Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale męczennik to powinien wylecieć po żółtej za "dyskusje". Więc...
3
@shahman Oczywisty taktyczny
5
@Panpiwkarz Zależy czy zajmie się tym Netflix
1
Poniekąd rozumiem zachwyt po dzisiejszym meczu. Wiem, że jakoś getafe niebardzo nam leży, ale to jednak tylko getafe. Ja się już nie dam nabrać na jeden czy dwa fajne czy bardzo fajne mecze naszej drużyny. Dziś okej, coś zagrało jardnak musi to być powtarzalne. Mecz wygrany, super wynik. Cieszmy się z małych rzeczy. Oby nowy trener to poukładał tak jak ten klub na to zasługuje.
No i tęsknię za Camp Nou. Jeszcze trochę. VeB!
0
@WiernyKibicToJa Takie jak Raphinha to tak
0
Raphinha to nawet za 50 baniek nie pójdzie. Ehh
5
@BrudnyJoe Jaki miałeś wcześniej nick?
3
Dzisiaj: "João Felix może polecieć z drużyną do Neapolu!"
Czwartek: "João Felix kontuzjowany [AKTUALIZACJA]"
1
@Popitek12 I tak Cię nigdzie nie przyjmą.
1
Brawo Rayo. Bardzo ładnie :)
0
Raphinha z murawy prosto do studia eleven.
2
@escarabajo Kanapeczki też mniami :)
0
@koksik2700 Zgadzam się. Na dobre by mu to wyszło jakby lepiej już nic nie mówił bo aż żal tego słuchać.
@Fake69 hehe :) No i na łapaniu kartek też się zna.
14
@Danny Gaucho Barcelonie to mało kto ostatnio "leży".
9
Xavi: "Rzeczywiście, trenowaliśmy cały tydzień nad defensywą, nad ofensywą także, ale przede wszystkim nad grą w obronie, która wpływa na nasz cały sezon." No to coś wam słabo idą te treningi xD Delikatnie mówiąc.
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14098167#comment-14098172
I jak kolego? Zaskoczony po wczorajszym meczu? Bo ja ani trochę.
1
@Mixtape This is Barca!!!
2
@Kalin33 Na bramce, ale będzie szybko biegał do ataku.
1
@Firestone Podzielone.
0
@Firestone Komentaż pizany pot laiki
3
@LM10GOAT To zależy. Od jutrzejszego wyniku realu.
5
@Arkon Jemu jeszcze ktoś wierzy w ten trolling? Niebywałe.
0
Na górze róże, na dole blender
Windows Defender Security Center
#suchewnecie
23
@macio_944 Oddawaj nam prawdziwego Maćka bocie!
7
@Commando Myślę, że kolega @mekston trochę ironizuje. Nie spinaj się tak.
1
@Sulimo Chorzy ludzie.
2
@tristan87 Przelać Ci coś na jedzonko?
1
@MesQueUnClub96 Dobre kieszonkowe wpadło widzę.
0
@Transu96 Wszystko tam to jest jeden wielki rzyg
0
@FcPortoFan1999 xDDD