Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Nie jest im wstyd bo mają wyprane mózgi, pieprzeni fanatycy. Tfu
0
@Emhyr Taktyczny sobie zostawię
0
@Tomo1989 Najgorsze jest to, że nie wiadomo co temu psychopacie przyjdzie do głupiego kacapskiego łba :(
1
@MesQueUnClub96 Szczególnie jak wszyscy ci ludzie, albo zdecydowana większość kręci z Ciebie bekę :D Przecież nikt tutaj nie traktuje Cię poważnie jak dobrze wiesz :D słabe te baity masz, słabe
1
@MesQueUnClub96 Hejterów to może mieć osoba, która podpisuje się swoją tożsamością w internecie a nie jakiś @MesQueUnClub96 xD
1
@MesQueUnClub96 No to normalne, że nie interesuje Cię zdanie jakiegoś randoma z internetu. Po prostu luźne pytanko zadałem a Ty odpowiedziałeś.
3
@MesQueUnClub96 W sumie to odpowiedziałeś...
17
@MesQueUnClub96 Naszło mnie takie pytanko. Mianowicie, czy w realnym świecie też strugasz z siebie takiego debila jak tutaj na stronie?
2
Na tv Puls zaczyna się Job - Czyli ostatnia szara komórka. Nie ma za co :)
4
@marcin62 Jaki to jest idiota xD
1
@Kidd Słyszałem, że do sterowania tym czymś mieli używać kontrolera do gier video, wartego 30 dolarów. Jedno wielkie xD
6
"To znowu zaczyna działać, Milik - Lewandowski" - Bożydar Iwanow...
Ludzie, to jest Mołdawia xDD
1
@kamyk_23 Super! Gratulacje :)
5
@Martwy Zdania ekspertów jak zwykle podzielone
0
@Martwy wygra to
0
Hiszpania tego nie wygra...
1
@norbi77 Powiem Ci, że to bardzo dobre pytanie. Ciekawe jak była by narracja
1
@MesQueUnClub_87 Jak dla mnie to żeby odrastały :)
3
https://zapodaj.net/plik-ejCQvuPGpN
Zajebiste te nowe koszulki :D Mega jak dla mnie
0
Widzę, że tu LeMbappe teraz :/ No nic, trzeba zajrzeć później.
1
@maatiixx Może @marcinK0000 będzie coś wiedział na ten temat :)
2
@bartas97 Instant karma
0
@sevs Serio? Tragedia w takim razie... Dzięki za info
1
Co oni na TVP Sport z tą transmisją xD hahaha
1
Oczywiście czarny "artysta" xD
1
@Bocheno1 xDDD
2
@Kinginiesta "Xavi widzi więcej na treningach". Wiesz jak jest wg niektórych. Jak wchodzi na 5 minut i nie ma się jak pokazać to słaby. Może po prostu Xavi jest jakiś odklejony? Skoro dla niego Alonso i Garcia muszą zostać bo są zajebiści (ponoć) xD
8
Smutno, ale cóż.
VeB! ❤️
0
@masq Dopuszczam taką możliwość. Co dalej z tym faktem powinienem zrobić?
1
@Don-Corleone Witam Don, jak tam życie płynie?