4

@blakkudium Titi :D ❤️ Superpiłkarz

7

@Aragorn33 A ilu tych jego podań jeszcze koledzy nie wykorzystali ;O

4

Zastanawia mnie tylko jedno.
Sędziujesz el Clasico, jeden z najbardziej rozpoznawalnych meczów piłki nożnej na całym świecie i odpierdalasz taką manianę xD Co to kurde jest?
Patrzą ci na "ręce" miliony ludzi a ty biegasz po tym boisku z gwizdkiem i odstawiasz taki teatr. Nie zachowując choćby odrobiny przyzwoitości... XXI wiek a dzieją się takie rzeczy.
Brak mi już słów...

0

@MOLESTA Jazda!!! :D

6

@Azazel_Pazuzu Ostatnio? xDD Łagodnie z madryciakiem

2

@Tomason Jak widać real wyznacza nowe standardy w piłce :D

5

Powiem tak... Po takim faulu jak na Yamalu w drugą stronę sędzia cofa i nie uznaje bramki. Po faulu jak ten czuameniego gdzie Ferran idzie sam na sam sędzia dla naszego obrońcy wyciąga czerwoną i gramy w dziesięciu. No i oczywiście ta ręka w polu karnym, nasz obrońca tak robi i jest karny. Chyba wszyscy się zgodzą? Obrzydliwe drukowanie. Tfu!

1

@Salchent Mistrzostwa życzę i najlepszego! :)

0

Z racji tego, że moje pytanie o głosy na prezydenta RP nie wzbudziło powszechnej debaty, zadam inne.
Pizza z ananasem. Tak czy nie?

E. Pozdrawiam wszystkich, którzy zabiorą głos. Ja jestem przeciwny awansowi na pizzy. I Pobłażaniu Rudigerowi.

0

Na kogo głosujecie w wyborach prezydenckich? :)

0

Kocyk fajny bo jeszcze trochę zimno :)

0

@LeoMessiiBarcaPepa Tylko daj i daj. Zarób se.

3

Piękny ten trailer GTA VI ❤️

0

Być tak blisko finału i to sfrajerzyć...

0

@PatrychoO Bo ja tak mówię i nie każdemu się podoba jej twórczość

0

Daria Zawiałow, artystka, Wspaniała

1

Wiecie co mnie nigdy nie zawiodło w każdej chwili?
Muzyka. Tylko na nią mogę liczyć.

0

Jak tam Flick ze swoimi zmianami w wygranych meczach LL? ;)

0

Jeszcze tylko z realem ebra ebra kadabra i będzie dobre

1

@MessiForeverTheBest @Lionel_Messi10 No okej, dzięki za odpowiedź. Zdziwiłem się po prostu bo odpaliłem LL i Iwanow komentuje xD A wcześniej nie słyszałem.

1

Iwanow komentuje mecze w Eleven? ;o Od kiedy?

0

@ShawnC Standardowo, a z nami mecz życia

1

@bagor34 Co to za brednie? xDD

0

@Matheu12 Dokładnie, 60 minuta i powoli kluczowi schodzą z boiska. Tu się zgadzam w 100%
"Egzotyczny skład" jak dzisiaj? Okej, ale przecież wszystko właśnie dziś jest "na styku" i trzeba rzeźbić z tego co jest w perspektywie Interu i realu. Mam nadzieję, że dadzą radę.

2

@Matheu12 Akurat @fart zawsze jest po naszej stronie ;D A co do rotacji? No cóż, wszystko teraz wyjdzie w praniu, ale dla mnie też w wygranych meczach Flick powinien zmieniać. Chociaż on pewnie wie lepiej co i jak.

2

@Ghostface A, to przepraszam Cię. Postaram się poprawić ;D

2

@Ghostface Słabiutki bajcik xD

1

@Lanosss Zgadza się, co fachowiec to fachowiec. Pozdrówki

2

@Lanosss Ale podejrzewam, że @Luciano99 jednak obraca się w innej kategorii filmowej.

0

@FcPortoFan1999 Szkoda, że mózg nie robi cudów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?