Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Kaczyński na swoim żenującym poziomie. Hehe
0
@RosjaninBut Info z pierwszej ręki?Polecasz rozglądać się za emigracją?
0
@sila101 Ja tylko mówię, że nie powinieneś mówić, że "żadne zwycięstwo nie może się równać ze zwycięstwem X" :)
0
Jak tam @RosjaninBut wojna na Ukrainie? Bronią się dzielnie jeszcze? Coś wiadomo na temat niedalekiej przyszłości naszego kraju?
0
@sila101 No to pierwszy przykład z brzegu, gol Iniesty na Stamford Bridge :)
0
@sila101 No chyba nie xD Ale co kto woli. Pozdrawiam
4
Komentarz usunięty
3
@AxelF Mówię, że buły @MesQueUnClub_87 wyglądają apetycznie.
3
@Donnie_Darko "Magia fastfoodu z sieciówek polega na wzmacniaczach smaku i struktury, dlatego to jedzenie tak smakuje ludziom"
No shit Sherlock :D
Pochwal się swoim burgerkiem, bo aż jestem ciekaw, tak fachowo wszystko opisujesz.
Pozatym, myślę, że wciąż 100 razy lepsze burgery @MesQueUnClub_87 od tych gównianych z sieciówek.
2
@MesQueUnClub_87 Super, dzięki wielkie :)
1
@MesQueUnClub_87 No właśnie o składniki nie zapytałem :)) Co tam sobie dodajesz?
2
@MesQueUnClub_87 Pewnie smakują równie dobrze jak wyglądają :D
2
@MesQueUnClub_87 Twoje burgerki? :D wyglądają zajebiście
3
Co ten RSSS gra... Masz powody do dumy @Kapitan hawk :))
2
@FcPortoFan1999 To oglądaj, ale nie namawiaj innych żeby wyrządzali sobie taką krzywdę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 nic
2
@Emhyr Wstań. Powiedz nie jestem. Sam
3
@Kapitan hawk Cukierek albo wrzątek. To jest tradycja
1
@MesQueUnClub96 hahahaha xD Nie no, kisnę z tych Twoich wypocin haha
1
Gdzie karny za FAUL na Araujo?! Od razu mógł "sędzia" biały strój założyć.
0
@Maysterme Hiszpania i bezbłędni sędziowie xD
19
Poranek w TVPiS;
"Czy Polacy będą zmuszeni do pracy w niedziele i święta?" Tak jakby k***a teraz nie pracowali... xDD
I ten rachoń z tym swoim uśmieszkiem, który już niedługo zniknie :)
Dzień dobry, miłego dnia wszystkim.
13
Leo Messi już niedługo odbiera ósmą złotą piłkę. Miooodzioo ❤️
1
Komentarz usunięty
3
@Michal1995 "ankara" xDD
0
Dawno nie było manity :)
3
@Remi70 Czego się spodziewałeś po reżimowej telewizji? :)
1
O, Pedro walnął brameczkę. Dobrze Cię widzieć wąsaczu :)