0

@Rust_Cohle Nie jest im wstyd bo mają wyprane mózgi, pieprzeni fanatycy. Tfu

0

@Emhyr Taktyczny sobie zostawię

0

@Tomo1989 Najgorsze jest to, że nie wiadomo co temu psychopacie przyjdzie do głupiego kacapskiego łba :(

1

@MesQueUnClub96 Szczególnie jak wszyscy ci ludzie, albo zdecydowana większość kręci z Ciebie bekę :D Przecież nikt tutaj nie traktuje Cię poważnie jak dobrze wiesz :D słabe te baity masz, słabe

1

@MesQueUnClub96 Hejterów to może mieć osoba, która podpisuje się swoją tożsamością w internecie a nie jakiś @MesQueUnClub96 xD

1

@MesQueUnClub96 No to normalne, że nie interesuje Cię zdanie jakiegoś randoma z internetu. Po prostu luźne pytanko zadałem a Ty odpowiedziałeś.

3

@MesQueUnClub96 W sumie to odpowiedziałeś...

17

@MesQueUnClub96 Naszło mnie takie pytanko. Mianowicie, czy w realnym świecie też strugasz z siebie takiego debila jak tutaj na stronie?

2

Na tv Puls zaczyna się Job - Czyli ostatnia szara komórka. Nie ma za co :)

4

@marcin62 Jaki to jest idiota xD

1

@Kidd Słyszałem, że do sterowania tym czymś mieli używać kontrolera do gier video, wartego 30 dolarów. Jedno wielkie xD

6

"To znowu zaczyna działać, Milik - Lewandowski" - Bożydar Iwanow...
Ludzie, to jest Mołdawia xDD

1

@kamyk_23 Super! Gratulacje :)

5

@Martwy Zdania ekspertów jak zwykle podzielone

0

@Martwy wygra to

0

Hiszpania tego nie wygra...

1

@norbi77 Powiem Ci, że to bardzo dobre pytanie. Ciekawe jak była by narracja

1

@MesQueUnClub_87 Jak dla mnie to żeby odrastały :)

3

https://zapodaj.net/plik-ejCQvuPGpN
Zajebiste te nowe koszulki :D Mega jak dla mnie

0

Widzę, że tu LeMbappe teraz :/ No nic, trzeba zajrzeć później.

1

@maatiixx Może @marcinK0000 będzie coś wiedział na ten temat :)

2

@bartas97 Instant karma

0

@sevs Serio? Tragedia w takim razie... Dzięki za info

1

Co oni na TVP Sport z tą transmisją xD hahaha

1

Oczywiście czarny "artysta" xD

1

@Bocheno1 xDDD

2

@Kinginiesta "Xavi widzi więcej na treningach". Wiesz jak jest wg niektórych. Jak wchodzi na 5 minut i nie ma się jak pokazać to słaby. Może po prostu Xavi jest jakiś odklejony? Skoro dla niego Alonso i Garcia muszą zostać bo są zajebiści (ponoć) xD

8

Smutno, ale cóż.
VeB! ❤️

0

@masq Dopuszczam taką możliwość. Co dalej z tym faktem powinienem zrobić?

1

@Don-Corleone Witam Don, jak tam życie płynie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?