20

@Aragorn33 Jaki to jest idiota xD

2

Dobrze wspominam tamte RE
https://zapodaj.net/plik-zGPoULdvbN

0

@Jojek Zgadzam się :)

6

Ekstra to było pićku
https://zapodaj.net/plik-bJIij3ZDBu

4

@Szklaner Wspaniała gra.

2

@Gronek Zazdrościsz mu czy coś do niej czujesz?

0

2

@MesQueUnClub_87 Ale GTA VI to będzie coś niezwykłego. Musi tak być po prostu. Czekam na ten tytuł najbardziej.

2

@gladun No dokładnie.

1

@Jonyx Nie mam pojęcia dlaczego ten facet dalej broni naszej bramki. Chociaż w jego przypadku słowo "broni" to spore nadużycie.

1

@partymaker FdJ niestety nie nadaje się do Barcy. Mam nadzieję, że odejdzie po tym sezonie.

5

Uwielbiam. Kocham. ❤️
https://zapodaj.net/plik-LMCWU4X40J

1

@Hosh Może Messi w końcu zrozumie żeby dać sobie spokój z tym całym graniem w piłkę. Przecież i tak nic nie osiągnie patrząc na jego umiejętności.

1

@Batys Zgadzam się, dobra atmosfera w szatni to podstawa, ale skoro nikt nie gra z tzw. "nazwisko" to Penia jest jednym z pierwszych do posadzenia na ławce. Nic sobą nie reprezentuje. Nic.

2

@FCB24 Wybacz, ale ja mówię o sobie. Nigdy mnie nie przekonywał i jeden w miarę dobry mecz tego nie zmieni.

12

@TheNekro94 Dokładnie xDD

2

@MesQueUnClub_87 Niestety. Dalej po prostu nie rozumiem co przemawia za Penią... Jeszcze gdyby dawał argumenty żeby go wystawiać...

1

Z przyjemnością zobaczyłbym dziś Szczęsnego na bramie. Niestety szkoda, że na debiut trzeba będzie poczekać do meczu w PK.

2

@Chaoss Zaraz Cię @Popitek12 zgłosi i tyle w temacie.

0

@AmigoBlancos @Chada No cóż, pozostaje jedynie współczuć takim ludziom.

0

@AmigoBlancos A kto go tak nazywa?

0

Dobra, zaraz trzeba odpalić hiszpańską i zobaczyć jak Osasuna niszczy real.

0

Dzisiaj real dostaje na dziurę proszę państwa.

1

@MesQueUnClub_87 Albo do Viniciusa niech zadzwonią. On ma z teatrem sporo wspólnego co pokazuje na boisku.

2

@Szklaner Oby nie :) Wybacz.
@Bykunn Uwierzę. Kto co lubi ;)

2

U kogo dziś król na stole?
https://zapodaj.net/plik-pAPEthurMj

P.s Ja pulpeciki w sosie koperkowym z ryżem :)

25

Piłka: leci w stronę bramki
Iñaki Peña:
https://zapodaj.net/plik-TB4v7O96Xz

4

@Kapitan hawk Zainteresowania: tani alkohol xD @Luciano99 Znasz go?

5

Tak to trochę jest :)
https://zapodaj.net/plik-EjX5B863ed

3

https://zapodaj.net/plik-KStoxLZPS8
Wiadomo, że Puyola nikt nie zastąpi, ale ten gość daje nam jakąś cząstkę naszego byłego kapitana :) Fajny transfer wg mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?