- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
25 odpowiedzi
kodi77
86
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
mmaciass
11
@CLS63AMG wyczuwam tu gorące, jak to w polityce bywa, sprawa jest szara nie czarno biała. Decyzje... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
3
Wiadomo, że Espanyol ze względu na "kibiców", to absolutnie obrzydliwa drużyna, ale oddać im trzeba, że w tym sezonie naprawdę wykonują super robotę, a wyniki mówią same za siebie.
Oczywiście jestem niemal pewien, że znów będą się zachowywać jak orkowie zwłaszcza w stosunku do Joana Garcii, ale pracę trenera warto na pewno docenić.
1
@Eto'o9 R10 Mam nadzieję, że nasz bramkarz nie będzie miał w tym meczu zbyt wiele roboty po prostu. Chociaż z naszą obroną...
0
@Eto'o9 R10 Oni są obrzydliwi na każdym poziomie, a nie tylko kibice. Ja nawet bym powiedział, że to najmniejszy problem bo każdy klub ma jakieś grupy fanowskie, które są na poziomie dna.
0
@Eto'o9 R10 @MessiForeverTheBest ciekawe jak nazwalibyście kibiców Barcelony jak zachowywali się w stosunku do Figo po jego odejściu i ponownym zawitaniu na Camp Nou w barwach największego rywala...
0
@Bobo25 Przypominam, że bydło z Espanyolu trzy sezony temu kiedy Barcelona zdobyła mistrzostwo na ich stadionie zaatakowali piłkarzy, próbowali wtargnąć do szatni, zniszczyli kamery realizatorów i stosowali rasistowskie teksty.
Druga sprawa, że porównanie Figo, który był KAPITANEM Barcelony i jej największą gwiazdą, która dopiero co oświadczała, że nigdy nie pójdzie do Realu a chwilę potem już tam był, do jakiejkolwiek innej sytuacji to jest niesmaczny żart.
Przede wszystkim przez to co pisałem wcześniej. Po drugie Barcelona i Real są rywalami z tej samej półki. Oczywiście, że derby Barcelony są bardzo ważne dla Barcelony jak i Espanyolu, ale jednak nie są to drużyny, które aspirują do tych samych celów. Dodaj do tego też piłkarzy, którzy grali dla Barcelony (niektórzy jak Ivan de la Pena przez kilka ładnych lat) a później przechodzili do Espanyolu nie byli traktowani w żaden obraźliwy sposób.
0
@Eto'o9 R10 "Druga sprawa, że porównanie Figo, który był KAPITANEM Barcelony i jej największą gwiazdą, która dopiero co oświadczała, że nigdy nie pójdzie do Realu a chwilę potem już tam był, do jakiejkolwiek innej sytuacji to jest niesmaczny żart."
Jeden i drugi byli wówczas praktycznie najlepszymi zawodnikami swoich klubów (no może Rivaldo był wyżej) i odeszli bezpośrednio do największych rywali.
Dla mnie sytuacje podobne, nie mówię że identyczne ale podobne.
Pisanie że porównywanie tych sytuacji to "nieśmieszny żart" jest nieporozumieniem delikatnie mówiąc.
Zobaczymy czy kibice Espanolu bedą potrafić przebić to co zrobili kibice Barcy po przybyciu Figo w barwach białych....
"Dodaj do tego też piłkarzy, którzy grali dla Barcelony (niektórzy jak Ivan de la Pena przez kilka ładnych lat) a później przechodzili do Espanyolu nie byli traktowani w żaden obraźliwy sposób."
W kwestii Barcy i Realu też byli tacy zawodnicy, choćby Saviola czy Ronaldo.
A o tym skandalu po naszym mistrzostwie to nie ma co pisać, to było żałośne i godne politowania, tam pisanie o bydle jaest jak najbardziej na miejscu,
Ja w swoim poście skupiłem się na zachowaniu "kibiców" względem swoich byłych zawodników, którzy odeszli bezpośrednio do największego rywala.