Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zaraz Vinicius zacznie sędziować mecze...
4
Ja nie wiem o co ten Vinicius się pluje... Gość go czyściutko powstrzymuje a ten mordę otwiera. Co za tym. Może najlepiej żeby mu z drogi wszyscy schodzili?
3
@Lionel_Messi10 No co Ty mówisz?!
2
@VegetaPolska Ja bym się nie szczycił tym, że tyle pucharów moja drużyna zdobyła dzięki pomocy sędziów. Ale kto co lubi. Nazywajcie się "królami", mnie to wisi w momencie gdy nie widzicie nic po za czubkiem własnego nosa.
12
Rozyebali ich aż miło ❤️
1
@kamyk_23 Super przeżycie to musi być, ale ja bym nie skoczył :D Gratuluję odwagi :)
1
O nieee... Święcicki na majku :/
0
@DonMatteo901 Przepiękne to były czasy...
2
@tristan87 Wiadomo. Inaczej z Twoim IQ
4
@tristan87 Kurde. Zazdroszczę
4
@tristan87 Bez prywaty prosimy
0
@Rust_Cohle Zonk
2
@Rust_Cohle Nie możesz mierzyć wszystkich swoją miarą nygusie :)
4
@tristan87 Ale co "haha"? Może rozwiń myśl w kilku językach i wypowiedz się żeby było "inteligentnie"
21
Komentarz usunięty
3
@fcbarcafan19
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@626 Zgłaszam za prowokację
7
@marcin62 Buc i tyle. Nie znoszę tego typa.
17
Pedro głupi uśmieszek > Fati
1
@El Madridista. Zamknij japę
2
@Kidd Zawsze śmieszy :)
34
Nic nieznaczące puchary, to te których Real nie zdobył w danym sezonie. Proste. Miłego dnia i dziś oby po zwycięstwo! :)
1
@kamyk_23 Najlepszego! :)
3
Człowiek by obejrzał takie Eleven Gol, ale ten omnibus Święcicki... I rzyg. Bleeh
5
@Deviler Napracowałeś się. Od linijki robiłeś?
18
Pedri: "Bardzo się cieszę z powrotu na boisko"
Nawet chłopaku nie wiesz jak my wszyscy się cieszymy! ❤️
44
@tbas Może trzeba go pochwalić za to co zrobił? xD
0
@takisobiektos No śmiem się nie zgodzić z Tobą
25
To nie podanie Lewandowskiego do Raphinhy to po prostu piłkarski kryminał. Żałosne zachowanie Lewego...
0
To się zemści...