17

Najpiękniejszy klubowy hymn świata!❤️

4

@KrychaFCB @Danny Gaucho krótko z gówniarzem.

0

@Barcasub aha. No to zajebisty argument.

1

@Emhyr Z całym szacunkiem, ale co w tym jest takie "super"? xD

9

@tbas I przedłużenie premium na Spotify

2

Eleven Gol przy meczu realu oczywiście nie zawiodło xD "polecam"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Oglądacie te patologiczne zjawiska


0

@Pustelnik No cóż, tak powinno być, że "takie Osasuny czy Mallorki" robimy u siebie łatwo ;) A przynajmniej prezentujemy jakiś styl, a tu nie ma nic. Tylko liczenie na jednostki.

4

Dzień dobry. Miłej soboty życzę i pozdrawiam wszystkich tu zgromadzonych :)

0

Xavi!
Co?
Taką padakę gramy, nudy jak uj. Chodź odpalimy jakiś stream
Spoko, poszukaj
O, jakieś Napoli gra
Dawaj odpalaj, oglądamy

1

KAŻDEJ drużynie pozwolić swobodnie się wrócić, ustawić. Wszystko grane do tyłu. Takie gówno, że szkoda gadać już. Nic nie działa w tej drużynie...

1

@macio_944 Ja też nie wiem jak mogli to tak później zepsuć... No ale cóż, to już historia.
Jak obstawiasz dzisiaj z Majorką i rewanż z Napoli?

5

Szczerze mówiąc było to zwycięstwo spektakularne. Historyczne. Jednak w ogólnym rozrachunku, bardzo gorzkie i bolesne.

0

@partymaker real ma niebieską kartę.

1

Hajto miał wspaniałą przygodę trenerską w najsilnijszej lidze świata, więc się nie dziwię, że zasiada w loży ekspertów jako guru omnibus.

3

Cwaniak Grabara wyjaśniony :)

1

@FCBparasiempre Super ciekawostka :)) dzięki

1

@michal26 @macio_944 Nie wiem, ale skoro płacą to oni wychodzą i pierdzielą xD

5

@Lionel_Messi10 Wzmocnienie na finał LM w którym zagramy. I go wygramy.

2

@HighestInTheRoom "a co on jest ku**a robocop?"

20

Te analizy "ekspertów" to jest taka zajebista fucha xD Jakieś kółeczka zaznaczą, tu jakiś prostokąt. Gość przeciągnie paluchem po ekranie rysując strzałkę i wszystko :D Coś tam popie****ą, 99% to takie banały a kaska wpada. Udało im się xD

1

@Kamilos84 real madryt lubi to.

1

@arasz1819 Pewnie sam jakąś kiełbasę opie***li

0

Ale, że Tiger bonzo weźmie się za Facebooka... No proszę.

0

2

Żal patrzeć na Pedriego :( Serce pęka nawet. Szkoda chłopaka...

0

@Borneo Otóż nie może.

0

Ale męczennik to powinien wylecieć po żółtej za "dyskusje". Więc...

3

@shahman Oczywisty taktyczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?