0

@kenneth99 dawno nie było

1

@Rewolucja123 Wszystko jasne

4

@derlysy1979 Mourinho to jeden z tych charakterów, które zaczyna się lubić wraz z wiekiem

0

@Rewolucja123 Co Ty oglądasz wieczorami że takie koszmary Ci się śnią :D Albo tryplet albo nic

1

@Bykunn A co ważniejsze, wygramy tryplet 2 razy z rzędu

0

@Hiacynk Otóż nie, przyjdzie moderacja i wyjaśnią Ci że herbika dodałem zanim napisałem komentarz, masz ostatnią szansę żeby się przyznać że łyknąłeś

1

@Hiacynk Ja łyknąłem? A kto Ci herbika dał, teraz to ty łyknąłeś :P A może to ja łyknąłem teraz że jednak Ty? Pogubiłem się koniec zabawy

0

@TheNekro94 No to mówię że jednym słowem się zaczął, skończył się trzema więc o co Ci chodzi. Lol

1

@Hiacynk Dziękujemy za zgłoszenie, po zakończeniu konkursu na "rudego roku" poinformujemy o wynikach i ewentualnej nagrodzie.

1

@TheNekro94 Jednym słowem sezon się zaczął

1

Dobra namówiliście mnie, wylosowałem, ale nie wstawię.
#MarudaTeam

0

@kustosz wystarczyjuzlosowan.pl

3

@MarioVeB! Szkoda że w Piątki już nie ma losowań

2

@Dzemix111 Yhym, widzę że sezon na widzących że sezon mądrali się już zaczął, zaczął się

2

@kamilo0066 Najlepsi z możliwych ^^

0

@Munio O taktykę i styl jestem spokojny, trener na pewno wie co robi, bardziej martwi mnie aspekt psychologiczny :D Piłkarze na wyjazdach często nie radzą sobie z presją i popełniają masę prostych błędów, brakuje im nieraz pewności siebie, oby to się zmieniło

0

@Munio Sęk w tym że nawet jeśli mamy serię nudnych spotkań, to znam potencjał drużyny i wiem że prędzej czy później wrócą na dobre tory, niektóre projekty wymagają więcej czasu

5

@Munio To ja muszę być dziwny jakiś bo na każdy mecz o stawkę się jaram jak dzieciak..

0

@4drian0 Prawda, pewny jestem na dłuższą metę tylko Todibo, Lenglet, FDJ, Fati, Arthur, no chyba że kontuzje pomęczą

0

@Coutinho007 Ja to widzę tak Griezz na 9, Fati/Dembele/Perez skrzydło, na stopie Lenglet/Todibo/Umtiti do rotacji, w pomocy oprócz trójki jeszcze Alenia na zmianę z kimś. Reszta w zależności od transferów i LA Masii, przyznam że era post Messi nie wygląda tak źle :D

0

@Rewolucja123 Nie zdziwię się jak za 5 lat tak będzie wyglądać nasza once de gala, no może po za Neymarem

1

@Tom0VeB 10 herbików

0

@maks861 Też znajduje się w moim top ^^

0

@NorbiTBOB Ja też się z tym na żywo nie spotkałem, stare dupy już jesteśmy :D

0

0

@Colon Once upon a long ago nie znałem, a Drivin Home klasyk :D

1

@Rewolucja123 dżingiel bel rak czy dżingielbel dzwonią dzwonki :D @MarekKonrad Nie mogę się jej z głowy pozbyć, jest wszędzie heh

1

@4drian0 To obczaj tą wersję :D


@Colon Przyznam że nie słyszałem tego wcześniej, całkiem przyjemne :)

1

@NismoFCB Dobrze mamo

1

@Kompletny Chętnie ale w 1/8 możemy trafić tylko na Totki, Chelsea, Atalante, Lyon lub Napoli, gdyby było całkiem do wyboru do koloru to w 1/8 brałbym Bayern ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?