0

@clyde Wcale. Ja na Ps5. Pierdzielę, nie kupię chyba cyfrowej.

0

@Kgorecki2500 Żebyś kurła wiedział!

1

@macio_944 Hehe dobre Macio, dobre ;D Ale poważnie, ja tego w ogóle nie śledziłem. Ale zonk.

1

Ej! Ale jak to nie będzie pudełkowej wersji nowego Dying Light? ;(

0

@Krzywy95 Aha okej :)

0

Piłkarz nie musi opuścić boiska kiedy po faulu na nim na boisko wpadają medycy i jest mu udzielana pomoc?

1

@Kgorecki2500 Dlaczego widać, że to miało być DLC do dwójki? Coś więcej napiszesz? :)

5

@Luciano99 W końcu jakieś poważne tematy.

1

@Comentateiro Nie za młody jesteś żeby pisać takie głupoty?

2

Diego Forlan z Temu z dubletem

4

@Derpowsky Lepszy on niż Laboga

0

@cules100pro Mi działa

0

@July_6_BcN Oczywiście tak zrobię, nie potrzebuję do tego Twojego przyzwolenia :)

0

@July_6_BcN Nadal jest to Twoja subiektywna ocena.

1

@July_6_BcN Za to Ty najpewniej wiesz gdzie to "prawdziwe" dziennikarstwo jest uprawiane xD
Przecież to oczywiste.

2

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

@Gary Może zanieś oceny z La Rambla.

1

@MirusAmisz hehe dobre ;D

3

@tbas Borze sosnowy xD Co za brednie xD

0

@Kasy Nie wyczułeś tam sarkazmu? ;)

1

8

@MonteChristo Chwalisz się czy żalisz?

2

@kubix05 Dzięki i wzajemnie!

0

https://www.facebook.com/share/r/1B67FziZwy/
Za to rzut karny?
Haha xD okej

0

@Kgorecki2500 A mi nie przykro bo jednak zostanie :D

0

2

@marcin62 Niesamowity, magiczny, po prostu najlepszy w historii piłki nożnej. Wspaniałe uczucie, że grał i co mecz zadziwiał wszystkich w naszej Barcy :)

0

@greedo Trzymamy mocno! A jakby udało się do tego dołożyć LM to było by wspaniale. PK może wziąć Atletico xD

1

Dembele wczoraj został MotM? xD Ciekawe k***a za co. Hahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?