0

@Maker0 Skrót nie odda obrazu całego meczu, a uwierz mi że w pierwszej połowie mogliśmy już przegrywać kilkoma bramkami, drugą zagraliśmy znacznie lepiej ale Valencia wykazała się skutecznością, rywale zagrali dzisiaj lepiej i każdy kto oglądał mecz to przyzna :/

0

@FeloRPS Nie kompromituj się już xD

2

@FeloRPS Ale czym on prowokuje :D Napisał że lubi patrzeć jak ludzie się grzeją, nie dziwię mu się skoro cały czas ktoś się do niego przypieprza, a chłop chce tylko wymienić się poglądami :D Spójrz na to z tej drugiej strony, @KamQiX potrafił mu normalnie odpisać i zacząć z nim jakąś sensowną dyskusję, mam wrażenie że na siłę niektórzy chcą @Janiama 'e upokorzyć

3

@FeloRPS A Ty dalej się do niego przypier**lasz? Facet napisał co myśli o tym ustawieniu i liczy na dyskusję w temacie, nie interesuje Cię to, więc ignoruj..

1

@VamosRakieta Ja też, ale z doświadczenia wiem ze uja to da oprócz kilku zielonych, ludzie dalej będą pochopni, dalej będą zwalniać trenera po jednym meczu, najlepiej to w okresie po meczowym nie wchodzić na Ramble ^^

0

@Janiama Trzeba też brać pod uwagę obecną formę piłkarzy, Arthur dopiero wrócił po kontuzji, a Frenkie.. Frenkie jakby stracił pewność siebie, to nie ten sam de Jong z początku sezonu, już nie wspominając o Ajaxie

0

@NaFazieHitman Chyba jesteś na fazie jakiejś ^^

1

@Hushovt Gladiatus i Ogame, kuurła kiedyś się grało, pamiętam jak top 5 w rankingu byłem ^^

0

@itmustbejoke Te kompromitacje to akurat słaby argument, bo na wyjazdach w LM dajemy dupy od dawien

0

@IronSanHybrid Wow tego to nie wiedziałem nawet, odważne posunięcie Maćka ^^

3

@socha Masz rację te komentarze są już smutne :)

0

@itmustbejoke Dembele o ile będzie zdrowy

0

@Damian11 Nam nie trzeba kolejnego zawodnika który będzie sam ciągnął wóz tylko drużyny która będzie w całości grać tak jak się od niej wymaga, taki Liverpool nie potrzebuje Neymara żeby coś osiągnąć, ich zespół to solidnie działający kolektyw. Wstrzymałbym się narazie z surowymi ocenami i pozwolił obecnemu trenerowi pracować ;)

0

@Damian11 Życie to nie FIFA młody padawanie

0

@chrisek79 Teraz owszem :)

0

@DonAndresFCB Żeby nauczyć ich sklepywać akcje :)

1

@SinMistico Właśnie najgorsze jest to że tych okazji prawie w ogóle nie było, tylko w koncowce spotkania jak Valencia była podmęczona

4

Kurde muszę konto premium odnowić bo brakuje mi zakładki "anty-szambo" w La Rambli

4

No cóż.. Nie będę się pastwić nad naszą drużyną, ponieważ poprawa gry wymaga czasu, tymczasem brawa dla Valencii

0

@Mesi12 Jak na SOFAscore to pewnie za siedzenie

0

@Veb1233 Zaczyna się xD

0

@msmsms I po staremu i po nowemu

3

Jeśli oczekiwaliscie że nasza gra z dnia na dzień będzie wyglądać jak za dawnych czasów, to niestety muszę wam zdjąć te różowe okulary i uświadomić że potrzeba conajmniej miesięcy żeby nowe schematy funkcjonowały tak jak należy. Od przyjścia Quique można zauważyć zmianę stylu, ale co z tego jeśli piłkarze nie potrafią tym stylem grać ^^

1

@Hrzan W skali Messiego to Messi dzisiaj słabo

0

@Maximus2 Zdrajco lol

1

@Marcel99 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@chrisek79 Narazie nikt nie gra skuteczniej jest 0 0 ;)

3

Stegen ty prze chuju

1

@Artsss Rockets League, wkręcisz się :P

0

@mcsarna Odważnie do najbliższego rywala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?