Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kaczafiemu uśmieszek na tej butnej gębie już nie towarzyszy. Piękne
6
P. Braun, po co panu głowa?
Jem niom
0
@xDoMinO26x Jak widać od kilkunastu lat jest i nawet o tym nie wiedziałeś :) Ile ta Twoja konfa będzie miała % poparcia w przyszłych wyborach? 3? :D
5
Moim zdaniem ludzie, którzy popierają, przyklaskują czy podniecają się dzisiejszym haniebnym zachowaniem w sejmie tego chorego psychicznie, obłąkanego "człowieka", mają tak samo "nierówno pod sufitem" jak ten pan.
Jeśli nie bardziej...
0
@Pogba Zdecydowanie w TOP 5 buców
6
@PatrykBarca Dobrze, że Xavi wdraża swoje schematy i pomysły.
5
Szybki atak Barcelony, przejście na połowę przeciwnika, zwolnienie akcji, przeciwnik wraca i spokojnie odbudowuje ustawienie w obronie. Barcelona daje więcej czasu przeciwnikowi wymieniając 43 bezsensowne podania, traci piłkę po złym przyjęciu na 7 metrów jednego z zawodników. Kontra drużyny przeciwnej, trzy podania. Gol.
5
Żeby w takim klubie jak FC Barcelona niewielu piłkarzy potrafiło PRZYJĄĆ dobrze piłkę to jest po prostu HIT ❤️
0
Im się zacznie spieszyć przy 1:3. Od 80 minuty.
2
Zajebista jest ta odświeżona wersja naszego hymnu
0
@sorantor No no XDDD fest prezent w połowie sezonu...
1
O Laboga :/ To sobie posłuchamy o realu
1
@Sulimo Przełożony
0
@betonito No jeśli im się Araujo pomylą to jak najbardziej. Można by za meksykańca coś przytulić :)
1
Nakarm psiaka z olx somsiedzie :)
0
Jutro żironka pokonana na luzaku i łapiemy oddech. Pięknie ❤️
3
@TR3YWAY Ziobro zaskoczenia
3
Laboga dochodzi po raz pierwszy
3
Niech te orły tam nie jadą, proszę... xD
0
@FcPortoFan1999 xDD wtf?
0
@ludnek 10 razy lepszego Ferrana? Tak to bym nie przesadzał.
0
Po przerwie druga i kończymy balety...
1
@Faro Tak samo jak mogę lajkować czy dawać serduszka np. na oficjalnym fanpageu Barcy, ale jeśli nie zrozumiałeś głównego przekazu tego co napisałem no to o czym my będziemy rozmawiać.
28
Może by tak @Redakcja napisała jakiś oficjalny list do Gaviego z wyrazami wsparcia od największego serwisu poświęconego FC Barcelonie w Polsce? Niech wie, że polska La Rambla, my użytkownicy również go wspieramy w tych trudnych dla niego chwilach.
1
@FcPortoFan1999 Weź już skończ płakać człowieku bo to jest śmieszne xD Żebyś się jeszcze nie z****ł z tego powodu. Masakra
0
@Lukikiki Poradzisz sobie ;)
0
Cóż to się dzieje @Lukikiki?
0
@RosjaninBut W jakim kraju mieszkasz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mleczkoo oho, rycerz pisu xDD