0

@lukkobe Joan.
Ale Laporta

4

@urbipl *Tymczasem real madryt mamy 15 lig mistrzów **krzyczy** :)

2

Pytanko do prezesa @Luciano99
Czy gdyby @Kessie pojechał do izraela to byś mu wypłacał pensję za ten okres w państwie izrael ?

*wiem, że nie pojedzie bo nie ma za co
**wypłacić to mu możesz wiadomo gdzie
***"okres" hehe

Ale pytam tak z ciekawości.

2

0

@Aragorn33 Ale Negreira

1

@Filipem Albo ojca.

5

@Starrk Jak się jest kibicem realu to czego się spodziewać xD

1

@July_6_BcN No i giciorek. U mnie chyba bigosik zaraz wjedzie :D

1

@July_6_BcN Okej. To pierożków sobie dołóż xD

0

@July_6_BcN Ale serniczka nigdy za wiele

2

@marcin62 Ale zjechany łeb.

0

@Dankho94isback Polecam wybrać się na notatnik i tam pisać takie wypociny. Tam napewno znajdziesz fanów tego typu wpisów.
A kolega @MichuZ44 ma 100% racji.

2

@FcPortoFan1999 Dzięki! Tak, oby trenował.

@MessiForeverTheBest No jeśli lubisz to mogę i tego Tobie życzyć. Poddym trochę i będzie gitarka.

2

@Kessie Biję się w pierś Kesjuszu xD Oczywiście dla @Moderacja również najlepszego! ;D

5

Prezentów pod choinką
Braku kłótni z rodzinką
Jedzonka pysznego
Zdrówka samego
Wszelakiej pomyślności
Ogromnej radości!

Z okazji Świat Bożego Narodzenia, życzę Wam drodzy Ramblowicze i @Redakcja wszystkiego co najlepsze! Przede wszystkim zdrowia, bo to najważniejsze, mnóstwa prezentów takich, które sobie wymarzyliście ale i radości z każdego drobiazgu.
Dużo odpoczynku i Świąt w rodzinnym ciepłym gronie.
No i oczywiście potrójnej korony naszej Barcelony :)
VeB!

6

@Trojanek23 Albo na Fermina. Tego nie wiesz.

1

@Eto'o9 R10 Mam nadzieję, że nasz bramkarz nie będzie miał w tym meczu zbyt wiele roboty po prostu. Chociaż z naszą obroną...

3

@Luciano99 Nie głosy słyszysz tylko Cię budziłem żebyś wstawał się napić. Już nie przesadzaj...

6

@Laminedependencia hahaha jaka mina Wojciecha ;D Dobre to.

0

@Barca_bwo madryle robią tak co mecz

3

Gwiżdżą na Yamala bo bezmózg z ich drużyny wyleciał słusznie z boiska xD

2

Balde to jest jedno wielkie biegające nieporozumienie...

4

@blakkudium Wybrał język faktów. Szacun

2

@Kapitan hawk Cóż xD

6

@Luciano99 Hahaha xD to Ci qrwa wyszło :D

1

@Giwera *"złoto szeszeli"

1

@Criss18Barca No świetna kasa, za to ambicji mu nie brakuje jak widać.

1

@Luciano99 xDD hehee

1

@Gibbon_FCB Uwielbiam obie części z przewagą dla pierwszej.

4

@Sulimo I te najlepsze czasy z Cartoon Network :')

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?