- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1213 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1213 Culés
0
To skoro nie mamy na radarze dobrego trenera, finanse są w tragicznym stanie, jedna z dźwigni się za chwile rozwali (https://www.sport.pl/pilka/7,65041,30900233,barcelone-czeka-prawdziwy-armagedon-lewandowski-wbija-gwozdz.html), to nie pozostaje nic innego jak sprzedać drogie aktywa i zacząć budować nowe fundamenty.
Sprzedaż Araujo, de Jonga i Lewandowskiego zastąpić Faye, Casado i Guiu. Do tego nie przedłużamy Alonso i Roberto, za tego pierwszego Valle, za drugiego Bernal. Cancelo i Felixa nie wykupujemy, za tego pierwszego mamy Forta, za tego drugiego modlitwa i ostatnia próba reanimacji Fati'ego. Jakoś wypychamy Romeu. Rehabilitujemy Balde i Gavi'ego, wzmacniamy Pedri'ego, do tego inwestujemy w dalszy rozwój Roque, Yamala i Cubarsiego. To powinny być nasze fundamenty, a nie kombinowanie z kolejnymi zastawami aktywów klubu pod ten jeden transfer, który wreszcie nas zbawi. To nie 2003 roku, a na rynku nie ma dostępnego Ronaldinho.
0
@Destroyer_of_Worlds Jasne, i witamy 15 miejsce w LL.
0
@Martwy skoro Girona potrafi z piłkarzami wyciągniętymi z paczki Laysów robić 3 miejsce, Brest walczyć o LM we Francji, Bologna o LM we Włoszech, a Stuttgart w Niemczech, to my i tak z naszą kadrą jak wyżej powinniśmy z palcem w dupie zrobić to 2 miejsce.
1
@Destroyer_of_Worlds Uzależnijmy wyniki od samych wychowanków, ciekawe co może pójść nie tak
0
@MesQueUnClub96 no naszymi REZERWOWYMI powinni być przede wszystkim wychowankowie, bo nie stać nas na LUKSUSOWYCH rezerwowych. Stosunkowo silna Once de Gala (niezależnie czy wychowanek czy nie), 2-3 klasowych rezerwowych i reszta po taniości.