5

Kaczyński na swoim żenującym poziomie. Hehe

0

@RosjaninBut Info z pierwszej ręki?Polecasz rozglądać się za emigracją?

0

@sila101 Ja tylko mówię, że nie powinieneś mówić, że "żadne zwycięstwo nie może się równać ze zwycięstwem X" :)

0

Jak tam @RosjaninBut wojna na Ukrainie? Bronią się dzielnie jeszcze? Coś wiadomo na temat niedalekiej przyszłości naszego kraju?

0

@sila101 No to pierwszy przykład z brzegu, gol Iniesty na Stamford Bridge :)

0

@sila101 No chyba nie xD Ale co kto woli. Pozdrawiam

4

Komentarz usunięty

3

@AxelF Mówię, że buły @MesQueUnClub_87 wyglądają apetycznie.

3

@Donnie_Darko "Magia fastfoodu z sieciówek polega na wzmacniaczach smaku i struktury, dlatego to jedzenie tak smakuje ludziom"
No shit Sherlock :D

Pochwal się swoim burgerkiem, bo aż jestem ciekaw, tak fachowo wszystko opisujesz.
Pozatym, myślę, że wciąż 100 razy lepsze burgery @MesQueUnClub_87 od tych gównianych z sieciówek.

2

@MesQueUnClub_87 Super, dzięki wielkie :)

1

@MesQueUnClub_87 No właśnie o składniki nie zapytałem :)) Co tam sobie dodajesz?

2

@MesQueUnClub_87 Pewnie smakują równie dobrze jak wyglądają :D

2

@MesQueUnClub_87 Twoje burgerki? :D wyglądają zajebiście

3

Co ten RSSS gra... Masz powody do dumy @Kapitan hawk :))

2

@FcPortoFan1999 To oglądaj, ale nie namawiaj innych żeby wyrządzali sobie taką krzywdę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

2

@Emhyr Wstań. Powiedz nie jestem. Sam

3

@Kapitan hawk Cukierek albo wrzątek. To jest tradycja

1

@MesQueUnClub96 hahahaha xD Nie no, kisnę z tych Twoich wypocin haha

1

Gdzie karny za FAUL na Araujo?! Od razu mógł "sędzia" biały strój założyć.

0

@Maysterme Hiszpania i bezbłędni sędziowie xD

19

Poranek w TVPiS;
"Czy Polacy będą zmuszeni do pracy w niedziele i święta?" Tak jakby k***a teraz nie pracowali... xDD
I ten rachoń z tym swoim uśmieszkiem, który już niedługo zniknie :)
Dzień dobry, miłego dnia wszystkim.

13

Leo Messi już niedługo odbiera ósmą złotą piłkę. Miooodzioo ❤️

1

Komentarz usunięty

3

@Michal1995 "ankara" xDD

0

Dawno nie było manity :)

3

@Remi70 Czego się spodziewałeś po reżimowej telewizji? :)

1

O, Pedro walnął brameczkę. Dobrze Cię widzieć wąsaczu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?