3

"Dzielimy mecz na dwie połówki czy dzielimy mecz na 90 minut?" Tomasz H.

1

Dzisiaj na żółto. A kto wie czy nie na czerwono...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bartekvisca *rzygać

4

Nie było VAR - można było przekręcać mecze.
Jest VAR - można przekręcać mecze.
¯\_(ツ)_/¯

1

@ProMILs xDDD aha

29

Z jednej strony super, że Real przegrał, a z drugiej zajebiście. Cytując klasyka

1

@Dari0G Ale tego, że Święcicki, Laboga czy Borek prawie dochodzą przy meczach Realu nie słyszą. Ciekawe

3

To fajne "rozkładanie nóg" przez Celtę, jak to pisze spora część kibiców Realu... Byle coś klepać jak dupa boli. No ale tak to jest jak się język na śmietniku znalazło.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Criss18Barca Po co się do czegoś zmuszać. Może samo wróci, a jeśli nie to amen i tyle. Nic na siłę.

1

@Cule1234 Ja bym wprowadził dogrywki w każdym meczu. Bez względu na wynik. I karne.

1

@tomek8756 Izotoniki w butelkach zmieszane z wódą xD

4

@WiernyKibicToJa Ja się obudziłem z myślą, że mecz jest dzisiaj. A jak inni to nie wiem

1

@macio_944 Wyluzuj. Nie ma co się przejmować pajacami.

1

@mrboom Takie info to ja szanuję :)

0

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

4

Nie od dziś wiadomo, że Laboga to madryciak. Obrzydliwie się go słucha...

2

Jak tam ten Mapet w realu @VegetaPolska ?

2

@pioz123 kroić oliwki, kroić!
Super, smacznego :)

0

@FrankliN7 W jaki sposób mamy Ci pomóc? xD

2

@musli1989 Też tego nie rozumiem. Cóż poradzić.

2

@Rust_Cohle Za własną "twórczość" tutaj jest ban. See you later

0

@prokofiew To ja sobie zostawię taktyczny komentarz :)

4

@Worny Widać, że to upośledzone

0

@Rust_Cohle Dobrze, że z Nunezem Ci się nie myli

1

@RafiVeB Ale się należał!

7

Komentarz usunięty

3

To teraz 333 miliony € za Olmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?