3

To teraz 333 miliony € za Olmo.

5

Dzisiaj Manzano na gwizdku, będzie drukowanko aż miło

0

@Culers Może im się nie podoba, że inni ludzie też oddychają

0

Dlaczego ten okularnik nie kryje się z tą przesadną sympatią do realu? Jest to niesmaczne.

0

Vinicius - twarz nieskalana inteligencją

1

Dla Viniciusa zlikwidują poprzeczki po tym karnym. No to racism

1

@kuz Kto pyta, nie błądzi :D

8

@kuz Kimmich oczywiście.

1

@ptrx Oczywiście. Nie ma już obowiązku zmiany tablic

0

@gumaz Budzik raczej :P

1

@matirix20 Ja planuję wstać, ale jak wyjdzie to zobaczymy :D

1

@Pedri16Future Szczerze wątpię

2

@TheNekro94 Wzajemnie Walter, wzajemnie :D

3

@Rust_Cohle Lech Roch Pawlak

0

@Ojciec5tkidzieci Komu kibicujesz dłużej? Barcy czy Marsylii? :)

6

@miki1999 Siema. Nic

14

@Deviler Idioci i debile. To tyle w temacie takich dzbanów. Oby robili krzywdę tylko sobie a nie niewinnym ludziom.

9

@Rust_Cohle Widzisz u kolegi w poście gdzieś tego placka Nuneza?

2

Spore nadzieje w nim pokładam osobiście

3

@kamilop Może Ty masz ból dupy. Mów za siebie i już.

8

Kapitalnie prezentują się nasze nowe stroje na zawodnikach "na żywo". Dla mnie zdecydowanie lepsze od poprzednich.

22

Możesz być klubem w Hiszpanii i dostawać po dupie za byle gówno, od rządu, prezesa czy od sędziów na boisku. Musisz wyprzedać pół składu żeby móc zarejestrować piłkarza x w swoim klubie. Być karmionym kłamstwami, opluwanym i musieć dostosować się do chorego systemu finansowego LL.

Albo jesteś po prostu Realem Madryt.
¯\_(ツ)_/¯

3

@DLFCB Dla Ciebie najlepsza 9 w historii Barcy, dla mnie też.

0

@Reviven "z babą" xDD

1

@The Game 10 No tak, niestety :/
@Kinginiesta Oni są po prostu chorzy i kiedy myślisz, że nic już bardziej prymitywnego nie potrafią wymyślić to proszę, znowu zaskakują xD
@Objectivo No proszę :D Nie wiedziałem

11

Na tvpis info nowy program "jak oni kłamią" xDD hahahaha no nie wierzę. Witamy w kaczystanie xD

1

@Tarins Może Gundogan? Chociaż nie, bo u nas jakby niewolno :P

2

@bartas97 Nie wiem, ale wiem, że większość i tak będzie za białymi

3

Komentarz usunięty

0

@ChampionLW Pewnie nie tylko tam...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?