Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@blakkudium Titi :D ❤️ Superpiłkarz
7
@Aragorn33 A ilu tych jego podań jeszcze koledzy nie wykorzystali ;O
4
Zastanawia mnie tylko jedno.
Sędziujesz el Clasico, jeden z najbardziej rozpoznawalnych meczów piłki nożnej na całym świecie i odpierdalasz taką manianę xD Co to kurde jest?
Patrzą ci na "ręce" miliony ludzi a ty biegasz po tym boisku z gwizdkiem i odstawiasz taki teatr. Nie zachowując choćby odrobiny przyzwoitości... XXI wiek a dzieją się takie rzeczy.
Brak mi już słów...
0
@MOLESTA Jazda!!! :D
6
@Azazel_Pazuzu Ostatnio? xDD Łagodnie z madryciakiem
2
@Tomason Jak widać real wyznacza nowe standardy w piłce :D
5
Powiem tak... Po takim faulu jak na Yamalu w drugą stronę sędzia cofa i nie uznaje bramki. Po faulu jak ten czuameniego gdzie Ferran idzie sam na sam sędzia dla naszego obrońcy wyciąga czerwoną i gramy w dziesięciu. No i oczywiście ta ręka w polu karnym, nasz obrońca tak robi i jest karny. Chyba wszyscy się zgodzą? Obrzydliwe drukowanie. Tfu!
1
@Salchent Mistrzostwa życzę i najlepszego! :)
0
Z racji tego, że moje pytanie o głosy na prezydenta RP nie wzbudziło powszechnej debaty, zadam inne.
Pizza z ananasem. Tak czy nie?
E. Pozdrawiam wszystkich, którzy zabiorą głos. Ja jestem przeciwny awansowi na pizzy. I Pobłażaniu Rudigerowi.
0
Na kogo głosujecie w wyborach prezydenckich? :)
0
Kocyk fajny bo jeszcze trochę zimno :)
0
@LeoMessiiBarcaPepa Tylko daj i daj. Zarób se.
3
Piękny ten trailer GTA VI ❤️
0
Być tak blisko finału i to sfrajerzyć...
0
@PatrychoO Bo ja tak mówię i nie każdemu się podoba jej twórczość
0
Daria Zawiałow, artystka, Wspaniała
1
Wiecie co mnie nigdy nie zawiodło w każdej chwili?
Muzyka. Tylko na nią mogę liczyć.
0
Jak tam Flick ze swoimi zmianami w wygranych meczach LL? ;)
0
Jeszcze tylko z realem ebra ebra kadabra i będzie dobre
1
@MessiForeverTheBest @Lionel_Messi10 No okej, dzięki za odpowiedź. Zdziwiłem się po prostu bo odpaliłem LL i Iwanow komentuje xD A wcześniej nie słyszałem.
1
Iwanow komentuje mecze w Eleven? ;o Od kiedy?
0
@ShawnC Standardowo, a z nami mecz życia
1
@bagor34 Co to za brednie? xDD
0
@Matheu12 Dokładnie, 60 minuta i powoli kluczowi schodzą z boiska. Tu się zgadzam w 100%
"Egzotyczny skład" jak dzisiaj? Okej, ale przecież wszystko właśnie dziś jest "na styku" i trzeba rzeźbić z tego co jest w perspektywie Interu i realu. Mam nadzieję, że dadzą radę.
2
@Matheu12 Akurat @fart zawsze jest po naszej stronie ;D A co do rotacji? No cóż, wszystko teraz wyjdzie w praniu, ale dla mnie też w wygranych meczach Flick powinien zmieniać. Chociaż on pewnie wie lepiej co i jak.
2
@Ghostface A, to przepraszam Cię. Postaram się poprawić ;D
2
@Ghostface Słabiutki bajcik xD
1
@Lanosss Zgadza się, co fachowiec to fachowiec. Pozdrówki
2
@Lanosss Ale podejrzewam, że @Luciano99 jednak obraca się w innej kategorii filmowej.
0
@FcPortoFan1999 Szkoda, że mózg nie robi cudów :)