0

Najważniejsze, że Xavi zostaje na kolejny sezon. Nasza gra się w końcu zmieni. Uff

2

Mecz się jeszcze nie zaczął, a Pedri już zmęczony

3

@fart Chyba Rzym xDD

0

@bartekvisca A na co to komu?

0

Co to za Eto'o i Pique rapują? xD

13

@Arden Kowal zezłomował.

2

@VegetaPolska Ah shit, here we go again...

0

@Destroyer_of_Worlds Jasne, i witamy 15 miejsce w LL.

2

@Kessie Myślałem, że tamta laska idzie z kosiarką spalinową na ramieniu xD

2

@macio_944 hahahaha :D dobreee

5

@Arden xDDD Śmiechłem z tego pierwszego zdania.

2

@GeneralXavi Żeby przypadkiem nie zrozumiał tego odwrotnie.

2

@Patriskos Cóż, w końcu to musieli zrobić. Miejmy nadzieję, że jeszcze mnóstwo wspaniałych momentów przeżyjemy już na nowym Camp Nou :)

0

@FcPortoFan1999 Dobrze, że Twoje farmazony o eklapie nie brzydną.

0

@arsenallondyn0 Fala Zbrodni bardzo fajny serial jak na tamte czasy. Dobrze wspominam. Wieczorne a w zasadzie nocne seanse bodaj co niedziela na Polsacie.

1

@kempnou Podanie Pedriego i bramka "Rafy" to "wylew"? xD No nieźle. Pierwszy Gol to też całkiem nasza wypracowana okazja, bramkarz trochę zawinił ale poszedł all in. Jedynie co to przy bramce Andreasa powinien po prostu lepiej się zachować.

2

Mbappe dzisiaj schowany do kieszeni wręcz książkowo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BulaKG @Encore Polsat to najwyższy poziom żenady. To jest fakt.

48

Zajebiście, że LM znika z Polsatu w przyszłym sezonie. Dość tego cyrku.

0

@Bilon87 Równie dobrze mogę powiedzieć, że Ty głosując np. na Konfederację czy nie głosując wcale też jesteś "debilem". Bo przecież Konfederacja zbawi Polskę, a nie biorąc udziału w wyborach oddajesz pusty głos i zostawiasz los kraju w rękach innych obywateli. Więc o czym Ty pierniczysz nazywając innych "debilami"? Nie głosowałem na PiS tylko przeciwko nim i bardzo mi z tym dobrze, że ludzie (w tym ja) odsunęli tę zorganizowaną grupę przestępczą od władzy.

2

Niby poniedziałek a jakby niedziela :)
Dzień dobry wszystkim. Smacznego jaja i dobrego dnia życzę :)

3

@Kratos1990 A dziękuję, przekażę ;)
@NeroTFP1 :D No to wszystkiego najlepszego dla mamy! :)

12

@Kratos1990 I najwspanialsza kobieta na świecie czyli moja mamcia :) ❤️

0

@Messiah10 Nie ma przypadków, są tylko znaki.

1

Wiadomo, że Atletico było po morderczym fizycznie meczu w LM i krócej odpoczywali przed dzisiejszym meczem, ALE... Trzeba podkreślić, że nasi dzisiaj w większości zagrali perfekcyjnie. Miałem nadzieję, że Atletico po tych 20-30 minutach już trochę "spuści" z tonu (tak zakładałem), z resztą wg mnie było widać, że to ich plan na mecz. Biorąc pod uwagę, że my często bardzo szybko i głupio tracimy bramki to pewnie chcieli w pierwszej połowie "wsadzić" nam ze dwie bramki i po przerwie już zmiany itd.
Tyle, że rzucili się na nas i żadnych korzyści z tego nie było, siły tracili a Barca bardzo mądrze. Punktowaliśmy ich dzisiaj pięknie i naprawdę fajnie oglądało się ten mecz. Świetny mecz w wykonaniu naszych i Mareczek interwencja meczu :)

0

Oczywiście fan realu na gwizdku. Nawet się nie kryje z tym.

1

@macio_944 Słusznie Maćku.

2

Przy takim 3:1 dla realu to nawet by się nie zająknęli o obronie, tylko by było spuszczanie się, że zajebista akcja. No ale cóż, tu Barca skorzystała bo obrona Napoli chujowo. Heh

4

Oby jutro Atletico pobiegało te ponad 120 minut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?