Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AllBundy Zdjęcie kuponu z wpisanym nickiem
0
@bartas97 Nie no oczywiście, najlepiej umniejszać pięknego gola
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Przed chwilą go bronił, że nikogo nie prowokuje, a tu cyk, kop na plecy.
1
Oho, madryciaki na majku. Tfu
1
@bartas97 Ty nawet nie zdążyłeś rozpiąć rozporka biały
24
Jutro prześcieradła 1:1 na dziurę, my golimy Sevillę i delikatny komfort. #takbędzie #życzęwamtego
1
@macio_944 Szczerze to lepiej bym tego nie ujął. Już nie mówiąc o tym ile by tacy piłkarze nauczyli się przy Messim. Obrona TOP, bramkarz TOP, pomoc z Leo plus Lewandowski. To mogłoby się udać i fajnie grać
14
Gavi, Pedri, Leo. Ale by to chodziło. Marzenie ściętej głowy.
46
Messi... Podania, których nikt inny by sobie nawet nie wymarzył. Przegląd pola na niewyobrażalnym poziomie. Strzały na bramkę kosmiczne. Wizja gry itd. itd. Jest po prostu najlepszy na świecie w piłeczkę. On tylko w tym sporcie gra na poziomie ultra hard. GOAT
16
Komentarz usunięty
1
O kieeerwaaa Meeeesi :O
0
Teraz taki Ez Abde siadłby w Barcy jak złoto
2
https://zapodaj.net/ce183c280481e.jpg.html
Jest moc, oby tak dalej, a z przodu było lepiej. Plus oczywiście Mareczek TOP
2
@Coutinho007 I Xaviego na dodatek :D
16
@Comentateiro Jak lubisz tebasa to lubisz kutasa :D
1
@Coutinho007 xDD bardzo ładne rymy tu wchodzą. Bardzo fajne
0
@Coutinho007 No raczej nikt nie ma podjazdu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Villa, Henry, R10, Ney, LEO, Luisito, Eto'o... Nawet Pedro czy Gudi. Zlatan, Giuly czy Henka... Orły niezapomniane. Jakież to było piękne ❤️
1
@Coutinho007 No to jeszcze bardziej Danza Kuduro xDD
4
Andre Gomes 2016/17 welcome to Barca | skill and goals | new Busquests | danza kuduro full remix
1
@sidi12843 Trafionych
0
Porównujeś, ubezpieciaś i ościendziaś kaś xDDD
0
@tbas Chodzi mi o te takie ewidentne. Gdzie na pierwszy rzut oka już widać, że zawodnik spalił
4
Jaka to jest bzdura z tym czekaniem z sygnalizacją spalonego. Widać ewidentnie, że spalony, a te cymbały biegną do końca z chorągiewka i podnoszą po strzale. Na co to komu?
5
Fati jest tragiczny. Porażka co się z tym gościem stało
0
Fascynujące... o.O
2
Ale ten Camavinga jest pokraczny i drewniany.
1
@mekston To rzeczywiście zmienia postać rzeczy :)