Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@laliga40 Finał WOŚP jest bardziej atrakcyjny
1
@Barca_Big_Moment No i fajnie
0
@FafitFCB To fakt
12
@ArterkHD Nie sądziłem że ktoś pochwali jeszcze Valverde
0
@contowsky Ale tak na logikę, to facet nie zdziała więcej niż Valverde.. Rozumiem po sezonie, gdzie będzie miał czas ułożyć zespół, wprowadzić świeżość, ale teraz to jest zapychanie dziury na siłę żeby tylko przymknąć kibiców :D
1
@contowsky I co ten Pimienta da.. Zaspokoi to tylko rozkapryszonych kibiców, już lepiej żeby Valdek dograł sezon.
0
@AmigoBlancos No niech będzie wchodzę w tą druga opcję, avek do końca miesiąca rzecz jasna ^^
0
Grosza daj Owsiakowi
0
@mikael A może właśnie dlatego że są koledzy w szatni, wpłynie to na lepszą współpracę i motywacje w ramach starych czasów.. Tego nie wiemy ;)
0
@DonAndresFCB Myślę że będzie na zmianę korzystał z dwóch wariantów, czyli 4 4 2 z Messim i Griezzem z przodu i 4 3 3 z Fatim na skrzydle.
0
@Pablit Widzę że niektórzy już w desperację popadli ^^
0
@Artsss kupne mrożone i karbowane :)
0
@AmigoBlancos xD
1
@kuz Nie tyle atak, co lewe skrzydło będzie może funkcjonowało tak jak należy. Z całym szacunkiem do Griezmanna bo gra całkiem nieźle, ale potrzebujemy na skrzydło kogoś szybszego i wchodzącego dryblingiem, a sam Griezz zyska na szpicy
2
@FafitFCB Jak dobrze że to kibice nie wybierają trenera :)
1
@Konradomoreno Właśnie się zastanawiam czy kupować na XOne
0
@Buksza Mniej więcej tak jak teraz
2
Najbardziej prawdopodobny scenariusz obecnie według mnie:
-Valverde zostaje do końca sezonu
-Po sezonie przychodzi Koeman
-Xavi zostaje trenerem Juvenilu lub Barcy B w przeciągu 2 lat
Myślę że jest to bardzo rozsądna i realna wizja. Jak myślicie?
0
@robsesh Lepsze zależy pod jakim kątem patrzeć.. Kalistenika jak i siłownia mają swoje różne atuty, najlepiej to połączyć :)
1
@barcafan9512 oo nie wiesz w co się wpakowales :P
1
@shinthps Właśnie zjadłem pyszny omlet z twarogiem ^^
1
Przestańcie już płakać, po sezonie Ernest odejdzie i będziecie mogli znów z optymizmem patrzeć w przyszłość.. Niewiele to moim zdaniem zmieni, ale warto mieć nadzieję
4
@Kaperan1357 Kiepskiego chyba
10
@Majkel34 Pozostaje tylko współczuć, ja chyba nigdy nie stracę oczekiwania na mecz z niecierpliwością, może jestem masochistą ale przynajmniej nie marudzę ^^
1
@Coutinho007 Nestore Drevlave
0
@4drian0 O kurde to jak w kiciu prawie :D
2
@Artsss Mi też w sumie, w drugiej połowie jak wejdzie Fati, Perez i Firpo to będę happy
0
Narzekanie na skład uważam za rozpoczęte!!!
3
@4drian0 Bo wszyscy się bali że podpi***olisz
1
@PeteR10 Taa znam to, też ograniczam się do lola i Gothica raz na rok :D