Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nie jestem za stosowaniem przemocy, ale dziwię się, że nikt temu "wielkiemu" męczennikowi w ryj jeszcze nie przy********ł. Ohydny typ.
3
Żewłakow, nie płacz białasku
5
@Pawel13sz Paweł, uspokój się.
8
Śmierć
Podatki
Farfocel prześcieradeł
23
"Jesteśmy na metra, na metro, na stadionie Atletico" - M. Żewłakow. Oddany fan realu madryt
1
Nie no! Niech wchodzi Lewandowski bo nie stwarzamy zagrożenia!
0
@HypeR Noo to i tak lepiej niż 2 ziko :D
0
@HypeR Pokaż kuponik jak grubo wjechałeś mistrzu
2
@macio_944 Ja sobie ogrywam Spider-Mana 2 aktualnie. Świetna giera. Grałeś?
Skończyłem Days Gone, cudowne jak dla mnie. No i tego RDR2 mam kilka %, zostawiłem bo aż "boję" się w to grać. W sensie, że to przejdę i nic już nie będzie takie samo :D
0
Ahh ci bezrobotni. Oni wiedzą jak mądrze spożytkować swój czas.
https://zapodaj.net/plik-s5eO2aar5W
1
@arasz1819 @Rust_Cohle La Rambla nie bierze jeńców... Tu zawsze można liczyć na miłe powitanie i kilka ciepłych słów xDD
2
Cześć Wam, jak leci? Wszystko spoczko? Miłego popołudnia życzę szanownej społeczności La Ramblowskiej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@draxidox *ziobro strat
1
@mrboom Damien Duff
4
@MesQueUnClub_87 No to klasycznie, smacznego! :D
3
@mekston Haha no bez kitu. Kiedy myślisz, że już nie można zrobić z siebie większego pajaca, pojawia się polityk pis xD
0
@JimMorrisonFCB O jakiej parówce mowa w poście?
11
Tusk zamiata pisowską hołotę. Piękne
1
@Michu94 Czyli mu wujek Laporta tego nie powiedział. No i mamy to co mamy. Wszyscy w klubie są zadowoleni, jest rodzinka, jest piłeczka i grają chłopaki. A jak grają to już osobna kwestia. Ja nie rozumiem, że Xavi sam tego nie widzi jak ten klub się stacza pod jego wodzą.
1
@FcPortoFan1999 Widzę, że masz dobry gust.
2
@zodiak_10 Hahaha xD wygrałeś :D
0
@Cochise Nie no, gdzie Hetfielda stawiać przy takich tuzach jak Bruce, Dio czy Halford :) Ale od Ozzyego lepszy, to fakt. Co do Heavy metalu, King Diamond też umieściłbym wysoko. Bardzo lubię. A Ty jakie masz zdanie o Kingu?
0
@PabloVEB @Nazio87 Wołają Cię kolego. Widocznie potrzeba opinii eksperta.
2
Xavi: "Wciąż wierzę w ten projekt"
W jaki projekt? Projekt dno?
Błagam, niech legenda tego klubu skończy się już kompromitować.
0
@VegetaPolska Chciałbyś żeby ktoś Cię tak przytulał jak grubcio denzela.
0
@Krzysztof1987 To czemu nie postawiłeś?
6
Co madrycioki? Wyszliście z norek i cieszycie gęby na forum Barcy?
Bardzo dobrze!
Nacieszcie się przez te pięć minut, tylko pamiętajcie, że one mijają szybko!
Mam nadzieję, że zlanie tak słabej Barcelony, najsłabszej od lat sprawi Wam biali wiele przyjemności i będziecie dziś dobrze spać, a jutrzejsze plecaki, które spakowaliście na jutro do szkoły będą się wydawać jakby lżejsze :)
Vamos Barca❤️ Xavi i sztab OUT❗️
0
Znów te madryle komentują :/
0
@Striker Mnie nie.