Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maker0 Skrót nie odda obrazu całego meczu, a uwierz mi że w pierwszej połowie mogliśmy już przegrywać kilkoma bramkami, drugą zagraliśmy znacznie lepiej ale Valencia wykazała się skutecznością, rywale zagrali dzisiaj lepiej i każdy kto oglądał mecz to przyzna :/
0
@FeloRPS Nie kompromituj się już xD
2
@FeloRPS Ale czym on prowokuje :D Napisał że lubi patrzeć jak ludzie się grzeją, nie dziwię mu się skoro cały czas ktoś się do niego przypieprza, a chłop chce tylko wymienić się poglądami :D Spójrz na to z tej drugiej strony, @KamQiX potrafił mu normalnie odpisać i zacząć z nim jakąś sensowną dyskusję, mam wrażenie że na siłę niektórzy chcą @Janiama 'e upokorzyć
3
@FeloRPS A Ty dalej się do niego przypier**lasz? Facet napisał co myśli o tym ustawieniu i liczy na dyskusję w temacie, nie interesuje Cię to, więc ignoruj..
1
@VamosRakieta Ja też, ale z doświadczenia wiem ze uja to da oprócz kilku zielonych, ludzie dalej będą pochopni, dalej będą zwalniać trenera po jednym meczu, najlepiej to w okresie po meczowym nie wchodzić na Ramble ^^
0
@Janiama Trzeba też brać pod uwagę obecną formę piłkarzy, Arthur dopiero wrócił po kontuzji, a Frenkie.. Frenkie jakby stracił pewność siebie, to nie ten sam de Jong z początku sezonu, już nie wspominając o Ajaxie
0
@NaFazieHitman Chyba jesteś na fazie jakiejś ^^
1
@Hushovt Gladiatus i Ogame, kuurła kiedyś się grało, pamiętam jak top 5 w rankingu byłem ^^
0
@itmustbejoke Te kompromitacje to akurat słaby argument, bo na wyjazdach w LM dajemy dupy od dawien
0
@IronSanHybrid Wow tego to nie wiedziałem nawet, odważne posunięcie Maćka ^^
3
@socha Masz rację te komentarze są już smutne :)
0
@itmustbejoke Dembele o ile będzie zdrowy
0
@Damian11 Nam nie trzeba kolejnego zawodnika który będzie sam ciągnął wóz tylko drużyny która będzie w całości grać tak jak się od niej wymaga, taki Liverpool nie potrzebuje Neymara żeby coś osiągnąć, ich zespół to solidnie działający kolektyw. Wstrzymałbym się narazie z surowymi ocenami i pozwolił obecnemu trenerowi pracować ;)
0
@Damian11 Życie to nie FIFA młody padawanie
0
@chrisek79 Teraz owszem :)
0
@DonAndresFCB Żeby nauczyć ich sklepywać akcje :)
1
@SinMistico Właśnie najgorsze jest to że tych okazji prawie w ogóle nie było, tylko w koncowce spotkania jak Valencia była podmęczona
4
Kurde muszę konto premium odnowić bo brakuje mi zakładki "anty-szambo" w La Rambli
4
No cóż.. Nie będę się pastwić nad naszą drużyną, ponieważ poprawa gry wymaga czasu, tymczasem brawa dla Valencii
0
@Mesi12 Jak na SOFAscore to pewnie za siedzenie
0
@Veb1233 Zaczyna się xD
0
@msmsms I po staremu i po nowemu
3
Jeśli oczekiwaliscie że nasza gra z dnia na dzień będzie wyglądać jak za dawnych czasów, to niestety muszę wam zdjąć te różowe okulary i uświadomić że potrzeba conajmniej miesięcy żeby nowe schematy funkcjonowały tak jak należy. Od przyjścia Quique można zauważyć zmianę stylu, ale co z tego jeśli piłkarze nie potrafią tym stylem grać ^^
1
@Hrzan W skali Messiego to Messi dzisiaj słabo
0
@Maximus2 Zdrajco lol
1
@Marcel99 xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@chrisek79 Narazie nikt nie gra skuteczniej jest 0 0 ;)
3
Stegen ty prze chuju
1
@Artsss Rockets League, wkręcisz się :P
0
@mcsarna Odważnie do najbliższego rywala