Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kapitan hawk Zainteresowania: tani alkohol xD @Luciano99 Znasz go?
5
Tak to trochę jest :)
https://zapodaj.net/plik-EjX5B863ed
3
https://zapodaj.net/plik-KStoxLZPS8
Wiadomo, że Puyola nikt nie zastąpi, ale ten gość daje nam jakąś cząstkę naszego byłego kapitana :) Fajny transfer wg mnie.
1
@sevs Zamknij się :D Trzeba obejrzeć. Tylko gdzie z dubbingiem? Wiesz może? Bo wszędzie lektor :/
1
@Luciano99 hahaha mistrzostwo jak dla mnie :D
1
@TheNekro94 Tak wodzu
4
RRRrrrr!!! - Tylko z polskim dubbingiem!
2
@Isso89 Za chwilę :)
2
@Kapitan hawk 5.Dymy na La Rambla
1
@Kidd Uuu dobre horrorki? Zostawię taktyczny :)
4
Rodri zdobywcą złotej piłki? Ale informacja z rana! Super, gratulacje! :D
1
https://www.facebook.com/share/r/cc5eE6wfBpqsZdkx/
:) humor gituwa dzisiaj
7
Fajnie jest kolejny raz poczuć tak silne emocje już z rana związane z klasykiem :) Ostatnio bywało z tym różnie ale przy obecnej Barcy z Panem Flickiem za sterami i tak grającej naszej ekipie, nie mogę doczekać się już tego meczu. Pobudzili apetyt, nie ma co.
0
Przyjemniej wstać do pracy po takim meczu i takim zwycięstwie :) Miłego dnia i uważajcie tam na siebie.
2
@Comentateiro Messi się dawno skończył.
15
@Luciano99 Może pomyśl o tym następnym razem jak zajarasz na zakładzie.
https://zapodaj.net/plik-Q3BJUcGsgD
2
Graliście w "Death Stranding"? Ja wczoraj zacząłem przygodę i muszę powiedzieć, że wg mnie, gra zapowiada się całkie mnieźle. Ciekawe jak będzie dalej. A jak Wasze wrażenia gracze?
6
@norbi77 Nie interesuje mnie to kto jak się ubiera, więc lata mi to koło uja.
4
Lubicie czosnek?
https://zapodaj.net/plik-OOgTe2BpFY
1
@misterio Powiem Ci, że w dzisiejszych czasach takie "gifty" w paczkach to mógłby być "strzał w dziesiątkę".
1
@DamianBarcaCule Typowy karny dla realu.
2
Peña to jest piłkarski idiota xDD
2
Lewy show, Barca show! ;O
1
@FCBMati10 Ja tak samo.
@mordini123 Właśnie trochę się tego obawiam, no ale już niedługo się przekonamy :) A na ATM rozrywka oglądałem później nawet powtórki po kilkanaście razy. Albo po prostu sobie leciało gdzieś w tle.
4
Już dziś wielki powrót teleturnieju "Awantura o kasę"! ;D Jestem tego bardzo ciekawy.
2
@macio_944 Żyję, żyję :)) Ale miło, że pomyślałeś ;D
0
@4drian0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@damianex10 Co to za madrycioki z naszym Wojtulą? :/
8
@Szczesny25 Witamy na pokładzie. Jesteś tu nowy?
8
Teraz dopiero zobaczyłem, że real zgubił punkty z Atletico :) Dobry wynik dla nas, no i porażka z Osasuną aż tak bardzo teraz nie boli. Chociaż gdybyśmy tam wygrali... Ale cóż, jest dobrze. Vamos! Dobrego dnia wszystkim.