Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moi drodzy zgromadzeni, obyci w temacie. Jaki wg Was jest najlepszy bukmacher w PL? Jakieś fajne bonusy i najlepsza, najbogatsza oferta. Oprócz sts i fortuny bo na niej gram czasem.
0
Ten co z łyżką wyskakuje xDD gość jest tragiczny
0
Argentyna vs Wielbłądzi wirus 1:0
1
Ten łysy w TVP sport to nieźle odklejony. Wszystko wie. "Weźcie mi nie przerywajcie"
4
Lionel Messi. NAJLEPSZY piłkarz wszechczasów ❤
0
@galix22 Oho... zaczyna się
27
Przepraszam, ale teraz, jeśli ktokolwiek stwierdzi, że Leo Messi nie jest najlepszym piłkarzem wszechczasów to jest po prostu popier***ny. Dziękuję za uwagę
1
Hejtrzy Leo do jaskiń!
6
Najlepszy piłkarz w historii tego sportu ma to! ❤ płaczę jak dziecko. Coś niesamowitego ❤ jeeeeeeeest!!! Leo zasłużyłeś!
8
@Culers Oby Leo
15
Chciałbym żeby Leo to wziął. Będzie ciężko. Bardzo ciężko. Ale kto wie.
1
@Deviler Tylko nie przedawkuj
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
54
Pan Laskowski - "Leo Messi jest piłkarskim Bogiem". I ja się z nim zgadzam.
0
@mekston Tak samo jak w pófinale
1
@Arkadio90 A to Francja w finale?
37
@Bogan Dziwnie piszesz Cristiano Ronaldo
8
Jakąś kupę oglądacie. Jedyna prawilna, prawdziwa, nieustawiona i patriotyczna gala to Lucek Fight Club. @Luciano99 zrobił robotę, że klękajcie narody. Vamos
0
@ChampionLW Co teraz porównałeś to tylko Ty wiesz xDD brak słów hahaha
4
@Holsik Maroko w finale. Bardzo realna opcja.
3
@Bobo25 Ale masz problemy. Zazdroszczę
6
Ten Antony to jest tak samo niedosmażony placek jak nasz Raphinha.
4
"Są wybory" ~ Dariusz Szpakowski, 2023
2
@IronSanHybrid Milka robi świąteczną kampanię xD
9
Fajnie widzieć Daniego na MŚ. Wiadomo, że to już nie ten sam Alves co kilka lat wstecz, ale jednak gębą się uśmiecha. Pan piłkarz
6
Szpakowski w 30 sekundzie meczu "jest jeszcze dużo czasu, mają zasób sił" wtf? xDD
3
@4drian0 Ja bym Simeone aż tak nie obrażał
0
@mindbender84 Nie no oczywiście, to jest idealny pretekst - MŚ. Bieremy kolejne dwa miliardy, ale mundial to jeszcze potrzeba 700 milionów. xD
0
@Kondziubarca Myślałem, że ja poleciałem po bandzie :D Serio aż tak? Dlaczego tak uważasz?
0
@Rewolucja123 Panie, pokaż Pan kupon :D