4

Komentarz usunięty

0

@Chada A dziękować :)

3

@zodiak_10 Szkoda też, że Messi nie gra już w Barcelonie. Zależy jak na to wszystko spojrzeć. Było pięknie, ale nikt nie powie, że znowu nie będzie.

4

Zajebisty ten trailer nowego Wiedźmina :)

0

@AmigoBlancos Pewniaczek ;) Szkoda, że inne nie wlazły

0

@AmigoBlancos Stawiałeś na real?

7

Całkiem zabawne to będzie jak ten przepychany na każdym kroku real nie zdobędzie LL w tym sezonie. A tego im życzę, no i oczywiście żeby nie wygrali LM.

6

real madryt robi herbatę z wody po pierogach

0

@gumaz Nie, nie wpłacę :) A dlaczego miałbym wpłacić z tego powodu?

0

@gumaz Ty już wiesz jaki :)

0

@gumaz To nic. Gorzej bo masz multikonto.

0

@Mario96w Ale też masz Nokię 3310?

1

@gumaz Nie stawia się spacji przed znakiem interpunkcyjnym.

0

Mam 81% baterii

0

@AduŚ07 Jaki czwartek?

1

@Roobo "Nowa aktualizacja PS5 umożliwia teraz graczom dostosowanie animacji uruchamiania i dźwięku do animacji PS1, PS2, PS3 lub PS4"
Włączasz konsolę i wita Cię intro z PSX :) Niby nic a nostalgicznie się zrobiło.

0

Fajny "smaczek" zrobili na 30-lecie PlayStation. Uśmiechnąłem się przy włączeniu konsoli dzisiaj :)

2

@Smixu Wielki talent do gry w Las Palmas

0

@messi33 Ile czekałeś?

6

Lewandowski > @AlexDark00

3

@Sulimo Vinicius edition xD

18

Mapet szukający w tabeli swojego ukochanego klubu
https://zapodaj.net/plik-cleSKrxhi3

0

@pt9 Na moim ultra też nie widać

2

real madrid bueno bueno

1

@visca_josef Stary @Luciano99 by się nie zgodził

3

Ja się nie zdziwię jak "ten" real wygra LM. Serio.

9

"Królewscy" xD To ma tyle wspólnego co Vinicius z fairplay.

2

Lewandowski > Darwin Nunez
Ale to chyba oczywiste

1

Co jak co, ale Pique to się nie starzeje. Fajnie tą gębę zobaczyć na stadionie ❤️

0

Oho już gwiżdżą na Martina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?