2

@IronSanHybrid Przypomina tego ziomka z fantastic four co się palił :D

5

@NorbiTBOB Pierwszy finał jaki oglądałem.. I te docinki w szkole kumplowi który kibicował United. Smaczek był taki że nawet facetka od geografii kibicowała Barcy i mu docinała :D

1

@Sonia17 Nie piernicz tylko oglądaj ;)

1

@Kusco15 Poszukaj na torrentach, tylko uważaj żebyś wersji z Żebrowskim nie pobrał bo trolli nie brakuje :P

0

@dontripe Jak dubbing to tylko z Angielskimi napisami

1

@Odesseiron De waporyzator is e-sigaret

2

@sendesara "No.. Tym strzałem mógł postraszyć najwyżej gołębie na stadionie."

1

@Prezes_sycylijczyk Mąka to nic w porównaniu z kokainą

4

@Skaramuczi Podobno nie ma głupich pytań, ale to jest. Wypad do lekarza, a nie wróżysz u szamanów z Rambli

0

@kenneth99 Co na to patostreamer?

5

@Lola120 Serio, mało rzeczy mnie triggeruje tak jak to chore „Xd”. Kombinacji x i d można używać na wiele wspaniałych sposobów. Coś cię śmieszy? Stawiasz „xD”. Coś się bardzo śmieszy? Śmiało: „XD”! Coś doprowadza Cię do płaczu ze śmiechu? „XDDD” i załatwione. Uśmiechniesz się pod nosem? „xd”. Po kłopocie. A co ma do tego ten bękart klawiaturowej ewolucji, potwór i zakała ludzkiej estetyki - „Xd”? Co to w ogóle ma wyrażać? Martwego człowieka z wywalonym jęzorem? Powiem Ci, co to znaczy. To znaczy, że masz w telefonie włączone zaczynanie zdań dużą literą, ale szkoda Ci klikać capsa na jedno „d” później. Korona z głowy spadnie? Nie sondze. „Xd” to symptom tego, że masz mnie, jako rozmówcę, gdzieś, bo Ci się nawet kliknąć nie chce, żeby mi wysłać poprawny emotikon. Szanujesz mnie? Używaj „xd”, „xD”, „XD”, do wyboru. Nie szanujesz mnie? Okaż to. Wystarczy, że wstawisz to zjebane „Xd” w choć jednej wiadomości. Nie pozdrawiam

0

@matirix20 Vidal jest walecznym rzeźnikiem :)

1

@IronSanHybrid Przyznam się że nigdy nie oglądałem DB, w Anime wciągnąłem się przez Naruto, również polecam :D

1

@IronSanHybrid Też nie przepadałem za Anime, ale da się się polubieć. Polecam Ci na start Death Note albo Shingeki no Kyojin, myślę że się wciągniesz ;)

4

@cules100pro No Ameryki nie odkryłeś kolego

0

@Skaramuczi Guardiola za bardzo rozpuścił kibiców, później zrobiło to MSN. Ludzie muszą się nauczyć pokory :)

0

@ściah Nie powiedziałbym że bardzo kiepski, po prostu bardzo prawdziwy :)

1

@qbsonFCBarca Dokładnie, a już myślałem że jestem jedynym Jezusem na tej stronie xD

2

@Solimalhio @Beztroskii Jeśli Messi wczoraj był statyczny to ja nie mam pytań panowie :D Masa dryblingów udanych, rozgrywanie, posyłanie kluczowych podań i oczywiście ta zmarnowana setka. Ostatnie co bym o nim powiedział wczoraj to że był statyczny

7

@Solimalhio Nie wiń Messiego za to że nie cofa się broniąc autobusem bo najzwyczajniej takie ma zadanie stać na tym 40 metrze i zbierać piłkę od obrony, sam zauważyłeś że jak trzeba to potrafi zagrać pressingiem, ba jako jedyny pod koniec meczu to robił..

2

@Elnuum Nie zgodzę się że słabo, jako jedyny z pomocy się wyróżniał. Był dobrze pilnowany i jak na jego pierwsze el Clasico to całkiem nieźle

0

@AmigoBlancos Wymagając więcej aktualnie zderzasz się brutalnie ze ścianą i niepotrzebnie denerwujesz, cały czas powtarzam ze jako kibice powinniśmy doceniać te najmniejsze sukcesy, na tym chyba polega kibicowanie, przynajmniej w mojej opini. Nie widzę sensu w pluciu i narzekaniu na zarząd czy trenera co mecz bo równa się to z samookaleczaniem, prawdziwi kibice potrafią czerpać radość nawet z takiego meczu jak wczoraj. Mi się przyjemnie oglądało, może jestem jakiś dziwny, ale musiałaby się dziać naprawdę wielka tragedia w klubie żebym się przejął.

0

@Shoxhieee To idź kibicować City albo Liverpoolowi jak nie możesz się pogodzić z obecnym trenerem i grą :) Nie rozumiem jak można być takim masochistą żeby co mecz narzekać i się denerwować że nie gramy jak za Guardioli. Przyzwyczaj się że będziemy grać z mocnymi rywalami z kontrataku i doceń że swoje sytuację też umiemy stworzyć. W przeciwnym razie nie widzę sensu dalszego oglądania "Barki". ;)

0

@mcsarna To samo można powiedzieć o marudnych kibicach ^^

0

@FanLuisaSalvano Myślę że kolega dobrze to rozumie, z tym że czasem jest to celowe zagranie obrony a czasem po prostu łud szczęścia

1

@daver O w takim razie nie jestem sam, wszyscy tu piszą że klasyk ujowy bo Real prowadził grę i miał więcej okazji.. Taa, okazji na czyszczenie ich górnych piłek przez Pique. Mieliśmy kilka setek i całkiem dużo akcji pod polem rywala, najbardziej podobały mi się kontrataki grane tiki taką. Niestety Real zagrał troche lepsze spotkanie, szkoda ze na naszym stadionie, ale m3cz mi się przyjemnie oglądało ogółem

0

@Colon Gorzej jak nam ligę jeszcze odbierze 3 razy z rzędu :P

6

Tak czytam te wasze komentarze i po prostu nie dowierzam. Jak można być takimi smutasami.. Rozumiem gdyby Real rzeczywiście tworzył niewiadomo ile "stuprocentowych" sytuacji, a my kompletnie nic, ale do licha mieliśmy prawie tyle samo realnie groźnych sytuacji co Oni. Większość ich okazji to strzały z dystansu i przede wszystkim wrzutki, które przeważnie czyściliśmy. Przyzwyczajcie się w końcu że obecna Barca oddaje często inicjatywe nie radząc sobie z prowadzeniem gry i gra z kontrataku, nie jesteśmy już takim dominatorem jak kiedyś. Mi osobiście podobało się jak wielokrotnie wyprowadziliśmy piłkę ze środka boiska czy naszej połowy grając na jeden kontakt i dochodząc pod pole karne rywala. Mam wrażenie że traktujecie Real jak chłopca do bicia i zapominacie że to wciąż groźny rywal i nie raz będziemy musieli uznać jego wyższość. Nauczcie się w końcu doceniać najmniejsze sukcesy bo dołujecie tylko samych siebie.. Nie wiem, pewnie mnie uznacie za skrajnego optymistę, ale zdecydowanie lepsze to niż ciągłe marudzenie.. Mogło się skończyć dużo gorzej jak również i lepiej gdyby Messi i Suarez nie zaliczyli fatalnych kicksów. Bierzemy ten jeden punkt i wciąż jesteśmy liderem, wierzę że na wiosnę się odkujemy.. Życzę wszystkim pozytywnego myślenia i dobrej nocki ;)

0

@AmigoBlancos Nie przegrałeś, nie umawialiśmy się na remis, ale jak chcesz możesz zostawić :P

1

@IronSanHybrid Frenkie 3 xDD Chyba go z Rakitic IEM pomyliłeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?