Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Zobaczymy zobaczymy, czas pokaże Maćku. Ale też bym tak obstawiał :)
4
@Sysia11 Ideał dla prześcieradeł
0
@norbi77 No to nie wiem, jakieś takie dziwne wyobrażenie o nim mam, że taki cham i buc.
0
@FcPortoFan1999 Spoko, dziena.
0
@norbi77 Ale taki guti haz to się chyba wpisuje w grono chamów? :)
0
@FcPortoFan1999 A dla Ciebie będzie? Skoro już tak "sypiesz fajnymi ksywkami" xD
0
@Tarnowitz Mnie nie ma jakby co. Pozdrawiam
16
Sędziowie kiedy real przegrywa xD
https://zapodaj.net/plik-83MJCdkVAa
1
@Barca_Big_Moment Biorąc pod uwagę wieczny gen frajerstwa Arsenalu, rewanż na drukarce, to, że real mecze potrafi przepychać farfoclami jakoś i jak nie może to sędzia pomoże, no to wynik dwumeczu raczej na korzyść realu niestety...
2
@Katalonik97 Myślę, że stqndardowo Arsenal zesra się metr przed kiblem w dwumeczu. Dzisiaj obstawiam 2:1 dla gospodarzy, a że w typowaniu jestem kiepski to pewnie wynik będzie inny. No ale na drukarce w Madrycie to już pewnie będzie formalność dla prześcieradeł...
0
@Borry No rzeczywiście. Trzy sprinty to chyba trochę mało na "potężnego" xD
3
@Pawlak1992 Fajnie grali chłopy! Mieli to "coś".
2
@FcPortoFan1999 Ty jesteś chory jakiś xD
13
Kiedyś to było ;)
https://zapodaj.net/plik-JyU0ma1lXd
0
@Arkon Zamienimy Araujo na Taha i będzie 1:1 Także no
0
@Gibbon_FCB Sędziowanie? Ok, nie było najlepsze a nasza gra? Hmm
0
@La Pulgaa Po czym wnosisz?
3
Ale dzisiaj ci co zrzucają winę na sędziego to są nieźle odklejeni xD Graliśmy takie gówno, że to aż wstyd. Dziś nie ma usprawiedliwienia. Oby tych punktów nie zabrakło na koniec sezonu.
0
@Filipem Przeczytałem "sraka" xD
1
To by się zgadzało z tym herbem realu
https://zapodaj.net/plik-QwmBDTlGWP
0
@Blanco16 Wy jesteście nieszczęściem
6
Jak mierdy nie jeździli na kadrę tyle razy bo przed zgrupowaniem nagle łapali urazy to uj tam, można. Iñigo kontuzja, hurr durr nie chce grać w reprezentacji xDD Co za debile.
8
@barteq Japierdole, już nie macie się czego czepiać ludzie xD
8
Spokojnie, rozjebiemy ich.
2
@clyde Pewnie @Luciano99
0
@FcPortoFan1999 Otóż nie.
0
@Krzysztof1987 Śniadanie na obiad?
6
@tadzik447 Witamy w marcu :)
1
@Kapitan hawk Oby oby ;D Trza się odkuć!
1
@NoswaR Ważne, że pykneli real m. :)