Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znów te madryle komentują :/
0
@Striker Mnie nie.
2
@norbi77 hahahaha xDD
0
@Walker Ustaw sobie na tapetę w telefonie.
4
Zostajesz mistrzem LL, ktoś wygrywa Puchar Króla i mierzycie się w Superpucharze Hiszpanii.
Ehh... Kiedyś to było...
A teraz tylko kasa od Arabów się liczy.
0
@lucca87 Mówiąc w dużym skrócie - nic się nie poprawiło w grze. Wejście Yamala, Pedriego i Felixa trochę rozbujało grę Barcelony. Na plus znowu Franek i Gundo. Tyle
Edit. Aaa no i S. Roberto zaskakująco znowu na plus.
0
Macierewicz jest chory psychicznie. Właśnie stwierdził, że dzisiejsza sytuacja z zatrzymaniem panów K. i W. to atak na prezydenta i zamach na Polskę xDD On widzi wszędzie zamachy. Smutny typ.
10
Dzień dobry Wszystkim. Miłego dnia Wam życzę somsiady ;)
3
https://zapodaj.net/plik-yEgFarZJnk
Kopiuj wklej :D
3
@LS Zależy w którą stronę idę.
4
@blakkudium "Spokojnie, jeszcze niejedną setę tu zmarnujesz"
9
@MeAndSwan Dojechaliśmy do momentu w którym oczekujemy od @Tomek_Cwiakala mówienia czegoś zupełnie nowego a nie jechania na populistycznej gadce.
1
Tak czepiacie się Xaviego a chłop może w szoku jest.
0
@vangoor Bardzo nieładna riposta. Taka niesmaczna.
7
@reloaded Ostania faza przemiany w zombie...
1
https://www.facebook.com/reel/343208421993243?s=yWDuG2&fs=e
Wtf?!
2
@koksik2700 Najlepsi ❤️
@Bobo25 Dokładnie tak! :D
6
Bawcie się dobrze, z alkoholem czy bez. Oby bezpiecznie. Wszystkiego dobrego na ten Nowy 2024 Rok dla Was Ramblowicze. Pozdrawiam i zdrowia życzę!
0
@jakub1906 Dzięki, będę się starał :D pozdro i Twoje zdrowie dzisiaj też wypiję.
1
@jakub1906 Zdrówka w Nowym Roku! :)
0
@4drian0 Super, dziękuję Ci za pomoc. Pozdrówki :)
0
@KamQiX Dzięki wielkie za opinię i odpowiedź :)
@4drian0 Mnie te online ciekawi, ale to co napisałeś to niezłe wyjście :))
Edit: To ja chcę zamienić Spider-Mana na te gry ewentualnie właśnie. Bo dostałem z konsolą. Nie grałem w Spider-Mana jest w folijce ;)
0
@KamQiX Mam takie coś "The Last of Us: Part I PL (używana) PS5" + GTA V Grand Theft Auto V PL (+GTA Online) (folia) PS5". Z tego grałem tylko w gtaV ale na ps4
0
Pytanko luźne do graczy PS5. Zamienilibyście Spider-Mana 2 na gta5 w folii + The Last of Us part1 używaną?
3
@RoberDzik No tak, ma to pomagać przy recyclingu. Ja na przykład i tak segreguję śmieci, ale też zbieram nakrętki i wrzucam do pojemników gdzie są jakieś zbiórki. Więc dla mnie to jest bezsensu :)
0
@marcin62 Wiem. Ale na co to komu w takim razie? xD
27
Poje***o ich z tymi nakrętkami na napojach...
0
"Grupa wejścia" xDDD
1
@FcPortoFan1999 Nikt nie jest smutniejszym klubem obecnie niż Barcelona.
20
Piękny widok, miód na serce :D
https://zapodaj.net/plik-fyupFeYn1H