1

@fcbarcafan19
Jedna propozycja na wybraną literke.

0

@AllBundy
V juz bylo, dzisiaj jest X & Y :)

1

@Bobo25
No niestety przyjacielu, skarge nalezy kierowac do nominujących :)

0

@Kengo
To fatamorgana.

3

Zapraszam Panie i Panów do nominacji najpiekniejszej wg. Was kobiety na literke X oraz Y.

Dzisiaj wyjatkowo są do wyboru dwie literki. Może być imie bądz nazwisko na wybraną powyżej literke - wedle własnego uznania.

O co w tym dokladnie chodzi ? Lecimy z alfabetem najpiękniejszych wg. Was kobiet. Wpisujemy imie i nazwisko naszej faworytki. Jeżeli to mozliwe i nie jest sie leniuszkiem, to bardzo mile widziane zdjęcie, mozliwie najlepiej ukazujące urode wybranej przez nas Pani (byle nie nago, żeby mnie moderacja nie pogoniła). Ważne, żeby podać tylko jedną naszym zdaniem najpiekniejszą kobiete. Temat będzie sie utrzymywal do godziny 22 wieczorem każdego dnia. Po tej godzinie będę zaznaczal, że koniec czasu na oddawanie glosu. Wtedy będę podliczał, która z kobiet uzyskała najwięcej głosów i taka osoba przejdzie odrazu do fazy finałowej. Jak będzie remis, to zrobimy dogrywke. Dziewczyny z drugich miejsc również będą mialy szanse na wejscie do finału! Stworzą one pozniej grupe, którą poddamy ankiecie. Postaram sie to fajnie zorganizowac, wybierając i wstawiając zdjecie każdej z Pań. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do fazy finałowej i dołączy do czekających juz tam dziewczyn, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow rowniez zapewni sobie miejsce w finale.

Pamietajcie prosze, jeden użytkownik = jedna wybrana Pani.

Zaznaczam, ze dziwacznych bądz zupełnie niepasujących do tematu postaci nie będę podliczał. Cenie sobie porządek we wszystkim co robie, czy to w zyciu prywatnym, czy przez internet, dlatego bardzo Was prosze, żebysmy zbytnio nie spamowali w temacie i nie starali sie wplywac na glosy innych. Dajmy ludziom głosować samodzielnie. Oczywiscie mozna zaproponowac inną Pania w tym samym poscie w ktorym oddalo sie głos na swoją faworytke, ale bez wywierania presji. I prosze w miare mozliwosci robic to schludnie, żebym nie mial problemu z pozniejszym podliczaniem nominowanych Pań. Nie zmieniamy też swoich glosow, jezeli po 15 minutach nie bedzie już obowiazywac edycja wlasnego posta.

Wyniki wczorajszego konkursu :
1. Agnieszka Więdłocha 10 głosów
2. Emma Watson 6 głosów

Finalistki po dwudziestu dwóch konkursach, to Jennifer Aniston, Monica Bellucci, Charlize Theron, Alexandra Daddario, Emilia Clarke, Megan Fox, Gal Gadot, Salma Hayek, Izabella Krzan, Scarlett Johansson, Mila Kunis, Jennifer Lawrence, Margot Robbie, Nicola Cavanis, Elizabeth Olsen, Barbara Palvin, Emily Ratajkowski, Shakira, Taylor Hill, Ursula Corbero, Alicia Vikander, Agnieszka Więdłocha.

Na drugich miejscach i tym sposobem zachowujace szanse na finał uplasowały sie Jessica Alba, Kate Beckinsale, Penelope Cruz, Anna Dymna, Ester Exposito, Celine Farach, Selena Gomez, Audrey Hepburn, Izabella Scorupko, Keira Knightley, Diletta Leotta, Marcelina Zawadzka, Natalie Portman, Olga Katysheva, Lili Reinhart, Svetlana Bilyalova, Tylor Swift, Kate Upton, Victoria Justice, Emma Watson.

Rekord glosow uzyskany przy jednej literce nalezy do Gal Gadot. Uzbierala ona wówczas 16 głosów.

Bardzo mocno zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej zabawie. Im wiecej pięknych Pań w temacie tym lepiej :) Nikomu nie zaszkodzi, ani nie zajmie to duzo czasu, jeżeli wpisze imię i nazwisko wybranej przez siebie Pani.

Bawmy sie! :)

0

@Bobo25
Teraz patrze i zabraklo jej jednak nie dwóch, a zaledwie jednego głosu.

0

@ukiii
Połącze jednak te literki, wiec zastanow sie ktorą panią wybierzesz :) Ide zrobic sobie kawe i zaraz wrzucam temat.

0

@Bobo25
Nie duzo jej zabraklo, zdaje sie 2 glosów do drugiego miejsca.

0

To łączyc literki X & Y czy osobno chcecie ???

2

@Mario96w
Daj znac, bo tez sie za nich zabieram od dluzszego czasu :)

0

@patrykzmc2000
Czekam na 22 i nowy silnik.

0

@LuisSalvano
Widzialem, nie podszedl mi.

0

Wyszla ostatnio jakas fajna komedia ? Polećta prosze cos smiesznego do poduchy.

2

@SHIBA
W trzecim są

0

@Colon
Ja The Wire polecam, bo to dobry serial, wielu ludziom sie podoba, ambitny, z swietnymi dialogami, ale mnie przynudzal i sie zmuszalem do ogladania :) Jedyny serial, ktory moge stwierdzic, że mi sie nie podoabal i mnie zawiodl po calej lini, to Dom z papieru.

1

@Chakalaka
Ja widzialem tylko pierwszy sezon Fargo :) Za drugi sie jeszcze nie zabralem, ze wzgledu na to, że to zupelnie inna historia i zaczalem ogladac cos innego.

0

@MesQueUnClub_87
A tego nie wiedzialem.

2

@kerouac
Fargo fajny, polecam.

2

@kerouac
Peaky Blinders
Breakind Bad
Dexter

1

@MesQueUnClub_87
Z pl produkcji podobal mi sie film Dług.

0

@MesQueUnClub_87
Ja w ogole nie moge sie przekonac do polskiego kina. @Colon mnie non stop namawia na Ślepnąc od swiateł, ale tez nie moge sie jakos przemóc.

2

@NeroTFP
Cena? Jaka cena? Tu za doplatą nawet kijem bym nie dotknął ;) Rozumiem, że ta Pani, to taka samożulica dla bezdomnych :)

2

@IronSanHybrid
Wez przestan, bo zwymiotuje :)

0

@MesQueUnClub_87
Nie ogladalem.

4

@Triv44
Tsubasa i spolka, ogolnie wszystkie te bajki na Polonia 1. A wczesniej to zdecydowanie zwariowane melodie :)

1

@IronSanHybrid
Nie ma bata, nie uwierze :D

3

@IronSanHybrid
Nie uwierze, że ktos zatrudnia takie kobiety :)

1

@Majkel34
Ma cos w sobie, słowianską urode napewno. Ładna kobieta.

3

Czas na podsumowanie dzisiejszego dnia na najpiekniejsza Panią na literke W.

1. Agnieszka Więdłocha 10 głosów
2. Emma Watson 6 głosów

Agnieszka :

https://pl.pinterest.com/lawpatka/agnieszka-wi%C4%99d%C5%82ocha/

Emma :

https://pl.pinterest.com/search/pins/?rs=ac&len=2&q=emma%20watson&eq=Emma%20watso&etslf=7196

Dzieki za zabawe i zapraszam wszystkich jutro na literke X :)

0

Czas na podsumowanie dzisiejszego dnia.

1. Agnieszka Więdłocha 10 głosów
2. Emma Watson 6 głosów

Dzieki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?