Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 Nie wiem. Spróbuj to się zobaczy.
6
Ale Raphinha to jest mega gość! On całe serducho oddaje Barcelonie.
1
@Mitch_Atleta A być może to kwestia np. nie wiem, chłodzenia? Coś takiego jak Pique swego czasu zaczął robić na treningach że spodenkami na udach kiedy je podciągał.
4
@Firestone A ja na ten przykład nie oglądam ich meczów i żyje się przyjemniej :)
0
Liga Mistrzów w czwartek? A dejta spokój, kto to widział...
3
Pomijając już tę straconą bramkę, to dziś ładne Flikazo naszych oglądaliśmy. Oby tak dalej.
4
No to teraz wysryw madrycioków będzie xD Ale to powinien być karny raczej...
1
@Linnox 2003 robi z dzisiejszych miazgę.
3
No to lecimy klasykiem!
https://zapodaj.net/plik-k99Vgm5XTG
Dzień dobry :)
0
@K1XPL Dzięki, oczywiście zerknę sobie :)
1
@vangoor Króciutko i na temat. Jeszcze raz dzięki :)
0
@vangoor Wiesz, ja luźno rozglądam się za jakimś "nowszym" telefonem. Byłem dziś w salonie Play załatwić sprawę i tak przy okazji zapytałem panią o ten model bo rzucił mi się w oczy. A użytkuję starszego Samsunga. No a zapytałem o ten model konkretnie bo widziałem w salonie właśnie 9 Pro, ale kobieta stwierdziła, że większych różnic z ósemką nie ma, a ja jeszcze nie porównywałem tych modeli. No ale dzięki za opinię :)
0
@K1XPL Nie, nie widziałem ;>
1
Posiada ktoś tutaj może smartfon Google pixel 8 Pro? I byłby skłonny podzielić się opinią na temat tego modelu?
4
FC Barcelona ❤️
10
https://zapodaj.net/plik-Qbt0DaY0XJ
Ehh... Nostalgia
1
@ArcziArtt Gratulacje i powodzenia.
2
O, fajne to. Ciekawe info.
3
@PatrychoO Masz czego żałować. Powtórka obowiązkowa do obejrzenia.
1
"Xavi Hernandez zostawił gotowca" xD
2
@FcPortoFan1999 borze sosnowy xD Co za brednie... Ty i te "złote myśli"
1
@AFA Usuń bo dostaniesz bana.
6
Nasz Ferminek MVP :)
3
@Who_you_mam Nie żabka zgasiła, tylko te "baterie", które niosłeś wywołały jakiś impuls elektryczny i zgasło światło w okolicy.
7
@Gaz Ahh Luisito... Genialny napastnik
8
@Luciano99 Brawo dla Ciebie. Szacunek
3
Frą siską ką sę są
1
Jeszcze się madryciak kładł xDD hahaha oni to mają we krwi
14
Panie Boże, chroń Barce przed Olmo.
0
@mekston Postawisz tam na remis Słowacja - Rumunia?