- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1802 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1802 Culés
7
Ja rozumiem wszystko,ale nie jak można się nie emocjonować meczem Barcelony,bez względu na to jak gra.
Potwierdza się to że jest to jednak strona dla wielbicieli Barcy Guardioli.
Ja wczoraj siedziałem na palcach do końca żeby głupi Real nie miał satysfakcji.
0
@Skaramuczi Guardiola za bardzo rozpuścił kibiców, później zrobiło to MSN. Ludzie muszą się nauczyć pokory :)
4
@Skaramuczi Ale czemu akurat zawsze temat Guardioli jest w tej kwestii poruszany i analogia Barcelony Valverde do Barcelony Guardioli? Obecnie nawet Chelsea Lamparda czy LFC Kloppa gra dużo ładniejszą piłkę dla oka od Barcelony Valverde o Ajaxie nie wspomnę i Manchesterze City.
0
@Coutinho007 nie wiem,ja tego nie poruszam tylko reszta w co drugim poście o Guardioli.Nasza drużyna jest stara i wypalona i żaden Guardiola z tym by nic wielkiego nie zrobił.
6
@Skaramuczi Rzeczywiście, to niesamowite, że niektórzy kibice zwracają uwagę na marną dyspozycję własnej drużyny, kompletny brak polotu i składności w grze, i chorą zależność od dwóch piłkarzy, zamiast oglądać mecz z nastawieniem "byle ci drudzy nie wygrali i wszystko w porządku." Ach, te głupie dzieci z ery Guardioli z ich nierealnymi oczekiwaniami.
1
@Skaramuczi Coś w tym jest, Guardiola i tak nie wróci bo to rozdział zamknięty ale jak by miał ktoś tu po Valverde przyjść to najlepiej Ten Hag ale nie ma na to szans pewnie bo Bartek weźmie Koemana pewnie A szkoda bo nie wierzę, że Koeman coś tu zmieni A trzeba powoli już twardo budować zespół na Erę "Post Messi"
0
@Misanthrope czemu w porządku ? A dla ciebie w porządku jest albo gracie pięknie albo wam nie kibicuję?
5
@Skaramuczi Nie. To nie jest w porządku. Ale stwierdzenie, że obecna gra nie przynosi kibicom praktycznie żadnych emocji i oczekiwanie, że ulegnie to zmianie nie jest równoznaczne z porzuceniem kibicowania.