Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Najpiękniejszy klubowy hymn świata!❤️
4
@KrychaFCB @Danny Gaucho krótko z gówniarzem.
0
@Barcasub aha. No to zajebisty argument.
1
@Emhyr Z całym szacunkiem, ale co w tym jest takie "super"? xD
9
@tbas I przedłużenie premium na Spotify
2
Eleven Gol przy meczu realu oczywiście nie zawiodło xD "polecam"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Oglądacie te patologiczne zjawiska
0
@Pustelnik No cóż, tak powinno być, że "takie Osasuny czy Mallorki" robimy u siebie łatwo ;) A przynajmniej prezentujemy jakiś styl, a tu nie ma nic. Tylko liczenie na jednostki.
4
Dzień dobry. Miłej soboty życzę i pozdrawiam wszystkich tu zgromadzonych :)
0
Xavi!
Co?
Taką padakę gramy, nudy jak uj. Chodź odpalimy jakiś stream
Spoko, poszukaj
O, jakieś Napoli gra
Dawaj odpalaj, oglądamy
1
KAŻDEJ drużynie pozwolić swobodnie się wrócić, ustawić. Wszystko grane do tyłu. Takie gówno, że szkoda gadać już. Nic nie działa w tej drużynie...
1
@macio_944 Ja też nie wiem jak mogli to tak później zepsuć... No ale cóż, to już historia.
Jak obstawiasz dzisiaj z Majorką i rewanż z Napoli?
5
Szczerze mówiąc było to zwycięstwo spektakularne. Historyczne. Jednak w ogólnym rozrachunku, bardzo gorzkie i bolesne.
0
@partymaker real ma niebieską kartę.
1
Hajto miał wspaniałą przygodę trenerską w najsilnijszej lidze świata, więc się nie dziwię, że zasiada w loży ekspertów jako guru omnibus.
3
Cwaniak Grabara wyjaśniony :)
1
@FCBparasiempre Super ciekawostka :)) dzięki
1
@michal26 @macio_944 Nie wiem, ale skoro płacą to oni wychodzą i pierdzielą xD
5
@Lionel_Messi10 Wzmocnienie na finał LM w którym zagramy. I go wygramy.
2
@HighestInTheRoom "a co on jest ku**a robocop?"
20
Te analizy "ekspertów" to jest taka zajebista fucha xD Jakieś kółeczka zaznaczą, tu jakiś prostokąt. Gość przeciągnie paluchem po ekranie rysując strzałkę i wszystko :D Coś tam popie****ą, 99% to takie banały a kaska wpada. Udało im się xD
1
@Kamilos84 real madryt lubi to.
1
@arasz1819 Pewnie sam jakąś kiełbasę opie***li
0
Ale, że Tiger bonzo weźmie się za Facebooka... No proszę.
0
@FcPortoFan1999 No i?
2
Żal patrzeć na Pedriego :( Serce pęka nawet. Szkoda chłopaka...
0
@Borneo Otóż nie może.
0
Ale męczennik to powinien wylecieć po żółtej za "dyskusje". Więc...
3
@shahman Oczywisty taktyczny