Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To się zemści...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Hajto serio? O ja pierdole xDD Ten gość to pływa w innym uniwersum. Totalny odklejeniec
3
Nie chcę bronić Erica, ale przy tej setce dla Girony z 55 minuty to linię złamał Balde jeśli się nie mylę. Castellanos był raczej na spalonym po cofnięciu się Garcii. Inna sprawa no, że do tej sytuacji nie powinno w ogóle dojść. Następna rzecz to ta dziura w pomocy. Gavi jak zawsze doskakuje to teraz tego nie zrobił, a ta wyrwa między formacjami tylko ułatwiła takie zagranie. Tam był wręcz krater.
3
@goldmetaxa No to będziesz miał sporo czasu żeby nauczyć się pisać poprawnie jak się nazywa :P
1
Dobra, lecę kupić choinkę w takim razie.
2
@IronSanHybrid Uwielbiam to. Smacznego :]
1
@abram3k No to najlepszego! Zdrowia życzę
1
@xVENUMx hmm może to Ciebie wołają @KamQiX ? :]
1
@Rastafarnianin Poproszę o oznaczenie :)
1
@Zoker Nie oddajesz fartucha dzisiaj
1
@Kitek1640 Dobranoc Kitek :P
2
@tomek8756 Nie wiem co powiedzieć :D
0
No i zajebiście!
4
@Luciano99 Ty jesteś chory xDD
3
Borek się skończył na Kill'em all
1
@FcPortoFan1999 Reprezentacja Polski i "piłkarska uczta" xDD No niezły gość
1
@Kgorecki2500 No, dlatego miała na sobie koszulkę Barcy
0
@agaFCB Też możesz oznaczyć :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Nie jest w stanie zagrać tylu sezonów
3
Przyjdzie grać z Realem i cyk, wypierdol :/
0
Ronaldo gra z "kontuzjom" w tej Arabice czy zdrowy? Pomijając oczywiście mental.
0
@Pawci023x Albo Ty przeczytaj post @PerfecT0 ponownie (dokładnie-j) i odpowiedź...
0
Komentarz usunięty
2
@supraomnes1 Idź prowokokacje siać gdzie indziej
0
@AFA90 A czerwony kolor nie obowiązuje. Czy też prześcieradło się nie pobrudzi
1
@Rudy432 Obczaj tam na Wasz atak madrycioku
23
Lionel Messi, mimo słabszego występu w barwach PSG w dzisiejszym meczu jest i tak najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej. Buziaki ❤
0
@AmigoBlancos Nie no wiadomo, przejedziecie się po nich wg mnie. Takie "zero siedem" się już nie powtórzy :) chociaż chciałbym się mylić :D
3
@AmigoBlancos Real na dziurę Amigo :D