1

@POTUSPL Absolutnie nic.

0

@Frimpong Czyli znasz temat ;)

2

Powiem Ci @Frimpong, że masz bardzo chwytliwy nick. I taki nowoczesny. Zapewne stronę śledziłeś od dawna ;)

1

@Vegeta88 Haha dokładnie :D

0

Technologia
Technologia!

0

@Faro *pije wolne

7

@Kessie Widzę, że ostatnio się rozbrykałeś i pomyliłeś odwagę z nalepką na kibel

6

@Encore Za takiego naleśnika? Hahaha

0

@626 Już widzę jak Gavi odchodzi z Barcy, a jeszcze bardziej do Atletico xD

2

@macio_944 Podrażniony Perez i Tebas. Mogą być jaja większe niż były. Mam nadzieję, że na boisku zmiażdżymy rywali. Potrójna korona to by było coś niesamowitego, a potencjał jest.

0

@buglikos Na teraz to "wróżenie z fusów", ale przed kontuzją prezentował się wg mnie już bardzo dobrze.

2

Pokładam wielkie nadzieje i trzymam mocno kciuki za Marca Bernala. Mam nadzieję, że będzie z niego mega piłkarz!

0

@Frytkizketchupem Ooo, a jaki miałeś wcześniej nick? ;D

0

@Szczygiel06 Według mnie nie ma się nad czym zastanawiać. Fenomenalne gry, tak jedynka jak i dwójka.

3

@kubix05 Pamiętam ten mecz jakbym go wczoraj oglądał. Niesamowite piękne emocje!

1

@Joe_Barbaro Ja również :))

24

Barca ❤️ Najwspanialszy klub piłkarski na świecie :)

1

@Kasy Skończ już płakać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@NeroTFP1 Straszna tragedia :(

5

Specjalnie ściągnięty ten DAZN żeby Messiczka dziś obejrzeć :))

6

@blakkudium o, siusiak

1

@olejtm "Prawdziwym mężczyzną" mhm

1

@lambard Zaczęli czytać La Ramble to się poprawiają w wielu aspektach. Tylu tutaj ekspertów od wszystkiego :))

8

Komentarz usunięty

4

@Comentateiro Oby to nie był udar...

4

@kubix05 Dzięki Kubuś, wzajemnie!

0

@Tasde Jesteś szczęśliwy? No i zajebiście!

1

@FCB_dimiC No tak serio to nie ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?