0

To się zemści...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Hajto serio? O ja pierdole xDD Ten gość to pływa w innym uniwersum. Totalny odklejeniec

3

Nie chcę bronić Erica, ale przy tej setce dla Girony z 55 minuty to linię złamał Balde jeśli się nie mylę. Castellanos był raczej na spalonym po cofnięciu się Garcii. Inna sprawa no, że do tej sytuacji nie powinno w ogóle dojść. Następna rzecz to ta dziura w pomocy. Gavi jak zawsze doskakuje to teraz tego nie zrobił, a ta wyrwa między formacjami tylko ułatwiła takie zagranie. Tam był wręcz krater.

3

@goldmetaxa No to będziesz miał sporo czasu żeby nauczyć się pisać poprawnie jak się nazywa :P

1

Dobra, lecę kupić choinkę w takim razie.

2

@IronSanHybrid Uwielbiam to. Smacznego :]

1

@abram3k No to najlepszego! Zdrowia życzę

1

@xVENUMx hmm może to Ciebie wołają @KamQiX ? :]

1

@Rastafarnianin Poproszę o oznaczenie :)

1

@Zoker Nie oddajesz fartucha dzisiaj

1

@Kitek1640 Dobranoc Kitek :P

2

@tomek8756 Nie wiem co powiedzieć :D

0

No i zajebiście!

4

@Luciano99 Ty jesteś chory xDD

3

Borek się skończył na Kill'em all

1

@FcPortoFan1999 Reprezentacja Polski i "piłkarska uczta" xDD No niezły gość

1

@Kgorecki2500 No, dlatego miała na sobie koszulkę Barcy

0

@agaFCB Też możesz oznaczyć :)

0

@okiemtypera_lucaxx95 Nie jest w stanie zagrać tylu sezonów

3

Przyjdzie grać z Realem i cyk, wypierdol :/

0

Ronaldo gra z "kontuzjom" w tej Arabice czy zdrowy? Pomijając oczywiście mental.

0

@Pawci023x Albo Ty przeczytaj post @PerfecT0 ponownie (dokładnie-j) i odpowiedź...

0

Komentarz usunięty

2

@supraomnes1 Idź prowokokacje siać gdzie indziej

0

@AFA90 A czerwony kolor nie obowiązuje. Czy też prześcieradło się nie pobrudzi

1

@Rudy432 Obczaj tam na Wasz atak madrycioku

23

Lionel Messi, mimo słabszego występu w barwach PSG w dzisiejszym meczu jest i tak najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej. Buziaki ❤

0

@AmigoBlancos Nie no wiadomo, przejedziecie się po nich wg mnie. Takie "zero siedem" się już nie powtórzy :) chociaż chciałbym się mylić :D

3

@AmigoBlancos Real na dziurę Amigo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?