0

Znów te madryle komentują :/

0

@Striker Mnie nie.

2

@norbi77 hahahaha xDD

0

@Walker Ustaw sobie na tapetę w telefonie.

4

Zostajesz mistrzem LL, ktoś wygrywa Puchar Króla i mierzycie się w Superpucharze Hiszpanii.
Ehh... Kiedyś to było...
A teraz tylko kasa od Arabów się liczy.

0

@lucca87 Mówiąc w dużym skrócie - nic się nie poprawiło w grze. Wejście Yamala, Pedriego i Felixa trochę rozbujało grę Barcelony. Na plus znowu Franek i Gundo. Tyle

Edit. Aaa no i S. Roberto zaskakująco znowu na plus.

0

Macierewicz jest chory psychicznie. Właśnie stwierdził, że dzisiejsza sytuacja z zatrzymaniem panów K. i W. to atak na prezydenta i zamach na Polskę xDD On widzi wszędzie zamachy. Smutny typ.

10

Dzień dobry Wszystkim. Miłego dnia Wam życzę somsiady ;)

3

3

@LS Zależy w którą stronę idę.

4

@blakkudium "Spokojnie, jeszcze niejedną setę tu zmarnujesz"

9

@MeAndSwan Dojechaliśmy do momentu w którym oczekujemy od @Tomek_Cwiakala mówienia czegoś zupełnie nowego a nie jechania na populistycznej gadce.

1

Tak czepiacie się Xaviego a chłop może w szoku jest.

0

@vangoor Bardzo nieładna riposta. Taka niesmaczna.

7

@reloaded Ostania faza przemiany w zombie...

2

@koksik2700 Najlepsi ❤️
@Bobo25 Dokładnie tak! :D

6

Bawcie się dobrze, z alkoholem czy bez. Oby bezpiecznie. Wszystkiego dobrego na ten Nowy 2024 Rok dla Was Ramblowicze. Pozdrawiam i zdrowia życzę!

0

@jakub1906 Dzięki, będę się starał :D pozdro i Twoje zdrowie dzisiaj też wypiję.

1

@jakub1906 Zdrówka w Nowym Roku! :)

0

@4drian0 Super, dziękuję Ci za pomoc. Pozdrówki :)

0

@KamQiX Dzięki wielkie za opinię i odpowiedź :)
@4drian0 Mnie te online ciekawi, ale to co napisałeś to niezłe wyjście :))

Edit: To ja chcę zamienić Spider-Mana na te gry ewentualnie właśnie. Bo dostałem z konsolą. Nie grałem w Spider-Mana jest w folijce ;)

0

@KamQiX Mam takie coś "The Last of Us: Part I PL (używana) PS5" + GTA V Grand Theft Auto V PL (+GTA Online) (folia) PS5". Z tego grałem tylko w gtaV ale na ps4

0

Pytanko luźne do graczy PS5. Zamienilibyście Spider-Mana 2 na gta5 w folii + The Last of Us part1 używaną?

3

@RoberDzik No tak, ma to pomagać przy recyclingu. Ja na przykład i tak segreguję śmieci, ale też zbieram nakrętki i wrzucam do pojemników gdzie są jakieś zbiórki. Więc dla mnie to jest bezsensu :)

0

@marcin62 Wiem. Ale na co to komu w takim razie? xD

27

Poje***o ich z tymi nakrętkami na napojach...

0

"Grupa wejścia" xDDD

1

@FcPortoFan1999 Nikt nie jest smutniejszym klubem obecnie niż Barcelona.

20

Piękny widok, miód na serce :D
https://zapodaj.net/plik-fyupFeYn1H

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?