Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Komentarz usunięty
0
@Chada A dziękować :)
3
@zodiak_10 Szkoda też, że Messi nie gra już w Barcelonie. Zależy jak na to wszystko spojrzeć. Było pięknie, ale nikt nie powie, że znowu nie będzie.
4
Zajebisty ten trailer nowego Wiedźmina :)
0
@AmigoBlancos Pewniaczek ;) Szkoda, że inne nie wlazły
0
@AmigoBlancos Stawiałeś na real?
7
Całkiem zabawne to będzie jak ten przepychany na każdym kroku real nie zdobędzie LL w tym sezonie. A tego im życzę, no i oczywiście żeby nie wygrali LM.
6
real madryt robi herbatę z wody po pierogach
0
@gumaz Nie, nie wpłacę :) A dlaczego miałbym wpłacić z tego powodu?
0
@gumaz Ty już wiesz jaki :)
0
@gumaz To nic. Gorzej bo masz multikonto.
0
@Mario96w Ale też masz Nokię 3310?
1
@gumaz Nie stawia się spacji przed znakiem interpunkcyjnym.
0
Mam 81% baterii
0
@AduŚ07 Jaki czwartek?
1
@Roobo "Nowa aktualizacja PS5 umożliwia teraz graczom dostosowanie animacji uruchamiania i dźwięku do animacji PS1, PS2, PS3 lub PS4"
Włączasz konsolę i wita Cię intro z PSX :) Niby nic a nostalgicznie się zrobiło.
0
Fajny "smaczek" zrobili na 30-lecie PlayStation. Uśmiechnąłem się przy włączeniu konsoli dzisiaj :)
2
@Smixu Wielki talent do gry w Las Palmas
0
@messi33 Ile czekałeś?
6
Lewandowski > @AlexDark00
3
@Sulimo Vinicius edition xD
18
Mapet szukający w tabeli swojego ukochanego klubu
https://zapodaj.net/plik-cleSKrxhi3
0
@pt9 Na moim ultra też nie widać
2
real madrid bueno bueno
1
@visca_josef Stary @Luciano99 by się nie zgodził
3
Ja się nie zdziwię jak "ten" real wygra LM. Serio.
9
"Królewscy" xD To ma tyle wspólnego co Vinicius z fairplay.
2
Lewandowski > Darwin Nunez
Ale to chyba oczywiste
1
Co jak co, ale Pique to się nie starzeje. Fajnie tą gębę zobaczyć na stadionie ❤️
0
Oho już gwiżdżą na Martina