Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pressinho Dobra, faktycznie :) Dzięki. Czyli remis bardzo prawdopodobny
0
@FcPortoFan1999 No okej, ale właśnie dlaczego Ukraina ostatnia w takim przypadku?
0
Słowacja - Rumunia remis? Bo wszyscy tak "trąbią", że taki pewniak.
Przy dwóch remisach w tych meczach to kto tam wychodzi z grupy? Bo się pogubiłem.
7
@KrychaFCB Szczerze? Cudownie ogląda się takie obrazki :)
1
@okiemtypera_lucaxx95 Dzieci jutro zjedzą do chleba szynkę.
2
"Krzysiek, piękny gol" xD hahaha
1
Jak dla mnie to mogą grać tak zawsze xDD
https://www.facebook.com/share/r/knS4nqVJB9YZbFUm/
0
A gdzie żółta dla bellinchama?
2
@Colon Piłeś. Nie pisz.
0
Iwański jak pojechał z gościem xDD
1
@DDM Polecam odrobinę dystansu.
1
@Kapitan hawk brawo, gratulacje
1
Ale nudny mecz, masakra...
0
@Emhyr *Nie dotyczy realu Madryt
8
Koeman zjedz jeszcze jedną kózkę bo zaczynasz gwiazdorzyć. Nie lubię go.
1
Oby dzisiaj angole przegrali. Chociaż szanse na to niewielkie...
1
@PatrychoO Świetny komentarz!
0
@TheNekro94 Albo było pite już.
0
@TheNekro94 Nieee, bo Kroos się poślizgnął ale i tak fantastycznie, kapitalnie, fenomenalnie dograł.
3
Spodziewałem się otwartego meczu. No to się kurdesz przeliczyłem. Trzeba iść w kartki Węgrów. Jak dalej będą tak bezsilni to może jeszcze ze dwie złapią.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MOLESTA Przeczytaj jeszcze raz co kolega napisał.
3
https://zapodaj.net/plik-fMUzMVlYXY
Oczywiście, że chodzi o @Danny Gaucho
4
@FcPortoFan1999 Naucz się czytać ze zrozumieniem.
0
@sokot xDD Ale czy kogoś to jeszcze dziwi?
2
@kubix05 Z tej okazji warto przypomnieć
https://images91.fotosik.pl/562/f97f4b32c95bcb43.jpg
1
@Chada To akurat widać po Twoim avku :D Tak z ciekawości, ile kosztuje bilet na miejsce, na które chciałeś się wybrać?
2
@NeroTFP1 Dali Ci żebyś sprawdził czy nie zawiera błędów :)
9
@macio_944 Cóż, byliśmy lepsi.
0
O kurde, na kanale P1 leci Yattaman :)) Trzeba obejrzeć. Fajne wspomnienie z dzieciństwa.