1

@KochamInieste Jeśli wygrają mecz to awansują, o co Ci chodzi? Mają się położyć i czekać na wyrok? xD Nie oglądam eklapy, ale takie podejście jak Twoje mnie śmieszy

0

@MESSIah16 Za flashscore; "Gdy zespoły zakończą sezon z równą liczbą punktów o kolejności zadecyduje bilans meczów bezpośrednich".
No to w pierwszym meczu było 1:2 dla Spezii a w drugim 0:0
To jak to jest @kuz? Czy ja coś pokręciłem?

3

@Kessie Lej w gacie kiler

12

PiS to największa zaraza w XXI wieku jaka mogła spotkać nasz piękny kraj...

1

@Kapitan hawk Już nawet nie chcę myśleć co oni tam odpier***ą xDD

9

@pacjentzchoroszczy Bo są debilami

2

@jacobFCB Oni zawsze robią mega show :D niestety dane mi było widzieć tylko w tv :P

2

@jacobFCB Dobrze wiedzieć o tych biletach. No a Tobie życzę zajebistej zabawy na mega koncercie! :D

2

@jacobFCB Jakoś Oczywiście mnie nie "rajcuje" ani solowo ani też Black Sabbath. Chociaż kilka numerów spoko. A na Rammstein niestety nie jadę... Ty się wybierasz?

3

@jacobFCB
1. Slipknot ❤️
2. R+
3. LP
4. ...
5. Kilka nut Coma
6. MM
7. Nikt

6

Jazda młodziaki z madryciakami!

0

@chavez Będzie ciężko, ale trzymam za nich kciuki.

0

Oby HSV udało się w końcu awansować do Bundesligi. Było by komu kibicować w przyszłym sezonie w lidze niemieckiej :)

4

@kubix05 Dzięki i wzajemnie :)

1

@MesQueUnClub_87 Taktyczny komentarz sobie zostawię :)

0

@ChampagneMex Ta kropka mnie zmyliła :D wybacz :]

0

@ChampagneMex Nie mierz wszystkich swoją miarą, dobrze?

3

@Jakchcesz Możesz mnie nazwać ch**em itd., ale nigdy nie ubliżaj mi w ten sposób :/

1

Nie dziwię się w ogóle, że taki @AmigoBlancos @Benz @Objectivo @bartas97 i inni kibice tego stołecznego klubu tutaj przesiadują. Niektórzy są bardziej odklejeni, inni mniej no ale przebywają w naszej społeczności. Szanuję w różnym stopniu każdego z nich, nikomu nie można zabronić zakładać tutaj konta i uczestniczyć w życiu tej strony. Naprawdę rozumiem, że tutaj przebywają. Mamy w końcu lepszą stronę od tego madryckiego ******. Jesteśmy tutaj dla nich bo oni nie mają się najzwyczajniej gdzie podziać w tym internetowym świecie. Tam ich banują na 20-30 lat, ale ileż można zakładać nowe konta i przeżywać znowu to samo. Tutaj o wiele większa kultura. Pielęgnujmy dobre relacje z przybyszami z białej strony barykady, przecież oni szukają tylko pocieszenia będąc kibicami i niestrudzonymi obrońcami jednego z najbardziej skorumpowanego i obrzydliwego klubu na świecie. Pozdrawiam Was chłopaki, fajnie, że jesteście.

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Masip oczywiście mecz życia

6

@Pawel13sz Jakub Błaszczykowski. Bez patrzenia to było

1

@Esteban_ Kulturka kurde

15

Vini, dawaj do Premier League. Tam chętnie będą przed tobą klękać.

2

@tomek8756 @macio_944 Niewiarygodne. A jednak!

3

@Comentateiro Naprawdę masz już 99 lat?

3

@bartas97 Barca bijąca real w LL

0

Przecież mamy kupionych sędziów to czerwo oczywiste. Teraz tylko 14 meczów zawieszenia i wszystko się zgadza

4

@Kondziubarca Zawsze czytane głosem kopyta xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?