2

@Pressinho Dobra, faktycznie :) Dzięki. Czyli remis bardzo prawdopodobny

0

@FcPortoFan1999 No okej, ale właśnie dlaczego Ukraina ostatnia w takim przypadku?

0

Słowacja - Rumunia remis? Bo wszyscy tak "trąbią", że taki pewniak.
Przy dwóch remisach w tych meczach to kto tam wychodzi z grupy? Bo się pogubiłem.

7

@KrychaFCB Szczerze? Cudownie ogląda się takie obrazki :)

1

@okiemtypera_lucaxx95 Dzieci jutro zjedzą do chleba szynkę.

2

"Krzysiek, piękny gol" xD hahaha

1

Jak dla mnie to mogą grać tak zawsze xDD
https://www.facebook.com/share/r/knS4nqVJB9YZbFUm/

0

A gdzie żółta dla bellinchama?

2

@Colon Piłeś. Nie pisz.

0

Iwański jak pojechał z gościem xDD

1

@DDM Polecam odrobinę dystansu.

1

@Kapitan hawk brawo, gratulacje

1

Ale nudny mecz, masakra...

0

@Emhyr *Nie dotyczy realu Madryt

8

Koeman zjedz jeszcze jedną kózkę bo zaczynasz gwiazdorzyć. Nie lubię go.

1

Oby dzisiaj angole przegrali. Chociaż szanse na to niewielkie...

1

@PatrychoO Świetny komentarz!

0

@TheNekro94 Albo było pite już.

0

@TheNekro94 Nieee, bo Kroos się poślizgnął ale i tak fantastycznie, kapitalnie, fenomenalnie dograł.

3

Spodziewałem się otwartego meczu. No to się kurdesz przeliczyłem. Trzeba iść w kartki Węgrów. Jak dalej będą tak bezsilni to może jeszcze ze dwie złapią.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MOLESTA Przeczytaj jeszcze raz co kolega napisał.

3

4

@FcPortoFan1999 Naucz się czytać ze zrozumieniem.

0

@sokot xDD Ale czy kogoś to jeszcze dziwi?

2

1

@Chada To akurat widać po Twoim avku :D Tak z ciekawości, ile kosztuje bilet na miejsce, na które chciałeś się wybrać?

2

@NeroTFP1 Dali Ci żebyś sprawdził czy nie zawiera błędów :)

9

@macio_944 Cóż, byliśmy lepsi.

0

O kurde, na kanale P1 leci Yattaman :)) Trzeba obejrzeć. Fajne wspomnienie z dzieciństwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?