Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To teraz 333 miliony € za Olmo.
5
Dzisiaj Manzano na gwizdku, będzie drukowanko aż miło
0
@Culers Może im się nie podoba, że inni ludzie też oddychają
0
Dlaczego ten okularnik nie kryje się z tą przesadną sympatią do realu? Jest to niesmaczne.
0
Vinicius - twarz nieskalana inteligencją
1
Dla Viniciusa zlikwidują poprzeczki po tym karnym. No to racism
1
@kuz Kto pyta, nie błądzi :D
8
@kuz Kimmich oczywiście.
1
@ptrx Oczywiście. Nie ma już obowiązku zmiany tablic
0
@gumaz Budzik raczej :P
1
@matirix20 Ja planuję wstać, ale jak wyjdzie to zobaczymy :D
1
@Pedri16Future Szczerze wątpię
2
@TheNekro94 Wzajemnie Walter, wzajemnie :D
3
@Rust_Cohle Lech Roch Pawlak
0
@Ojciec5tkidzieci Komu kibicujesz dłużej? Barcy czy Marsylii? :)
6
@miki1999 Siema. Nic
14
@Deviler Idioci i debile. To tyle w temacie takich dzbanów. Oby robili krzywdę tylko sobie a nie niewinnym ludziom.
9
@Rust_Cohle Widzisz u kolegi w poście gdzieś tego placka Nuneza?
2
Spore nadzieje w nim pokładam osobiście
3
@kamilop Może Ty masz ból dupy. Mów za siebie i już.
8
Kapitalnie prezentują się nasze nowe stroje na zawodnikach "na żywo". Dla mnie zdecydowanie lepsze od poprzednich.
22
Możesz być klubem w Hiszpanii i dostawać po dupie za byle gówno, od rządu, prezesa czy od sędziów na boisku. Musisz wyprzedać pół składu żeby móc zarejestrować piłkarza x w swoim klubie. Być karmionym kłamstwami, opluwanym i musieć dostosować się do chorego systemu finansowego LL.
Albo jesteś po prostu Realem Madryt.
¯\_(ツ)_/¯
3
@DLFCB Dla Ciebie najlepsza 9 w historii Barcy, dla mnie też.
0
@Reviven "z babą" xDD
1
@The Game 10 No tak, niestety :/
@Kinginiesta Oni są po prostu chorzy i kiedy myślisz, że nic już bardziej prymitywnego nie potrafią wymyślić to proszę, znowu zaskakują xD
@Objectivo No proszę :D Nie wiedziałem
11
Na tvpis info nowy program "jak oni kłamią" xDD hahahaha no nie wierzę. Witamy w kaczystanie xD
1
@Tarins Może Gundogan? Chociaż nie, bo u nas jakby niewolno :P
2
@bartas97 Nie wiem, ale wiem, że większość i tak będzie za białymi
3
Komentarz usunięty
0
@ChampionLW Pewnie nie tylko tam...