Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
"Dzielimy mecz na dwie połówki czy dzielimy mecz na 90 minut?" Tomasz H.
1
Dzisiaj na żółto. A kto wie czy nie na czerwono...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartekvisca *rzygać
4
Nie było VAR - można było przekręcać mecze.
Jest VAR - można przekręcać mecze.
¯\_(ツ)_/¯
1
@ProMILs xDDD aha
29
Z jednej strony super, że Real przegrał, a z drugiej zajebiście. Cytując klasyka
1
@Dari0G Ale tego, że Święcicki, Laboga czy Borek prawie dochodzą przy meczach Realu nie słyszą. Ciekawe
3
To fajne "rozkładanie nóg" przez Celtę, jak to pisze spora część kibiców Realu... Byle coś klepać jak dupa boli. No ale tak to jest jak się język na śmietniku znalazło.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Criss18Barca Po co się do czegoś zmuszać. Może samo wróci, a jeśli nie to amen i tyle. Nic na siłę.
1
@Cule1234 Ja bym wprowadził dogrywki w każdym meczu. Bez względu na wynik. I karne.
1
@tomek8756 Izotoniki w butelkach zmieszane z wódą xD
4
@WiernyKibicToJa Ja się obudziłem z myślą, że mecz jest dzisiaj. A jak inni to nie wiem
1
@macio_944 Wyluzuj. Nie ma co się przejmować pajacami.
1
@mrboom Takie info to ja szanuję :)
0
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
4
Nie od dziś wiadomo, że Laboga to madryciak. Obrzydliwie się go słucha...
2
Jak tam ten Mapet w realu @VegetaPolska ?
2
@pioz123 kroić oliwki, kroić!
Super, smacznego :)
0
@FrankliN7 W jaki sposób mamy Ci pomóc? xD
2
@musli1989 Też tego nie rozumiem. Cóż poradzić.
2
@Rust_Cohle Za własną "twórczość" tutaj jest ban. See you later
0
@prokofiew To ja sobie zostawię taktyczny komentarz :)
4
@Worny Widać, że to upośledzone
0
@Rust_Cohle Dobrze, że z Nunezem Ci się nie myli
1
@RafiVeB Ale się należał!
7
Komentarz usunięty
3
To teraz 333 miliony € za Olmo.