1

Ale ich rozjebali

0

Szkoda, że te dwa kluby nie mogą dzisiaj przegrać...

0

@papryk13 Było coś o zainteresowaniu AS Monaco chyba.

2

@gumaz Tak. Kilka razy. Ale najlepiej wspominam jak za młodego zjeżdżaliśmy w windzie a się zacięła i sobie siedzieliśmy i graliśmy w karty, a mieliśmy akurat bo gdzieś tam na działeczkę się szło. Mina tych co przyjechali otworzyć bezcenna ;)

6

Raphinha 2028
I fajnie

3

Zawsze fajnie zobaczyć jak united przegrywa :)

0

@Popitek12 Nie k***a, po prostu już się nie opalisz na wakacjach xD

10

@blakkudium Jak oni go kupią za takie pieniądze to ja wysiadam xD

0

Patrząc na to, że real może skończyć sezon tracąc do Barcy tylko punkt (a to bardzo prawdopodobne) to po prostu jedno wielkie xD
To ile my głupio punktów bezsensownie potraciliśmy w tym sezonie to głowa mała. Sporo do poprawy w przyszłym sezonie. No ale teraz jest mistrz. Trzeba się cieszyć :)

1

Sędzia jakiś taki smutny. Chyba dlatego, że nie może pomóc realowi

2

@lajcior Na pewno nie realu :)

1

Dobrze by było w przyszłym sezonie znowu wpier****ć realowi i obronić LL. Bardzo mocno wierzę, że to się uda.

0

@clyde Tak sobie czas marnować...

1

@norbi77 Ciężkie się wylosowało...

0

@Messi1000000 Siemka. Nie, nie wiemy jakoś konkretnie :)

0

@tadzik447 Ale o brata musiał edytować xDD

5

@PatrykBarca Dalej będzie robił z siebie "eksperta"

2

Fabiański na emeryturkę idzie. Ja nic nie sugeruję ale za ter Stegena jak znalazł.

2

Komentarz usunięty

4

@kubix05 Kuchnia Polska jest fantastyczna :)

0

@gumaz Czasem mi się zdarzy.

4

Taka woda po ogóreczkach kiszonych... Na kaca mniaaaami ❤️

3

@Luciano99 A, wie pan, moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze, albo że niedobrze.
Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi.
Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam,
i co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie.
Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne,
bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać.
Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem, i dziękuję życiu!
Dziękuję mu; życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość!
Wielu ludzi pyta mnie o to samo: ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste!
To umiłowanie życia. To właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro – kto wie? Dlaczego by nie – oddam się pracy społecznej i będę, ot, choćby, sadzić... doć— m-marchew...

17

"Są wybory" - D. Szpakowski

1

@Robert_Kubica Guardiola to akurat też był "kot w worku"

1

@adamek20151 Przestańcie karmić trolla!

5

Też miałem wycinany wyrostek, jeszcze tylko transfer do Barcy i będę na poziomie Ferrana. Cóż, może w tym okienku się uda.
Zdrówka dla Rekina ;)

9

Dośrodkowanie z dupy;
Ćwiąkała - oh jaka świetna akcja realu miszczowie świata pięknie pograli
real zwalił akcję;
...

4

@blakkudium Titi :D ❤️ Superpiłkarz

7

@Aragorn33 A ilu tych jego podań jeszcze koledzy nie wykorzystali ;O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?