0

@ViscaelBarca2007 Nie wiem. Spróbuj to się zobaczy.

6

Ale Raphinha to jest mega gość! On całe serducho oddaje Barcelonie.

1

@Mitch_Atleta A być może to kwestia np. nie wiem, chłodzenia? Coś takiego jak Pique swego czasu zaczął robić na treningach że spodenkami na udach kiedy je podciągał.

4

@Firestone A ja na ten przykład nie oglądam ich meczów i żyje się przyjemniej :)

0

Liga Mistrzów w czwartek? A dejta spokój, kto to widział...

3

Pomijając już tę straconą bramkę, to dziś ładne Flikazo naszych oglądaliśmy. Oby tak dalej.

4

No to teraz wysryw madrycioków będzie xD Ale to powinien być karny raczej...

1

@Linnox 2003 robi z dzisiejszych miazgę.

3

No to lecimy klasykiem!
https://zapodaj.net/plik-k99Vgm5XTG
Dzień dobry :)

0

@K1XPL Dzięki, oczywiście zerknę sobie :)

1

@vangoor Króciutko i na temat. Jeszcze raz dzięki :)

0

@vangoor Wiesz, ja luźno rozglądam się za jakimś "nowszym" telefonem. Byłem dziś w salonie Play załatwić sprawę i tak przy okazji zapytałem panią o ten model bo rzucił mi się w oczy. A użytkuję starszego Samsunga. No a zapytałem o ten model konkretnie bo widziałem w salonie właśnie 9 Pro, ale kobieta stwierdziła, że większych różnic z ósemką nie ma, a ja jeszcze nie porównywałem tych modeli. No ale dzięki za opinię :)

0

@K1XPL Nie, nie widziałem ;>

1

Posiada ktoś tutaj może smartfon Google pixel 8 Pro? I byłby skłonny podzielić się opinią na temat tego modelu?

4

FC Barcelona ❤️

10

1

@ArcziArtt Gratulacje i powodzenia.

2

O, fajne to. Ciekawe info.

3

@PatrychoO Masz czego żałować. Powtórka obowiązkowa do obejrzenia.

1

"Xavi Hernandez zostawił gotowca" xD

2

@FcPortoFan1999 borze sosnowy xD Co za brednie... Ty i te "złote myśli"

1

@AFA Usuń bo dostaniesz bana.

6

Nasz Ferminek MVP :)

3

@Who_you_mam Nie żabka zgasiła, tylko te "baterie", które niosłeś wywołały jakiś impuls elektryczny i zgasło światło w okolicy.

7

@Gaz Ahh Luisito... Genialny napastnik

8

@Luciano99 Brawo dla Ciebie. Szacunek

3

Frą siską ką sę są

1

Jeszcze się madryciak kładł xDD hahaha oni to mają we krwi

14

Panie Boże, chroń Barce przed Olmo.

0

@mekston Postawisz tam na remis Słowacja - Rumunia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?