady sluchac do konca tego wywiadu :) Prowadzący wywiad wcale nie lepszy.

1

@matirix20
Co to za prymityw ?

0

@rasta212
Mam za dobry homor na jakieś żale, aż tak smutno na koniec ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?