MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bobo25
Teraz to sie dalem nabrac :) Az sobie musialem wygoglowac :)
0
Jezeli chodzi o Tidal, to warto wykupic opcje HiFi czy Premium ? Gdzie będę mial lepszą jakosc? Bo to na niej mi najbardziej zalezy.
@fcbarcafan19 @Striker
Wy chyba zdaje sie mi kiedys proponowaliscie Tidal, dlatego Was oznaczylem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kubix05
Jako, że mialem (mam zreszta dalej) siostre taty w Szwajcarii, to najczesciej tam spędzałem wakacje za dzieciaka. Czesto tez jezdzilem z rodzicami do Bułgarii nad morze czarne. Pozniej, kiedy bylem juz troche starszy, to w przerozne miejsca mnie nosiło :)
0
@BorzyKrzys
Kolezanka i kolega powyzej juz pomogli, ale tez dziekuje za fatyge :)
0
@AnnaMarianna @Piorun
Dzieki :)
0
Szukam kawalka muzycznego. Muzyka klubowa, teledysk jak jakas laska w domku nad morzem tanczy na tle okna panoramicznego przez cala dlugosc utworu. W tle wspomniane morze. Kawalek sprzed 2-3 lat.
1
@FeloRPS
Szkoda.
1
@IronSanHybrid
Rozumiem. Uroda bardzo słowiańska, rzeczywiscie moze sie podobac.
1
@IronSanHybrid
No u mnie akurat na odwrót, Michalina mi sie w ogole nie podoba, za to Pani Szczesna jak najbardziej, ale to juz rzecz gustu, a o nim ciężko dyskutowac :)
2
@BarcaInfo
Zdecydowanie i bez dwoch zdan Lewandowski.
2
Dzien dobry wszystkim :)
Wyniki wczorajszego zaleglego konkursu na najpiekniejsza kobiete na literke Ł i Q wyglądają następująco :
1. Marina Łuczenko Szczesna - 4 glosy
2. Michalina Łabacz - 2 glosy
To by bylo na tyle jezeli chodzi o eliminacje. Dziekuje wszystkim za zabawe. Jutro przedstawie wszystkie kandydatki z drugich miejsc i we wtorek lecimy z kolejną rundą.
Przypominam zasady :
Najpierw dziewczyny z drugich miejsc stworza grupe, którą poddam ankiecie. Po zakonczeniu ankiety wyłonią sie trzy Panie, ktore uzyskają najwiecej głosów. Pierwsza z nich automatycznie wejdzie do fazy finałowej i dołączy do czekających juz tam dziewczyn z pierwszych miejsc, a druga i trzecia powalczy w barażach. Zrobimy wtedy pojedynek druga vs. trzecia. Dziewczyna, ktora uzyska wiecej glosow tez dołaczy jako druga do fazy finalowej, czy jak kto woli półfinału.
Pozniej faza finałowa zlożona z Pań z pierwszych miejsc + dwóch Pań, ktore dołaczyly z drugich miejsc stworzą grupe, którą rowniez poddam ankiecie. Glosowanie wyłoni dwie najlepsze wg. La Rambli kandydatki i one wlasnie powalczą ze sobą w wielkim finale.
Pozdrawiam i miłego dzionka wszystkim życze :)
0
Pozniej albo juz jutro to wszystko podlicze. Liga Mistrzow, prosze zrozumiec ;)
1
Super mecz, dzięki Barca za wspaniały wieczór! :) A Setien, to niech sie obudzi na tej ławce, bo to, jak reaguje na wydarzenia boiskowe, to jest kryminał. Ide ogladac Bayern.
2
Setien z tymi zmianami, to sie nie nadaje do niczego.
4
Alez mi sie podoba gra De Jonga.
3
@BarcaInfo
Nie bylo, nie ma, i nie bedzie nigdy lepszego pilkarza.
3
Jestem spokojny o wynik :)
3
Możecie coś dla mnie zrobić tu wszyscy zebrani la ramblowicze? Prosze Was, jezeli bylibyście tak uprzejmi za każdym razem narzekać na skład przed meczem, to byłbym niezmiernie Wam wdzieczny :)
1
Dawno nie widzialem bardziej ewidentnego karnego.
2
Cos Wam powiem. To jest historia, ktorą trzeba tu przypominać za każdym razem. Jezeli La Rambli nie podoba sie sklad, to nalezy wyciągać szampany, bo gra bedzie przyjemna dla oka, a wynik korzystny :)
4
To jest Barcelona, ktora ja chce ogladac :)
2
Ci co skreślają Barcelone w meczu z Bayernem, to sie jeszcze zdziwią. Powiadam Wam.
0
Co on porobił teraz!!!! Król Leo Messi :)
6
Mowcie co chcecie, ale Semedo poczynil spore postepy pod wodza Setiena. Coraz bardziej mi sie podoba jego gra. Żeby jeszcze były liczby do tego, w sensie asysty, to w ogole byloby super.
1
Semedo co wyprawia :)
17
Dostalem opierdziel od młodej, ze sie dre jak glupi, kiedy dzieci spia. Nigdy chyba mi nie miną te emocje, kiedy gra Barcelona :)
1
Lenglet jak ja cie kocham! :)))
5
No to po raz ostatni moi mili, Vamos Barca!!!
Obysmy spotkali sie w dobrych nastrojach po meczu :)
Zdrówko!
4
Kto to ten łysy z brazzers w studiu TVP ?