Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kenneth99 dawno nie było
1
@Rewolucja123 Wszystko jasne
4
@derlysy1979 Mourinho to jeden z tych charakterów, które zaczyna się lubić wraz z wiekiem
0
@Rewolucja123 Co Ty oglądasz wieczorami że takie koszmary Ci się śnią :D Albo tryplet albo nic
1
@Bykunn A co ważniejsze, wygramy tryplet 2 razy z rzędu
0
@Hiacynk Otóż nie, przyjdzie moderacja i wyjaśnią Ci że herbika dodałem zanim napisałem komentarz, masz ostatnią szansę żeby się przyznać że łyknąłeś
1
@Hiacynk Ja łyknąłem? A kto Ci herbika dał, teraz to ty łyknąłeś :P A może to ja łyknąłem teraz że jednak Ty? Pogubiłem się koniec zabawy
0
@TheNekro94 No to mówię że jednym słowem się zaczął, skończył się trzema więc o co Ci chodzi. Lol
1
@Hiacynk Dziękujemy za zgłoszenie, po zakończeniu konkursu na "rudego roku" poinformujemy o wynikach i ewentualnej nagrodzie.
1
@TheNekro94 Jednym słowem sezon się zaczął
1
Dobra namówiliście mnie, wylosowałem, ale nie wstawię.
#MarudaTeam
0
@kustosz wystarczyjuzlosowan.pl
3
@MarioVeB! Szkoda że w Piątki już nie ma losowań
2
@Dzemix111 Yhym, widzę że sezon na widzących że sezon mądrali się już zaczął, zaczął się
2
@kamilo0066 Najlepsi z możliwych ^^
0
@Munio O taktykę i styl jestem spokojny, trener na pewno wie co robi, bardziej martwi mnie aspekt psychologiczny :D Piłkarze na wyjazdach często nie radzą sobie z presją i popełniają masę prostych błędów, brakuje im nieraz pewności siebie, oby to się zmieniło
0
@Munio Sęk w tym że nawet jeśli mamy serię nudnych spotkań, to znam potencjał drużyny i wiem że prędzej czy później wrócą na dobre tory, niektóre projekty wymagają więcej czasu
5
@Munio To ja muszę być dziwny jakiś bo na każdy mecz o stawkę się jaram jak dzieciak..
0
@4drian0 Prawda, pewny jestem na dłuższą metę tylko Todibo, Lenglet, FDJ, Fati, Arthur, no chyba że kontuzje pomęczą
0
@Coutinho007 Ja to widzę tak Griezz na 9, Fati/Dembele/Perez skrzydło, na stopie Lenglet/Todibo/Umtiti do rotacji, w pomocy oprócz trójki jeszcze Alenia na zmianę z kimś. Reszta w zależności od transferów i LA Masii, przyznam że era post Messi nie wygląda tak źle :D
0
@Rewolucja123 Nie zdziwię się jak za 5 lat tak będzie wyglądać nasza once de gala, no może po za Neymarem
1
@Tom0VeB 10 herbików
0
@maks861 Też znajduje się w moim top ^^
0
@NorbiTBOB Ja też się z tym na żywo nie spotkałem, stare dupy już jesteśmy :D
0
@4drian0 xD
0
@Colon Once upon a long ago nie znałem, a Drivin Home klasyk :D
1
@Rewolucja123 dżingiel bel rak czy dżingielbel dzwonią dzwonki :D @MarekKonrad Nie mogę się jej z głowy pozbyć, jest wszędzie heh
1
@4drian0 To obczaj tą wersję :D
@Colon Przyznam że nie słyszałem tego wcześniej, całkiem przyjemne :)
1
@NismoFCB Dobrze mamo
1
@Kompletny Chętnie ale w 1/8 możemy trafić tylko na Totki, Chelsea, Atalante, Lyon lub Napoli, gdyby było całkiem do wyboru do koloru to w 1/8 brałbym Bayern ^^