Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Yanek Jakim cudem Leo ma tak mało tych nagród miesiąca, ktoś tu chyba nie lubi Leosia
0
@Avada Kedavra Jestem na tak, w skrajnych przypadkach oczywiście, gdzie resocjalizacja była by praktycznie niemożliwa, a delikwent byłby istnym zagrożeniem.
0
@luki1889 Dobrze panie wszechwiedzący, zatem niech tak będzie ;)
2
@itmustbejoke It must be joke
1
@MESSIah16 Twoje 10 z moimi 100 z chińskiego bota może się chować
1
@Transu96 Jak będziesz wracał to weź mi ryżóweczke i trochę bagiennego po drodzę
4
Docenicie pana "kopiuj-wklej" Jak to wszystko rzuci i pojedzie w Bieszczady
5
@VanBest To porób codziennie takie kopiuj wklej jak on skoro to takie proste ;)
3
@Chaoss Lol przecież on też kopiuje i wkleja.
1
@Solimalhio Może lepiej nie, bo ludzie by w depreche zaczęli popadać jakby ich posty dostawały po 100 czerwonych
3
@Kapitan hawk Rozumiem lekkie narkotyki, ale żeby odrazu ananas?
1
@Grzesior667 Najlepsze na koniec rzecz jasna :)
12
@Grzesior667 Tak, robimy razem ciasteczka na święta, ale to żadna tajemnica
9
@Homeopata8989 Już nie róbmy z Ibry bandyty, Materacowi się należało
1
@luki9v Mam to samo, zacięło mi się na 6 odcinku :/
0
@D10SLEO Hah złoto :D
0
@AmigoBlancos o 20
2
@Kacper1432 Jakiś dzban do doniczki nasikał, obsikał całego @Kapitan hawk a
0
@Danny Gaucho Mam tylko 6, ale okej
0
@Danny Gaucho A mogłem na Ciebie głosować to nie, zaś dałem się nabrać na jakieś Greckie historyjki
1
@LuisSalvano Mówił coś o ajfonie, ale ciężko go było zrozumieć, pijany był
15
Ehh taksówkarz to ma dziwnych tych klientów czasem, facet poprosił mnie żebym się zatrzymał przy knajpce na rogu, on tylko się załatwi i wraca. Myślę no okej, ale nie minęło nawet 15 sekund jak wybiegł z tej restauracji jak poparzony i kazał mi szybko odjeżdżać.
0
@msmsms Weź nie przypominaj mi o Matim, kupiłem 2 bilety na Masochiste jak był u mnie w mieście i nie mogłem pójść z powodu choroby :(
2
@luki1889 Bo Ty tak powiedziałeś to znaczy że tak musi być? :D Wyobraź sobie że jest to bardziej skomplikowane niż nam się wszystkim wydaje i minie jeszcze dużo czasu zanim zbliżymy się do prawdy
0
@Striker Wszystko zależy od tego jak się z Salzburgiem dogada :D
0
@Avada Kedavra Jeśli sam Haaland się zgodzi to tak, ale może iść na ugodę z Salzburgiem
1
@SHIBA Czytałem kiedyś dużo na temat śmierci klinicznej i według mnie jest to bardzo, bardzo prawdopodobne
0
@fenix1983 20-30? To że ma klauzulę niską nie oznacza że ktoś go za tyle wykupi, wiesz ile klubów będzie się o niego bić?
2
@Barwindg ValverdeOut przegrało zaledwie kilkoma głosami
5
@Kapitan hawk Co ty tą la Ramble traktujesz jak hotel, gdzie zaś jedziesz, został byś chociaż na obiad a nie tylko ta kawa i kawa