4

@Kapitan hawk Zainteresowania: tani alkohol xD @Luciano99 Znasz go?

5

Tak to trochę jest :)
https://zapodaj.net/plik-EjX5B863ed

3

https://zapodaj.net/plik-KStoxLZPS8
Wiadomo, że Puyola nikt nie zastąpi, ale ten gość daje nam jakąś cząstkę naszego byłego kapitana :) Fajny transfer wg mnie.

1

@sevs Zamknij się :D Trzeba obejrzeć. Tylko gdzie z dubbingiem? Wiesz może? Bo wszędzie lektor :/

1

@Luciano99 hahaha mistrzostwo jak dla mnie :D

1

@TheNekro94 Tak wodzu

4

RRRrrrr!!! - Tylko z polskim dubbingiem!

2

@Isso89 Za chwilę :)

2

@Kapitan hawk 5.Dymy na La Rambla

1

@Kidd Uuu dobre horrorki? Zostawię taktyczny :)

4

Rodri zdobywcą złotej piłki? Ale informacja z rana! Super, gratulacje! :D

1

7

Fajnie jest kolejny raz poczuć tak silne emocje już z rana związane z klasykiem :) Ostatnio bywało z tym różnie ale przy obecnej Barcy z Panem Flickiem za sterami i tak grającej naszej ekipie, nie mogę doczekać się już tego meczu. Pobudzili apetyt, nie ma co.

0

Przyjemniej wstać do pracy po takim meczu i takim zwycięstwie :) Miłego dnia i uważajcie tam na siebie.

2

@Comentateiro Messi się dawno skończył.

15

@Luciano99 Może pomyśl o tym następnym razem jak zajarasz na zakładzie.
https://zapodaj.net/plik-Q3BJUcGsgD

2

Graliście w "Death Stranding"? Ja wczoraj zacząłem przygodę i muszę powiedzieć, że wg mnie, gra zapowiada się całkie mnieźle. Ciekawe jak będzie dalej. A jak Wasze wrażenia gracze?

6

@norbi77 Nie interesuje mnie to kto jak się ubiera, więc lata mi to koło uja.

4

1

@misterio Powiem Ci, że w dzisiejszych czasach takie "gifty" w paczkach to mógłby być "strzał w dziesiątkę".

1

@DamianBarcaCule Typowy karny dla realu.

2

Peña to jest piłkarski idiota xDD

2

Lewy show, Barca show! ;O

1

@FCBMati10 Ja tak samo.
@mordini123 Właśnie trochę się tego obawiam, no ale już niedługo się przekonamy :) A na ATM rozrywka oglądałem później nawet powtórki po kilkanaście razy. Albo po prostu sobie leciało gdzieś w tle.

4

Już dziś wielki powrót teleturnieju "Awantura o kasę"! ;D Jestem tego bardzo ciekawy.

2

@macio_944 Żyję, żyję :)) Ale miło, że pomyślałeś ;D

0

@4drian0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@damianex10 Co to za madrycioki z naszym Wojtulą? :/

8

@Szczesny25 Witamy na pokładzie. Jesteś tu nowy?

8

Teraz dopiero zobaczyłem, że real zgubił punkty z Atletico :) Dobry wynik dla nas, no i porażka z Osasuną aż tak bardzo teraz nie boli. Chociaż gdybyśmy tam wygrali... Ale cóż, jest dobrze. Vamos! Dobrego dnia wszystkim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?