Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukkobe Joan.
Ale Laporta
4
@urbipl *Tymczasem real madryt mamy 15 lig mistrzów **krzyczy** :)
2
Pytanko do prezesa @Luciano99
Czy gdyby @Kessie pojechał do izraela to byś mu wypłacał pensję za ten okres w państwie izrael ?
*wiem, że nie pojedzie bo nie ma za co
**wypłacić to mu możesz wiadomo gdzie
***"okres" hehe
Ale pytam tak z ciekawości.
2
Uwielbiałem go w Barcy :)
https://www.facebook.com/share/r/17xKFVS8oV/
0
@Aragorn33 Ale Negreira
1
@Filipem Albo ojca.
5
@Starrk Jak się jest kibicem realu to czego się spodziewać xD
1
@July_6_BcN No i giciorek. U mnie chyba bigosik zaraz wjedzie :D
1
@July_6_BcN Okej. To pierożków sobie dołóż xD
0
@July_6_BcN Ale serniczka nigdy za wiele
2
@marcin62 Ale zjechany łeb.
0
@Dankho94isback Polecam wybrać się na notatnik i tam pisać takie wypociny. Tam napewno znajdziesz fanów tego typu wpisów.
A kolega @MichuZ44 ma 100% racji.
2
@FcPortoFan1999 Dzięki! Tak, oby trenował.
@MessiForeverTheBest No jeśli lubisz to mogę i tego Tobie życzyć. Poddym trochę i będzie gitarka.
2
@Kessie Biję się w pierś Kesjuszu xD Oczywiście dla @Moderacja również najlepszego! ;D
5
Prezentów pod choinką
Braku kłótni z rodzinką
Jedzonka pysznego
Zdrówka samego
Wszelakiej pomyślności
Ogromnej radości!
Z okazji Świat Bożego Narodzenia, życzę Wam drodzy Ramblowicze i @Redakcja wszystkiego co najlepsze! Przede wszystkim zdrowia, bo to najważniejsze, mnóstwa prezentów takich, które sobie wymarzyliście ale i radości z każdego drobiazgu.
Dużo odpoczynku i Świąt w rodzinnym ciepłym gronie.
No i oczywiście potrójnej korony naszej Barcelony :)
VeB!
6
@Trojanek23 Albo na Fermina. Tego nie wiesz.
1
@Eto'o9 R10 Mam nadzieję, że nasz bramkarz nie będzie miał w tym meczu zbyt wiele roboty po prostu. Chociaż z naszą obroną...
3
@Luciano99 Nie głosy słyszysz tylko Cię budziłem żebyś wstawał się napić. Już nie przesadzaj...
6
@Laminedependencia hahaha jaka mina Wojciecha ;D Dobre to.
0
@Barca_bwo madryle robią tak co mecz
3
Gwiżdżą na Yamala bo bezmózg z ich drużyny wyleciał słusznie z boiska xD
2
Balde to jest jedno wielkie biegające nieporozumienie...
4
@blakkudium Wybrał język faktów. Szacun
2
@Kapitan hawk Cóż xD
6
@Luciano99 Hahaha xD to Ci qrwa wyszło :D
1
@Giwera *"złoto szeszeli"
1
@Criss18Barca No świetna kasa, za to ambicji mu nie brakuje jak widać.
1
@Luciano99 xDD hehee
1
@Gibbon_FCB Uwielbiam obie części z przewagą dla pierwszej.
4
@Sulimo I te najlepsze czasy z Cartoon Network :')