Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra. Kto ma tu multikonto? Podajcie swoje nicki mulciaki
2
@SirFinley Jest potencjał na "gorące". Także pozdrawiam wszystkich zgromadzonych
2
@Kgorecki2500 Ojciec świetny, anioł w paski i matka bosa
0
Wynik derbów wczorajszych dla nas idealny. Teraz "tylko" wygrać z Sevillą. Chociaż nasza Barca lubi frajerzyć takie szanse. No nic, zobaczymy jak będzie ale osobiście obstawiam ciężary dzisiaj.
1
@ViscaelBarca2007 Jakby nie patrzeć to Umtiti mógłby być ojcem Fatiego. Ale czy jest? Tego się raczej nie dowiemy
0
@HarveySpecter Ja Lewego niebardzo lubię, ale to dojebany napadzior i gra w klubie który kocham
1
@MesQueUnClub_87 Dobrze wiedzieć, dzięki wielkie :)
0
@July_6_BcN Wymowa ta sama? xDD
1
@MesQueUnClub_87 O widzisz, tego nie wiedziałem bo to pierwszy raz tak "emocje" poniosły :D Dzięki wielkie, sprawdzę to :))
To od jakiej giery zacząć z "soulslike"?
1
@MesQueUnClub_87 Nie grałem w Sekiro. Ale to DL mocno zirytowało na końcu xD
0
Wczoraj się w*****łem na ostatniej misji w Dying Light i odinstalowałem grę. Ale ze mnie pizda.
1
@Esteban_ Mocno aczkolwiek celnie o realu Madryt
1
@tadzik447 Tymczasem sędziowie w LL
2
@macio_944 A to szmaty xDDD
3
@macio_944 Te lyzbijki z TLoU też? :O
0
@FCB_dimiC Kogo obraziłem?
0
@FCB_dimiC No widzisz. Tutaj jest różnica. Sam się brzydko nazywasz. Bo ja nie mam dobrego serduszka.
0
@Jakchcesz A ja nie jestem dumny z tego, że jestem Polakiem
0
Komentarz usunięty
3
Przelej złocisza na WOŚP ❤️
0
@PW27 Okej. I co w związku z tym?
1
Teraz ten się śmieje :)
https://kwejk.pl/obrazek/4069947/iga-i-lewy.html
10
Leganes - real madryt 1:0
2
@Eklerek Jak ManU dostaje na łeb to zawsze bardzo miło się człowiek czuje.
1
@DiSBlaDE Fajnie by siadło na jesień. W takie długie wieczory :))
@KamQiX Też jestem tego ciekaw. Sam mam "zwykłe" ps5 ale nie planuję raczej się przesiadać na pro.
6
Dawać qrwa już to GTA VI
2
Niech sędziowie na mecze realu wychodzą w ich strojach po prostu. Po co robić szopkę skoro odkrywają wszystkie karty praktycznie co mecz...
1
@Jakchcesz hahaha xDDD
0
@PeterMaro Dał mu kurtkę na pamiątkę
4
@John_Doe Nie można.