2

Kaczafiemu uśmieszek na tej butnej gębie już nie towarzyszy. Piękne

6

P. Braun, po co panu głowa?
Jem niom

0

@xDoMinO26x Jak widać od kilkunastu lat jest i nawet o tym nie wiedziałeś :) Ile ta Twoja konfa będzie miała % poparcia w przyszłych wyborach? 3? :D

5

Moim zdaniem ludzie, którzy popierają, przyklaskują czy podniecają się dzisiejszym haniebnym zachowaniem w sejmie tego chorego psychicznie, obłąkanego "człowieka", mają tak samo "nierówno pod sufitem" jak ten pan.
Jeśli nie bardziej...

0

@Pogba Zdecydowanie w TOP 5 buców

6

@PatrykBarca Dobrze, że Xavi wdraża swoje schematy i pomysły.

5

Szybki atak Barcelony, przejście na połowę przeciwnika, zwolnienie akcji, przeciwnik wraca i spokojnie odbudowuje ustawienie w obronie. Barcelona daje więcej czasu przeciwnikowi wymieniając 43 bezsensowne podania, traci piłkę po złym przyjęciu na 7 metrów jednego z zawodników. Kontra drużyny przeciwnej, trzy podania. Gol.

5

Żeby w takim klubie jak FC Barcelona niewielu piłkarzy potrafiło PRZYJĄĆ dobrze piłkę to jest po prostu HIT ❤️

0

Im się zacznie spieszyć przy 1:3. Od 80 minuty.

2

Zajebista jest ta odświeżona wersja naszego hymnu

0

@sorantor No no XDDD fest prezent w połowie sezonu...

1

O Laboga :/ To sobie posłuchamy o realu

1

@Sulimo Przełożony

0

@betonito No jeśli im się Araujo pomylą to jak najbardziej. Można by za meksykańca coś przytulić :)

1

Nakarm psiaka z olx somsiedzie :)

0

Jutro żironka pokonana na luzaku i łapiemy oddech. Pięknie ❤️

3

@TR3YWAY Ziobro zaskoczenia

3

Laboga dochodzi po raz pierwszy

3

Niech te orły tam nie jadą, proszę... xD

0

@FcPortoFan1999 xDD wtf?

0

@ludnek 10 razy lepszego Ferrana? Tak to bym nie przesadzał.

0

Po przerwie druga i kończymy balety...

1

@Faro Tak samo jak mogę lajkować czy dawać serduszka np. na oficjalnym fanpageu Barcy, ale jeśli nie zrozumiałeś głównego przekazu tego co napisałem no to o czym my będziemy rozmawiać.

28

Może by tak @Redakcja napisała jakiś oficjalny list do Gaviego z wyrazami wsparcia od największego serwisu poświęconego FC Barcelonie w Polsce? Niech wie, że polska La Rambla, my użytkownicy również go wspieramy w tych trudnych dla niego chwilach.

1

@FcPortoFan1999 Weź już skończ płakać człowieku bo to jest śmieszne xD Żebyś się jeszcze nie z****ł z tego powodu. Masakra

0

@Lukikiki Poradzisz sobie ;)

0

Cóż to się dzieje @Lukikiki?

0

@RosjaninBut W jakim kraju mieszkasz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mleczkoo oho, rycerz pisu xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?