1

Dobra. Kto ma tu multikonto? Podajcie swoje nicki mulciaki

2

@SirFinley Jest potencjał na "gorące". Także pozdrawiam wszystkich zgromadzonych

2

@Kgorecki2500 Ojciec świetny, anioł w paski i matka bosa

0

Wynik derbów wczorajszych dla nas idealny. Teraz "tylko" wygrać z Sevillą. Chociaż nasza Barca lubi frajerzyć takie szanse. No nic, zobaczymy jak będzie ale osobiście obstawiam ciężary dzisiaj.

1

@ViscaelBarca2007 Jakby nie patrzeć to Umtiti mógłby być ojcem Fatiego. Ale czy jest? Tego się raczej nie dowiemy

0

@HarveySpecter Ja Lewego niebardzo lubię, ale to dojebany napadzior i gra w klubie który kocham

1

@MesQueUnClub_87 Dobrze wiedzieć, dzięki wielkie :)

0

@July_6_BcN Wymowa ta sama? xDD

1

@MesQueUnClub_87 O widzisz, tego nie wiedziałem bo to pierwszy raz tak "emocje" poniosły :D Dzięki wielkie, sprawdzę to :))

To od jakiej giery zacząć z "soulslike"?

1

@MesQueUnClub_87 Nie grałem w Sekiro. Ale to DL mocno zirytowało na końcu xD

0

Wczoraj się w*****łem na ostatniej misji w Dying Light i odinstalowałem grę. Ale ze mnie pizda.

1

@Esteban_ Mocno aczkolwiek celnie o realu Madryt

1

@tadzik447 Tymczasem sędziowie w LL

2

@macio_944 A to szmaty xDDD

3

@macio_944 Te lyzbijki z TLoU też? :O

0

@FCB_dimiC Kogo obraziłem?

0

@FCB_dimiC No widzisz. Tutaj jest różnica. Sam się brzydko nazywasz. Bo ja nie mam dobrego serduszka.

0

@Jakchcesz A ja nie jestem dumny z tego, że jestem Polakiem

0

Komentarz usunięty

3

Przelej złocisza na WOŚP ❤️

0

@PW27 Okej. I co w związku z tym?

1

10

Leganes - real madryt 1:0

2

@Eklerek Jak ManU dostaje na łeb to zawsze bardzo miło się człowiek czuje.

1

@DiSBlaDE Fajnie by siadło na jesień. W takie długie wieczory :))
@KamQiX Też jestem tego ciekaw. Sam mam "zwykłe" ps5 ale nie planuję raczej się przesiadać na pro.

6

Dawać qrwa już to GTA VI

2

Niech sędziowie na mecze realu wychodzą w ich strojach po prostu. Po co robić szopkę skoro odkrywają wszystkie karty praktycznie co mecz...

1

@Jakchcesz hahaha xDDD

0

@PeterMaro Dał mu kurtkę na pamiątkę

4

@John_Doe Nie można.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?