0

@Mathew86 Taa tylko nie będą trzymać w klatce kogoś z takim temperamentem, zaraz w mediach będzie nadawał na zarząd.. Po za tym jak chce odejść to jest okazja jeszcze trochę grosza na nim zarobić. Sam bym go zostawił, ale nie można mieć wszystkiego niestety

0

@cuttersomething Oo to duże spięcie musiało być :P

0

@Mario96w Edit: Okej już wszystko wiem, jest tak jak myślałem :)

0

@cuttersomething Kurde zgłupiałem już bo dawno nie interesowałem się tematem.. Podzieliliście Dzieje Khorinis na 2 osobne mody tak? Kroniki Myrtany i Dzieje Khorinis, z czego ten pierwszy będzie dotyczył wyspy Archolos

0

@Hushovt No dobra, ale mówimy tu o intencji, a nie o skutku. Gość mimo rozdartego nastroju powiedział że wszystko okej i poszedl walczyć dalej. Idąc tym tropem można powiedzieć że każdy się poddał, bo sami piłkarze później przyznali że wróciły demony z Rzymu i myśleli o tym podczas meczu.. Alby można nie lubieć za charakter i uwierz mi że mnie też on wkur**a, ale powiedzieć że się poddał to jak dla mnie trochę za dużo..

0

@Hushovt @HassanMubarak Najwyraźniej uznał że da radę, jak wyszło tak wyszło, ale gość walczył dalej, w którym momencie tutaj można mówić o poddaniu się, wręcz przeciwnie :)

19

@kubusnitecki To że Ci się na wadze szóstka myli z dziewiątką nie znaczy że schudłeś 6 kilo :P

0

@HassanMubarak No dobra, a czy poddał się i poprosił trenera o zostawienie go w szatni czy co? Nie. Wszedł na boisko i grał, mimo że cała drużyna nie wytrzymała presji Anfield to dawali z siebie wszystko. Łatwo nam oceniać z poziomu kanapy, ale rzadko kto się dłużej zastanowi czy byłby takim kozakiem jak mu się wydaje..

0

@Hushovt @HassanMubarak No dobra ale żeby tracić szacunek do kogoś przez to że ma słaba psychę? Panowie :D

0

@kubusnitecki @marcin000019 Po prostu jestem uczulony na pieprzenie :) Facet mówi że La Liga jest bardziej emocjonująca niż PL, jasne że tak ale chyba tylko w tym roku.. W poprzednich latach mieliśmy mistrza już w grudniu, podczas gdy w Premier League walka toczyła się do samiutkiego końca :)

1

@Hushovt Czyli że jak ktoś uroni łzy ale mimo tego walczy dalej to jest miękką pipą? Nie mam pytań

0

@HassanMubarak Wyjaśnisz może? Widać było że coś z nim nie tak, ale żeby odrazu tracić do niego szacunek ? Chyba że coś przeoczyłem

11

@marcin000019 Suchar roku wędruje do tego pana :)

0

@DaPi To jakimiś pewniaczkami mógłbyś sypnąć chociaż :)

0

@DaPi Yyy nie? Jeszcze 10 minut

1

@Patriskos Myślę że jest to całkiem możliwe.
Ps. Zatrą* :)

2

@Pilka_jest_okragla A noo, szybka dwójeczka i powrót do pressingu

0

To co Liverpool po tryplet?

1

@KSSniper I jeszcze gol xDD

0

1

@MaTi61415 Próby, próby i jeszcze raz próby.. Oprócz zwykłego podejścia, stawaj sobie przy ścianie tylko brzuchem do ściany żeby nie robić tzw. banana. Pamiętaj o rozgrzewce, wzmacnianiu i rozciąganiu nadgarstków, one pełnią tu kluczową rolę

0

Tak tu tylko zostawię ku pamięci


1

@DanielOOL Magia Świąt :)

1

@Szicek10 Będzie powracał 2 razy w roku dopóki do Nas nie przyjdzie albo stanowczo powie żebyśmy turlali dropsa

2

@lucas/catalan Zwrotów nie uznajemy, masz nosić.

1

@KapiFCB W dolinie kwiatów rzecz jasna

1

Cholera kto wymyślił kompot z szuszonych śliwek..

0

@TheNekro94 Już wyganiasz kolędników :P

1

@Odesseiron Ruskie lepsze od seksu i koniec. Chyba że żadna jeszcze mnie na tyle nie przekonała :P @Qlewer @MarioVeB! może i abstrakcja ale jaka pyszna ^^

0

Pierożki ruskie i kompot wiśniowy.. Nie ma nic lepszego ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?