0

@escarabajo
Dzieki.

1

@Radson21
Straszna lampa. Ciekawe jak kondycyjnie będą wygladac.

0

Jaka temp jest w Barcelonie ?

1

@rado_Barca
TVP, bo Laskowski komentuje.

11

Jak Laskowski komentuje, to chyba dzis wyjatkowo wybiore TVP. Lubie goscia sluchac, moim zdaniem swietny komentator.

7

Oho, La rambla placze przed meczem o sklad, to znaczy, ze bedzie co swietowac po meczu :)

0

Wyniki dzisiejszego konkursu na najpiekniejsza Panią będą pozniej niz zwykle, bo nie zamierzam tu zagladac w czasie meczu, żeby sobie nie zaspojlerowac wyniku drugiego meczu. Milego wieczorka wszystkim życze i jeszcze raz na koniec aż do znudzenia Vamos Barca!!!

Na zdrowie Panie i Panowie, niech sie leje i gęba śmieje! :)

0

Ulalala jak fajnie, że odrazu po meczu Barcy jest retransmisja drugiego dzisiejszego meczu. Co za wieczor dzis sie szykuje, to ja nie mam pytan :) Vamos Barca!!!

10

@BarcaInfo
Nie poznalem go :D

4

@KamilZ
1. Klopp
2. Guardiola
3. Simeone

2

@VamosRakieta
Moze @FeloRPS cos wie nt. temat...

0

@marcin000019
Ja tez. Caly czas mysle o tym meczu :)

0

@marcin000019
U mnie siegaja zenitu. Szczerze bardzo przezywam kazdy mecz Barcelony, a w Lidze Mistrzów, to juz w ogole.

0

@CalcioFan
Tak ? Mozna wiedziec pod jakim ?

2

@VamosRakieta
Mam nadzieje, ze wszystko z nim w porzadku.

1

@CalcioFan
Odes wrocil i chwile później definitywnie usunał konto.

1

@kerouac
Nie myslalem :)

14

Zauwazyliscie, że odkad @SHIBA poinformowal, że zaklada na wszystkich teczki, to paru uzytkownikow usunęło konto ? :)

Najpierw Odes, pozniej ten kolega co mial w avatarze Bonusa, teraz Joey i zdaje sie ktos tam jeszcze inny byl w miedzyczasie.

5

@SHIBA @koziar
Bardzo dziwna sprawa. Mial swoje problemy, wiem.

@FeloRPS @VamosRakieta
Wiecie cos na te temat ? Wszystko z nim ok ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mart

Łap :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8775889#comment-8775968

Tam znajdziesz tapete kolegi z forum. Swietna jest! U mnie na kompie od dwoch dni :)

0

@Rust_Cohle
Paris FC.

0

@escarabajo
No wlasnie. Musi byc jedna osoba = jeden glos.

2

@robsesh
Ile godzin? Pojecia nie mam, ale duuuuzo :) Ja to gram po nocach, czasami do 3 rano. Nie gram w zasadzie w żadne inne gry, nawet jak mam ochote, to i tak FM wygrywa :)
@Rust_Cohle
Przepraszam, ale narazie niedawno zaczalem nową kariere :)

0

@DonAndresFCB
Poczekam, moze w miedzyczasie sie urodzi inny pomysl.

0

@Zoker
Ja nie wiem, nie znam sie, nie za bardzo mnie interesują te herby, a wiem, że wielu sie tu prawie że prosi o zielone :)

0

@Zoker
To tez jest jakas opcja, ale poszukam jeszcze innego rozwiązania. Nie chce, żeby ktos mi zarzucal pozniej zbieranie herbow.

1

@sawyer00 @fcbarcafan19
Nie sadze, że redakcja pojdzie na cos takiego :)

1

Da sie ustawic na strawpoll ankiete, zeby glosy mogli oddawac tylko zalogowani użytkownicy na fcbarca.com ? Jezeli nie, to sa jakieś strony gdzie istnieje mozliwosc zrobienia ankiety z taka opcją?

0

Dla tych, ktorzy nie mogą sie doczekac dzisiejszego meczu, przypominam o trwajacym ostatnim juz konkursie eliminacyjnym na najładniejszą kobiete wg. La Rambli na zaległą literke Ł albo Q (do wyboru). Od wtorku zacznie sie runda finałowa. W poniedzialek przedstawie wszystkie kandydatki z drugich miejsc :)

Glosy mozna oddawac w poniższym temacie :

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8782051#comment-8782051

Wystarczy wpisac imie i nazwisko nominowanej Pani, ktore sie przewinelo w temacie (koledzy wstawili zdjecia, mozna wybierac), bądz co jest wskazane nominowac Panią, ktorej imie i nazwisko nie pojawilo sie jeszcze w temacie.

Zapraszam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?