9

@Yanek Jakim cudem Leo ma tak mało tych nagród miesiąca, ktoś tu chyba nie lubi Leosia

0

@Avada Kedavra Jestem na tak, w skrajnych przypadkach oczywiście, gdzie resocjalizacja była by praktycznie niemożliwa, a delikwent byłby istnym zagrożeniem.

0

@luki1889 Dobrze panie wszechwiedzący, zatem niech tak będzie ;)

2

@itmustbejoke It must be joke

1

@MESSIah16 Twoje 10 z moimi 100 z chińskiego bota może się chować

1

@Transu96 Jak będziesz wracał to weź mi ryżóweczke i trochę bagiennego po drodzę

4

Docenicie pana "kopiuj-wklej" Jak to wszystko rzuci i pojedzie w Bieszczady

5

@VanBest To porób codziennie takie kopiuj wklej jak on skoro to takie proste ;)

3

@Chaoss Lol przecież on też kopiuje i wkleja.

1

@Solimalhio Może lepiej nie, bo ludzie by w depreche zaczęli popadać jakby ich posty dostawały po 100 czerwonych

3

@Kapitan hawk Rozumiem lekkie narkotyki, ale żeby odrazu ananas?

1

@Grzesior667 Najlepsze na koniec rzecz jasna :)

12

@Grzesior667 Tak, robimy razem ciasteczka na święta, ale to żadna tajemnica

9

@Homeopata8989 Już nie róbmy z Ibry bandyty, Materacowi się należało

1

@luki9v Mam to samo, zacięło mi się na 6 odcinku :/

0

@D10SLEO Hah złoto :D

0

2

@Kacper1432 Jakiś dzban do doniczki nasikał, obsikał całego @Kapitan hawk a

0

@Danny Gaucho Mam tylko 6, ale okej

0

@Danny Gaucho A mogłem na Ciebie głosować to nie, zaś dałem się nabrać na jakieś Greckie historyjki

1

@LuisSalvano Mówił coś o ajfonie, ale ciężko go było zrozumieć, pijany był

15

Ehh taksówkarz to ma dziwnych tych klientów czasem, facet poprosił mnie żebym się zatrzymał przy knajpce na rogu, on tylko się załatwi i wraca. Myślę no okej, ale nie minęło nawet 15 sekund jak wybiegł z tej restauracji jak poparzony i kazał mi szybko odjeżdżać.

0

@msmsms Weź nie przypominaj mi o Matim, kupiłem 2 bilety na Masochiste jak był u mnie w mieście i nie mogłem pójść z powodu choroby :(

2

@luki1889 Bo Ty tak powiedziałeś to znaczy że tak musi być? :D Wyobraź sobie że jest to bardziej skomplikowane niż nam się wszystkim wydaje i minie jeszcze dużo czasu zanim zbliżymy się do prawdy

0

@Striker Wszystko zależy od tego jak się z Salzburgiem dogada :D

0

@Avada Kedavra Jeśli sam Haaland się zgodzi to tak, ale może iść na ugodę z Salzburgiem

1

@SHIBA Czytałem kiedyś dużo na temat śmierci klinicznej i według mnie jest to bardzo, bardzo prawdopodobne

0

@fenix1983 20-30? To że ma klauzulę niską nie oznacza że ktoś go za tyle wykupi, wiesz ile klubów będzie się o niego bić?

2

@Barwindg ValverdeOut przegrało zaledwie kilkoma głosami

5

@Kapitan hawk Co ty tą la Ramble traktujesz jak hotel, gdzie zaś jedziesz, został byś chociaż na obiad a nie tylko ta kawa i kawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?