Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Czajka90 @Kessie gra w szachy 0,7D z @Luciano99
1
@FCB_dimiC Nie bądź taką panienką ;)
0
@FCB_dimiC Tak mówisz? A jakiś przykład z przeszłości? He he
1
@MesQueUnClub_87 Nie no, rozumiem jak najbardziej :) Zgadzam się i pozdrawiam :))
1
@MesQueUnClub_87 Jesteś przedstawicielem Amway Polska? xD
2
@Safrani @gumaz pytał czy ktoś spożywa. A Ty nie więc się nie chwal.
3
@Comentateiro Tak sobie to tłumacz. Pozdrawiam i ślę wszelkie wyrazy :))
7
@Comentateiro *Potężnej Barcy
1
@Coutinho007 A widzisz, ten tekst ma bardzo szerokie zastosowanie ;D
0
"Chamidła, prymitywy
Jełopy, troglodyci
Tępaki, patafiany
Dureń i młot
Gdy wszystko gra
Zawsze znajdzie się
Burak, albo dwa
Którzy mądrzą się
Najgorsze, że
Burak mało wie
Ale będzie piał
Bo on bystry jest
Gdy osiągniesz cel
I cieszysz się
Gdy dotarłeś tam
Gdzie nie dało się
Już słychać go
Burak dobrze wie
Gdzie szpilę wbić
By bolało cię
Nie walczę z wiatrakami
Nie wytępię ciemnoty
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój
Mam na to wszystko wyjebane" :)
1
@Martwy "Burakom nie podoba się
Co to jest? Ale co?
O czym to? Nie ma, że
To nie tak. Nie ma co
Ale nie. Ale źle
Jak to ty? Kiedy to?
Na co to? Ale jak?
Ale on. Ale ty
Musisz tak. Musisz śmak" ;)
3
"Wiatr niesie zapach kwiatów
I orzeźwia mnie
Słońce chowa szare barwy
Bym rozchmurzył się
Wszystkie muszki i kwiatuszki
Przyjacielem mi
Tylko ludzie jacyś dziwni
Jakby byli źli"
1
@Criss18Barca Aha, no niesamowite.
2
@Luciano99 Po prostu patrzysz i już wiesz, że karny dla realu madryt
10
Witamy na pokładzie panie Garcia! :)
Strzeż bramki Barcy tak jak kobiety swej cnoty przed @VegetaPolska
0
@Arden Fantastyczny piłkarz ❤️
1
@Kapitan hawk Ja nie, a Ty?
2
@blakkudium Jeden chvj. Tylko LL
3
@Deathwing112 Tymczasem @Deathwing112
https://zapodaj.net/plik-MXVA64TJeb
xDD
1
@pioz123 Jasne, luzik. No ale jednak Robert będzie starterem. Mam nadzieję, że sporo bramek jeszcze dołoży grając w naszej Barcy :))
6
@pioz123 Nie no, jednak Lewandowski.
0
@RoberDzik To nie jest koncert życzeń
0
@Encore Ale ten jego cień to wygląda jakby był z jakiejś gry na PSX xD
0
@1LY0 Nie tylko on bo jeszcze Maryla Rodowicz jak ją odmrożą na Sylwestra.
0
@Kazragore Kupuję od nich koszulki. Tak jak kolega @Azrik napisał, sprzedają towary od różnych producentów i zależy jak się trafi chyba. Mam koszulki w których śmigam już dwa lata np., ale miałem i takie, które powiedzmy po roku już zaniemogły.
1
@MesQueUnClub_87 Ale zajebiste
0
@BezglutenowyPedri Ale co to za "prowokacja"? xD Każdy lubi coś innego. To, że Tobie się nie podobają pewne rzeczy... Cóż, innym będą, ale to zapewne wiesz ;D A tak z ciekawości, którą grę kupisz z tych o których pisałeś?
0
@mr Barca Maj też wjechał z piękną i co? Jaki był każdy widział.
3
Gratulacje, ale yebać p$g i real madryt
1
Ale ich rozjebali