2

@tombard Wiem dlaczego tak jest, bo duże grono osób ma ból dupy o jego charakter i nie ocenia każdego jego wpisu obiektywnie i z osobna, tylko przez swoją apatię do jego osoby. Ale zastanów się czy nie lepiej darować sobie prowokacje i wylewanie jadu, tylko najzwyczajniej w świecie przewinąć dalej ;)

9

@Janiama Przykre że niektórzy Cię na tyle nie trawią tutaj że do głupiego żartu muszą się przyjebać, idę o zakład że jakby napisał to ktokolwiek inny to żadnej spiny by nie było :D

1

@LuisSalvano Na twoim miejscu bym się nie cieszył, byłbyś pierwszy do odstrzału przez wielu :P

38

Cristiano: Trzeba anulować bo przegram

2

@Gwyn Goat - Greatest of all time ;)

0

@Homeopata8989 Pewnie rodzina i piłkarki :P

0

@Katalonbar Przecieków płynu rdzeniowego? :)

0

Czy wam też spóźnia obraz w stosunku do dźwięku w apce Rakutena?

0

@mekston Heh no takiej arogancji to się po nim nie spodziewałem :D

1

@chudym Po co odrazu tak radykalne kroki, ogranicz korzystanie z internetu i różnych portali do minimum które Ci się przyda, na fcbarce możesz wchodzić zerknąć tylko po informacje, ewentualnie w profil BarcaInfo, szkoda konta ;) Ale jeśli rzeczywiście uważasz to za duży nałóg i Ci topomoże to.. Szerokiej drogi kolego ;) Czuję się jakbym próbował przekonać kogoś żeby nie skakał

1

@mekston No na to wychodzi mimo wszystko tytuł wprowadza w błąd

0

@BarcaInfo A Vicente Calderon gdzie

1

@Kajtek77 I wzajemnie

1

@Kajtek77 Czyżby telepatia jakaś? właśnie odpalam :P

1

@kamiVeB Co ciekawe warto zwrócić uwagę na to że jutro nadejdzie jutrzejszy notabene jutro nie będzie dziś

0

@Kamiloza91 Od stycznia do momentu głosowania czyli listopad ^^

0

Do fanów Anime, polecacie Fullmetal alchemist?

2

@ranger3120 To teraz pozwól mu się zregenerować, najlepsza będzie gorąca kąpiel i masaż, a na przyszłość przed treningiem bardziej go rozgrzej czyli w tym przypadku świetnie sprawdzi się skiping w miejscu i skakanka oraz rozciąganie dynamiczne ;)

2

@Qlewer i właśnie dlatego dostał głos

0

@Hosh się śmiej ale kiedyś z bratem za pomocą takiego bota pomogliśmy wygrać kumplowi w konkursie zdjęciowym dla TVN, wygrał kilkoma głosami, a od nas miał jakieś 100. Dostał 20000 złotych i udział w dzień dobry TVN i się cham nie podzielił, weź bądź tu miły

0

@Gosciuu Widziałem ją na lotnisku wczora, chyba nie jest w stanie znieść tej presji

0

@szela1899 Wiadomo są również minusy :P

1

@NGTRX Nie było wybitne? Prawda że dużo miał niecelnych podań, ale weź pod uwagę fakt ze było bardzo ślisko dzisiaj, a mimo tego i tak większość dryblingów mu wychodziła, no i ta akcja z golem :D

0

@patrykzmc2000 Nie wiem z czego się tu cieszyć, derby zawsze fajnie się ogląda

0

@Zbanowany Zaraz po Ter Stegenie

0

@scotti Prawda, lewa strona to dramat jakiś

0

@ViscaBarca123 Real B raczej nie ma szans na playoffy w tym sezonie, Atleti dominuje ligę, pasuje nam w końcu wrócić na stałe do 2 klasy rozgrywkowej

0

@FC1899Barca Taa z pewnością po jednym meczu z ciężkim rywalem na wyjeździe wyleją go na zbity pysk :D Żeby coś takiego miało miejsce musiało by być naprawdę tragicznie, a tak nie jest mimo że wielu osobom może się tak wydawać.

0

@koksik2700 Noo myślę że każdy fan na to czeka, w dotychczasowych modach najbardziej drażni właśnie dubbing albo jego brak :D

2

@koksik2700 Mam nadzieję że nie, mam pierdolca na punkcie Gothica i jego świata, praktycznie wogóle nie grywam na kompie czy na konsoli, ale przynajmniej raz w roku najdzie mnie ochota na przejście Gothica od nowa, to już jest nieuleczalne :D W Arcanie grałem kiedyś, ale jakoś nie potrafiłem wczuć się w ten klimat..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?